Покупка авто в США

Обговорюємо автомобілі і все що з ними пов'язано - будова, ремонт, ціни, історія.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
disman3
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: Пон 16 листопада 2009 р. 03:55
Стать: чоловіча

Покупка авто в США

Повідомлення disman3 »

Усім привіт. Я вирішила купити машину в США, але не знаю, послугами яких саме компаній можна скористуватися? Буду вдячна за консультацію та відповіді, бо для мене ця тема дуже важлива і сподіваюся, що ви відпишетеся та проконсультуєте мене саме зараз.
Аватар користувача
x3mal
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 88
З нами з: Суб 20 серпня 2011 р. 02:17
Стать: жіноча

Re: Покупка авто в США

Повідомлення x3mal »

disman3 писав: Сер 08 липня 2020 р. 14:12 Усім привіт. Я вирішила купити машину в США, але не знаю, послугами яких саме компаній можна скористуватися? Буду вдячна за консультацію та відповіді, бо для мене ця тема дуже важлива і сподіваюся, що ви відпишетеся та проконсультуєте мене саме зараз.
Доброго дня. Мені самій потрібна була консультація та допомога у виборі компанії для співпраці і з’ясувалося, що можна прогулятися по сторінкам в інтернеті, а вже потім рішення остаточне приймати. Карфаст Экспресс автомобілі із США пропонує купити, щоб можна було одразу вирішити усі питання організаційного плану, а вже потім – оформити своє замовлення та почекати, поки машину доставлять у нашу країну. На сайті ви можете самостійно скористуватися послугою – розрахувати вартість доставки, це дуже вдала ідея, бо треба усе знати.
Аватар користувача
1111111
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 329
З нами з: Сер 02 листопада 2011 р. 19:32

Re: Покупка авто в США

Повідомлення 1111111 »

Рисковое єто дело такие машины покупать. Они конечно дешевые и все битые, а может даже утопленник попастаться, вот с ним проблем точно будет много
Відповісти