Тюнінг і все що з ним пов`язано!(обговорення і поради)

Обговорюємо автомобілі і все що з ними пов'язано - будова, ремонт, ціни, історія.

Модератор: Саня

Dimonnn
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 167
З нами з: Пон 06 лютого 2006 р. 11:23
Звідки: Lutsk

Повідомлення Dimonnn »

О-о-о !!! яка суперова картінка!!!! :D
Аватар користувача
Azot
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 52
З нами з: Сер 01 березня 2006 р. 21:37

Повідомлення Azot »

Dimonnn писав: О-о-о !!! яка суперова картінка!!!! :D

А як в повідомлення поставити фотку . неможу вдуплити
Dimonnn
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 167
З нами з: Пон 06 лютого 2006 р. 11:23
Звідки: Lutsk

Повідомлення Dimonnn »

як вставити не знаю
а вот підстєбнути завжди готов :D
Аватар користувача
BMW318
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 105
З нами з: П'ят 17 лютого 2006 р. 17:55
Звідки: Germany, Bavaria

Повідомлення BMW318 »

А помоэму чуваки справжній TUNING - це не причепити неон, зробити якийсь димок чи намалювати дракона (хоча сьогодні це теж вважається тюнінгом - зовнішнім). Справжній тюнінг був років з 20 тому назад, коли першочергова увага приділялась двигуну, трансмісії та "ходовій"!!! А не чіплянню на машину всякої всячини (бампери і пороги - які можливо навіть нічого хорошого для аеродинаміки не роблять, і ін.). Не подумайте - я не проти цього всього, але вважаю, що "внешность должна соответствовать содержанию". 8)
Це моя думка!!! :friends:
BMW Power only
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

я з тоблю погоджуюсь!але для того щоб можна булоб шамати треба мати окрему машину!а то затюнити машину для щоденного використання!я рахую що це поки не для наших доріг!зимою в гаражі!літом ні в ліс не виїдеш і не на озеро якесь відлюдне!бо дорога полем!
от дивись постав спорт стойкі і трясись ним кожен день!а якщо ще в село їдеш то взагалі торба!а щоб купити окрему машину для тюнінгу вложувати у неї грошенятка українські треба щоб прибуток був відповідний і рівень життя!це моя особиста думка!
Аватар користувача
Тюн
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 256
З нами з: Чет 09 лютого 2006 р. 17:20
Звідки: Far Far Away Kingdom

Повідомлення Тюн »

Це не гліцерин зовсім!!
Це продувка системи впорскування двуокису азоту!

BMW318, мою позицію ти знаєш! :friends:
Second placer is the first loser.
http://www.streetracing.lutsk.ua
Аватар користувача
nightracer
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 12:01
Звідки: Луцьк, Варшавка

Повідомлення nightracer »

Тюн писав: Це не гліцерин зовсім!!
Це продувка системи впорскування двуокису азоту!



І скільки така система впорскування двуокису азотутяне в У.Є.???
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

ги ги розмішив продувка азоту що в балонах по сто літрів бовтається :lol: ,та і закис азоту такого диму не дасть ,зріджений закис азоту тящий за повітря тому при попаданні в повітря він буде опускатись в низ ,памятаєш колись на совковській естраді дим по землі пускали .
Patria o Muerte
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Хочу також добавити що в медицині закис азоту використовували в свій час як анастезію ,при попаданні в організм викликає в людини ейфорію і розслаблення ,якщо попростому то тіпів які стояли біля тачки проперло би на недецке ха-ха . А вони чомусь сумні :cry:
Patria o Muerte
Аватар користувача
Тюн
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 256
З нами з: Чет 09 лютого 2006 р. 17:20
Звідки: Far Far Away Kingdom

Повідомлення Тюн »

Poison, буду смішити далі, бо так воно і є. Ти видно не знаєш нашо воно в машині. Зараз поясню:
Закис азоту впорскується у впускний колектор або безпосередньо в циліндри, при нагріванні виділяється чистий кисень, що допомагає згоряти більшій кількості палива, а звідси й додаткові коні. Ще його називають "нітро".
Закис азоту бовтається в балонах від 0,5 і до 15 літрів під тиском. А продувка означає, що замість впорскування в циліндри його проганяють по всій системі, щоб витіснити конденсат, який в ній накопичився, через спеціальні трубки.
Оскільки тиск в системі високий, то й вириваються струмені закису. З часом люди помітили даний прикол і почали використовувати його для розваги.
Сопла для продувки ставлять де завгодно, на капоті, в бампері(другий форсаж), так,як на фото. Інколи до сопел кріплять пристрої з порошком певного кольору, щоб окрасити струмінь.
Ставиться ця приблуда на машини з нітро, а коштує нітро в нас близько 1500 уйов, без модної продувки.

А те що закис ще й "веселящий газ" я знаю.

А ти знаєш, що закис азоту використовують ще для охолодження радіаторів та інтеркулерів на стурбованих машинах? :) Та це вже інша система!
Second placer is the first loser.
http://www.streetracing.lutsk.ua
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Нічого нового ти мені не розказав все це я знав і раніше ,як працює двигун внутрішнього згорання я знаю ,тільки ти не забувай кисень виділяється не при нагріванні ,а при згорянні тобто при окислювально-відновлювальній реакції,тобто до циліндрів попадає суміш пального і закису азоту в якому кисню в два рази більше ніж в повітрі тобто суміш згорає майже повністю ,що в свою чергу веде до збільшення ККД,а в даному випадку все ж використовується не закис азоту тому що він при високуму тиску і своїй відносно високій масі не буде вспівати випаровувати так швидко і красіво клубочками(все ж таки рахую що це дим машина на парах гліцерину,саме він дає дим такої консистенції).
Patria o Muerte
Dimonnn
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 167
З нами з: Пон 06 лютого 2006 р. 11:23
Звідки: Lutsk

Повідомлення Dimonnn »

запарили, чесне слово! :twisted:
давите інтелектом, аж якось некомфортно стало. консистенціі всякі блін ...ледве вимовив...
вопщем рішили шо ставити такі фічі не будем, да це й не самий прикол в тюнінгу.
Аватар користувача
BMW318
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 105
З нами з: П'ят 17 лютого 2006 р. 17:55
Звідки: Germany, Bavaria

Повідомлення BMW318 »

Чуваки знайдіть краще мені 15 або 16 дюймові диски (згумою або без) 4*100 і з вилєтом менше 20 мм!!! :oops:
BMW Power only
Аватар користувача
Тюн
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 256
З нами з: Чет 09 лютого 2006 р. 17:20
Звідки: Far Far Away Kingdom

Повідомлення Тюн »

Poison, не хотів цього казати, але хто з нас торгує тюнінговими запчастинами? І де ти бачив дим, який б"є з такою силою по горизонталі! Ти бачив, як стравлюють конденсат з гальм у вантажівок? Ефект такий самий. Придивись до вихідних отворів з машини.
Я знаю, що ти дискотеками займався, проте не плутай диско та машини!

В машинах використовують парогенератори, але б"ють вони набагато слабше, а деякі моделі взагалі, як ти казав, як на радянській естраді.

І повір, я знаю про що говорю.
Second placer is the first loser.
http://www.streetracing.lutsk.ua
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Другой би споріл я нестану(цитата).
Patria o Muerte
Відповісти