Автомобільне страхування

Обговорюємо автомобілі і все що з ними пов'язано - будова, ремонт, ціни, історія.

Модератор: Саня

Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Автомобільне страхування

Повідомлення flip1715 »

Питання доволі просте: де застрахувати своє авто? Мене цікавить поліс обовязкового страхування ( адже він обовязковий і за його відсутність по нових штрафах можна так не слабо влетіти...). Якщо чесно я б цього не робив, але потрібно поставити автомобіль на облік, такщо нікуди не дінешся.
Востаннє редагувалось Суб 27 грудня 2008 р. 19:26 користувачем Саня, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Виправлено помилку в назві теми
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Авомобільне страхування

Повідомлення Black »

В будь-якій страховій компанії... Звернись до keepo він тобі розповість...
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Авомобільне страхування

Повідомлення TORRY »

Тут кожен сам вирішує, а то зараз тобі нарадим страхову, а завтра вона щезне :o .. , не гарно може вийти, скажу про свою СК, я там вже 2 роки страхуюсь - СК Провідна, компанія з скерйозним російським капіталом, умови дає досить хороші, на свій шевроле я взяв поліс за 120 грн, франшиза у мене 0%, я думаю це досить непогано..
Аватар користувача
Verona
Новачок
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: Сер 17 грудня 2008 р. 13:56
Стать: жіноча

Re: Авомобільне страхування

Повідомлення Verona »

Автоцивілку, в принципі, можеш купити будь-де, гроші невеликі, користі з неї мало, от якщо задумаєшся над КАСКО, тут треба бути ретельнішим в виборі страхової компанії. Обов’язкову страховку на автомобіль навіть в Інесі можна купити не вилазячи з хати.
Pozzy
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Сер 17 грудня 2008 р. 15:40

Re: Авомобільне страхування

Повідомлення Pozzy »

Я думаю что гражданку нужно покупать все таки в провереных и надежных местах. Ведь не секрет что многие страховые компании уже сейчас разоряются, закрывают офисы, а что будет на самом пике кризиса? Кто же будет выплачивать деньги, если страховая компания в которой Вы застрахованы разорится? Выплачивать выплачивать прийдется Вам со своего кармана, поэтому советую все таки задуматься о выборе страховой компании.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Авомобільне страхування

Повідомлення TORRY »

А я от не вважаю що цивылку можна ы варто брати будь де, а що якщо ваша СК обанкротиться, а у вас станеться прикрысть надорозы з вашоъ вини, ? все буду дуже просто на вас подадуть в суд, ы , мабуть, виграють...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Авомобільне страхування

Повідомлення Black »

Цивілка на рік, якщо страхова пропаде 150 грн можна заплатити ще раз іншій страховій, думаю це невелика сума...
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Авомобільне страхування

Повідомлення TORRY »

Я заплатив і того менше, 120..., але не думаю, що всі з вами погодяться, для декого такі незапланоані витрати, як 100 грн - це багато, хоча я їх думку не розділяю - бо це не гроші на вітер, так люди у всьому світі купляють собі спокій, але платити ше 120 грн за новий поліс бажання не маю, тому краще зразу вибрати хорошу СК, хто як вважає?
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Авомобільне страхування

Повідомлення Саня »

Я вважаю, що платити другий раз - це збочення. Я заплатив і за свої гроші маю отримати послугу. Є ж фонд гарантування вкладів і т.п. Держава повинна дбати за громадян. Якщо фірмі видали ліцензію, то це повинно щось означати. Інакше втрачається сама суть того ліцензування. Повинна бути відповідальність страхової компанії перед автомобілістом, який скористався її послугами.
Pozzy
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Сер 17 грудня 2008 р. 15:40

Re: Авомобільне страхування

Повідомлення Pozzy »

А кто слышал про скидки для акуратных водителей.
Некоторые страховые, например, за год без ДТП дают 5% скидки. Чем Вам не ответственность перед ответственными водителями! :D
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Авомобільне страхування

Повідомлення Саня »

Так у всьому світі заведено. Тільки у нас знижки 5%, а в людей по 25% за 10 років безаварійної їзди.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Авомобільне страхування

Повідомлення TORRY »

Pozzy писав:А кто слышал про скидки для акуратных водителей.
Некоторые страховые, например, за год без ДТП дают 5% скидки. Чем Вам не ответственность перед ответственными водителями! :D
У нас таке теж є , я от лише не памятаю скільки мені пообіцяли скинути на наступний рік... :? ..., але добре шо хоч якась скидка є, а це ше один момент через який варто обирати хорошу страхову і триматись її постійно..
Аватар користувача
Verona
Новачок
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: Сер 17 грудня 2008 р. 13:56
Стать: жіноча

Re: Авомобільне страхування

Повідомлення Verona »

Напревеликий жаль 25 % знижка за безаварійну їзду мені не грозить, скоріше бонус за найбільший рівень аварійності в історії вітчизняної автомомбілістики. :oops:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Авомобільне страхування

Повідомлення Саня »

Читав, що в Америці для таких водіїв страховку роблять дорожчою :-( Ризики страхової компанії зростають, от вони й підвищують ціну. Загалом - правильно роблять.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Автомобільне страхування

Повідомлення TORRY »

У нас все не як у людей, хоча повторюсь ціна поліса у нас набагато нижча ніж в США, думаю в Європі вона теж більша, 120 грн на рік це просто смішно :roll: (надіюсь страхові компанії не побачать цих слів...), але проблема у нас в іншому, з початку цього року кількість невиплат страховиками збільшилась на 50% - офіційні дані..
Відповісти