Закриття сезону з драгрейсингу в західному регіоні 2006

Обговорюємо автомобілі і все що з ними пов'язано - будова, ремонт, ціни, історія.

Модератор: Саня

Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Закриття сезону з драгрейсингу в західному регіоні 2006

Повідомлення kidubon »

Зображення

Закриття сезону драг-рейсингу в західному регіоні 2006!!!
Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в закритті сезону драгрейсинга по західному регіону України. Дійство буде відбуватися на Луцькому аєродромі
"Крупа" 22 жовтня. Реєстрація з 11:00 до 13:00!!!

:twisted:

Додаткова інформація:
Рівне: +380664808098
Луцьк: +380633363031
Аватар користувача
wint_one84
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 32
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 20:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення wint_one84 »

БАЧИВ Я ЦЕЙ ДРАГ! ЛУЦЬКІ ГОНЩИКИ - ВИ НЕ ГОТОВІ!!!! ЦЕ Ж ТРЕБА ЩОБ МАШИНА З М.РІВНЕ ПЕРЕМАГАЛА У 4 КЛАСАХ!!!!!!!! ЯКЩО ВЖЕ ПІШЛИ НА ГОНКИ, ТО ГОТУЙТЕ ХОЧА Б МАШИНИ СВОЇ ВІДПОВІДНО!!!! З РОВНО ДЕЯКІ МАШИНИ СВОЇ ПРИВОЗИЛИ НАВІТЬ НА ЛАВЕТІ!!!!!!!!!!!!!!! А В ЛУЦЬКУ - ВИЇХАВ З СТОЯНКИ І ПОЇХАВ НА ВУЛИЧНІ ГОНКИ!!!! ЗДАЄТЬСЯ, ЩО ПОТРІБНО ВЖЕ ПОСЕРЙОЗНІШЕ!!!
Аватар користувача
Azot
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 52
З нами з: Сер 01 березня 2006 р. 21:37

Повідомлення Azot »

wint_one84, Я тобі один умний вещ скажу, тілки ти не обіжайся!!!
ЯК БИ НЕ НАШІ ЛУЦЬКИ ГОНЩИКИ Я КІ ЦЕ ВСЕ ОРГАНІЗОВУВАЛИ ТО ТИ Б І ЦЬОГО НЕ ПОБАЧИВ.
А що до машин - не все так зразу, це тільки перший рік, і на мою думку він дуже насичений.

Молодці !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

wint_one84 писав: БАЧИВ Я ЦЕЙ ДРАГ! ЛУЦЬКІ ГОНЩИКИ - ВИ НЕ ГОТОВІ!!!! ЦЕ Ж ТРЕБА ЩОБ МАШИНА З М.РІВНЕ ПЕРЕМАГАЛА У 4 КЛАСАХ!!!!!!!! ЯКЩО ВЖЕ ПІШЛИ НА ГОНКИ, ТО ГОТУЙТЕ ХОЧА Б МАШИНИ СВОЇ ВІДПОВІДНО!!!! З РОВНО ДЕЯКІ МАШИНИ СВОЇ ПРИВОЗИЛИ НАВІТЬ НА ЛАВЕТІ!!!!!!!!!!!!!!! А В ЛУЦЬКУ - ВИЇХАВ З СТОЯНКИ І ПОЇХАВ НА ВУЛИЧНІ ГОНКИ!!!! ЗДАЄТЬСЯ, ЩО ПОТРІБНО ВЖЕ ПОСЕРЙОЗНІШЕ!!!


я скажу одне-за перший сезон організувати офігенні гонки,вийти на офіційний рівень і підготувати професійні машини ні матеріально ні фізічно не можливо.............
Цей Нісан білий вдосконалювався на протязі 2 років(якщо я не помиляюсь) і грошей у нього вложено багацько!

На чорну Ваз 2108 рівенську встановлено спортивну коробку яку у зборі привезли з Тольяті яка коштує 1200 $ і в двигун вложено тоже не мало!і ця машина вдосконалюється на протязі 2-ох років!
і тільки перед нашими гонками фони зуміли її настроти нормально-до цього часу вона навіть не виїжала з 19сек!
так що хватить критикувати!Водії у нас просто обалденні!
тому що навіть той самий Lanos сірий металік повністю стоковий-у нього тільки фільтр нульового супротиву Pro Sport і прямоточний глушак Pro Sport!і він вийшов у фінал на ньому і якщо ти побачив то навіть на перших 200метрах старався боротися з ним!прийми до уваги що Наш Lanos був зі всім салоном і музикою(сабом, усьом і т.д.)
а Нісан без салону і без задньої кришкі зі стіклом!
Ставлю до втого відома що одну машину вже почали готувати.....
Друга по плану стає зимою на доработку і ще туча людей збирається форсувати двигуни собі!
якби сми не почали цю тему гонок у Луцьку-то можливо б і не хто не збирався двигуни доробляти!от так от!
якщо хочеш знати-знаєш як Рівенських жаба давила коли ми приїжали до них і вигравали-а вони нічого не могли зробити!
доречі в нас є одна вагома заслуга-це 1-е місце на 3-ому етапі чеипіонату України з драг-рейсингу у м.Рівному!яке ми взяли у класі до 1400куб.см!
от так от!
а тепер задумайся над своїми словами...........
Аватар користувача
wint_one84
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 32
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 20:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення wint_one84 »

2 Kudibon, Azot!
Якщо критикують - значить ходять, дивляться, вболівають, спостерігають навколо цих гонок! Значить комусь не байдуже!!!Я зовсім не хотів нікого "обсирати" (вибачте на слові)!!!Великий respect тим людям які все ж таки тим займаються!!!
Мої пропозиції:
Так як я сам учасник одного гурту, то я пропоную зробити андеграундний гімн для клубу Red Zone!!!Ніякий клуб такого не має! Але можна спробувати! Зауваження та пропозиції на мило:wint_one84@mail.ru!!!!
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

wint_one84 писав: 2 Kudibon, Azot!
Якщо критикують - значить ходять, дивляться, вболівають, спостерігають навколо цих гонок! Значить комусь не байдуже!!!Я зовсім не хотів нікого "обсирати" (вибачте на слові)!!!Великий respect тим людям які все ж таки тим займаються!!!
Мої пропозиції:
Так як я сам учасник одного гурту, то я пропоную зробити андеграундний гімн для клубу Red Zone!!!Ніякий клуб такого не має! Але можна спробувати! Зауваження та пропозиції на мило:wint_one84@mail.ru!!!!


отсання пропозиція заманчіва-ми подумаєм!але спочатку треба розгрібти остаткі закриття сезону!ще є куча питань!

вибюач-може я і за жостко виразив свою думку,просто це такий труд організувати офіційні гонки-що ти просто не представляєш!
ми наприклад одну машину гнали на гонки-з намірами виграти перший клас до 1400 куб.см але нам за підгайцями на 130 км/год якогось нах зірвало капот находу!пішов час шоб його виріняти і назад закріпити і як результат ми не встигли.........обідно звичайно!тому що ми цю машину довго готували!ночами не спали!а тут шей гонять!у нас є і будуть на наступний сезон нормальні машини-я гарантую..........
Аватар користувача
wint_one84
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 32
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 20:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення wint_one84 »

Якщо потрібна допомога якась - звертайся! Як то кажуть: ЧИМ МОЖЕМ ПОМОЖЕМ! Я за розвиток драгу на Волині!!! от і тому можна замутити якийсь гімн, який би грав на змаганнях Волинських, в інших областях чи хоча б ввечері з вікна чиєїсь машини на вулиці міста!!! Буде приємно впізнавати "своїх"!!! Так що це треба було б обсудити серйозніше, тому що текст і музика (а потім запис, зведення) пишеться та робиться не за день і не за два, якщо це дійсно має бути драйвова річ!!!
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

wint_one84 писав: Якщо потрібна допомога якась - звертайся! Як то кажуть: ЧИМ МОЖЕМ ПОМОЖЕМ! Я за розвиток драгу на Волині!!! от і тому можна замутити якийсь гімн, який би грав на змаганнях Волинських, в інших областях чи хоча б ввечері з вікна чиєїсь машини на вулиці міста!!! Буде приємно впізнавати "своїх"!!! Так що це треба було б обсудити серйозніше, тому що текст і музика (а потім запис, зведення) пишеться та робиться не за день і не за два, якщо це дійсно має бути драйвова річ!!!

я хоч і не сільон в музиці-але розумію це прекрасно.......
от і про що!спочатку до нового року ми займаємось офіційною реєстрацією клубу а далі буде все...........
Sanjak
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: Чет 08 вересня 2005 р. 10:58
Звідки: Володимир-Волинський
Контактна інформація:

Повідомлення Sanjak »

Порція фоток з коментаряти на ВВ форумі.
Зображення

Порція фоток на Луцькому форумі Фотакома
Зображення
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Рекламу бачив в маршрутках-пятнадцятках Богдан крутили.  :)
Аватар користувача
wint_one84
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 32
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 20:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення wint_one84 »

Kidubon!
Ведеться активна робота по створення оигінального андегреундного саундтрека для драгрейсингового клуба Red Zone! Давай пропозиції, питання, тощо!!!
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

wint_one84 писав: Kidubon!
Ведеться активна робота по створення оигінального андегреундного саундтрека для драгрейсингового клуба Red Zone! Давай пропозиції, питання, тощо!!!


на цьому тижні ми зустрічаємось оргами і тоді скажем -що до чого, як, по чём!і тоді зустрінемось! ок?
Аватар користувача
wint_one84
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 32
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 20:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення wint_one84 »

2 kidubon,
Де ви зустрічаєтесь? Ми б також могли під'їхати!
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

wint_one84 писав: 2 kidubon,
Де ви зустрічаєтесь? Ми б також могли під'їхати!


ми зустрічаємось для вирішення внутрішніх питань..........
Відповісти