Мінімийки

Обговорюємо автомобілі і все що з ними пов'язано - будова, ремонт, ціни, історія.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Piri
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Сер 25 травня 2016 р. 11:27
Стать: жіноча

Мінімийки

Повідомлення Piri »

Як ви доглядаєте за своїм "залізним конем", самостійно миєте чи відвозите до автомийки? Я ось полюбляю сама мити свій автомобіль, подобається мені сам процес (та і місце дозволяє, живу у приватному будинку). Але не завжди тиск подачі води з крану дозволяє комфортно помити машину...Тому останнім часом почала поглядати на auto-maxi.com.ua в бік мінімийок. Хтось користувався такими? Цікавлять відгуки та рекомендації.
P.S. Та взагалі, думаю, не тільки машину такою штукою помити можна, а й стіни будинку, огорожі, доріжки, килими. Думаю, річ корисна)
Аватар користувача
КавоМанка
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 165
З нами з: П'ят 15 квітня 2016 р. 10:14
Стать: жіноча

Re: Мінімийки

Повідомлення КавоМанка »

Carclean, детейлинг центр в Луцке - мы с мужем у них заказывали пенообразователь для мойки авто https://www.autodetailing.ua/catalog/ca ... ya/penniki. У них есть буквально все, что только может понадобиться для ухода за автомобилем - при чем как для автолюбителей, так и для профессионалов. Доставка и оплата, как и в любом интернет магазине - любым удобным способом для вас.
Аватар користувача
1111111
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 326
З нами з: Сер 02 листопада 2011 р. 19:32

Re: Мінімийки

Повідомлення 1111111 »

Мыл бы сам и мойку купилл, только негде. Во дворе же эту химия не станешь разливать, а своего дома или даже дачи у меня нет. ТАкая вот ситуация
Відповісти