Покупка авто

Обговорюємо автомобілі і все що з ними пов'язано - будова, ремонт, ціни, історія.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
disman3
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: Пон 16 листопада 2009 р. 03:55
Стать: чоловіча

Покупка авто

Повідомлення disman3 »

Усім привіт. Хочу найближчого часу купити машину, але не знаю послугами якої саме компанії можна скористатися. Прошу вас відписатися та проконсультувати мене з цього питання і буду вам дуже вдячна за будь-які відповіді.
Аватар користувача
sensivity2010
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 58
З нами з: Чет 09 лютого 2017 р. 13:50
Стать: жіноча

Re: Покупка авто

Повідомлення sensivity2010 »

disman3 писав: Пон 09 березня 2020 р. 10:06 Усім привіт. Хочу найближчого часу купити машину, але не знаю послугами якої саме компанії можна скористатися. Прошу вас відписатися та проконсультувати мене з цього питання і буду вам дуже вдячна за будь-які відповіді.
Розумію вас, бо сама нещодавно вела пошуки в інтернеті я з’ясувалося, що можна дуже швидко вирішити будь-які питання з покупкою машини на одному з американських аукціонів. Раджу вам продивитися уважно відгуки в інтернеті, а вже потім – остаточне рішення приймати у якому саме напрямку рухатися. Знайшла аукціон США ось тут https://carfast.express/auction і проконсультувалася одразу з усіх питань з менеджером компанії carfast.express. Не поспішайте зі своїми висновками і ви зекономити час та гроші, тому я вирішила відписатися та поділитися контактом компанії для співпраці.
Відповісти