зброя.... халодная и гарячая

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

зброя.... халодная и гарячая

Повідомлення Banzai »

я так полагаю что если у тя есть ... пардон... яйца - то ты не равнодушен к оружию кто-то предпочитает ножи кто-то стволы... а кто-то может зенитно-ракетные установки типа "Шилка" и "тунгуска"
- на зборах во владимере видел - перед тунгуской все отдыхают - по размерам ето 2-3 нормальных танка т-64
короче предлагаю обсудить етот аспект нашего мужского начала
линки для затравки
http://www.modernfirearms.net/assault/as20-r.htm
Зображення
- стейр ауг как вы понимаете бул-пап конструкция... в кантер страйке рулит безбожно :D
http://www.shipunov.com/rus/zencom/tungr.htm
Зображення
http://pvo.guns.ru/tunguska/tunguska.htm
Зображення
Востаннє редагувалось Пон 08 травня 2006 р. 23:26 користувачем Banzai, всього редагувалось 1 раз.
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Повідомлення Azazello »

Цікаво дізнатись, чи хтось носить постійно з собою яку-небудь зброю? Чи є думки прикупити щось в найближчому майбутньому?
Аватар користувача
суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Вів 14 березня 2006 р. 17:59

Повідомлення суперстраусятко »

ДАААА!! Ношу з собою цілий арсенал: автомати, гранати,пістолети різні... А їжджу я на танку, так безпечніше! :D
При собі зазвичай маю кувалду, молоток, а ще звичайно фотографію Губіна. Чомусь останнього всі лякаються найбільше! :lol:
I tried to be perfect
But nothing was worth it
I don't believe it make me real
I'd thought it be easy
But no one believes me
I meant all the thing that I said ("Pieces" Sum 41)
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

З зброї постійно ношу ножа ,правда кишенькового,але як виразився Banzai, покуда маю яйця ,то мене цікавить всяка зброя яку бачу особливо ножі в мене в свій час була ціла купа як саморобних так і промислових .Хочу собі купити газового пістоля ПГШ-790 або один з новіших пістолів системи Шмайсера які доречі виробляють в Україні.Суттевим плюсом такого пістоля є те що можна замінити ствол і тоді стріляти травматичними набоями . Але мене зупиняє тільки те що жінка казала як тільки пістолета побачить то мені сікірбашка буде :x :oops: .Колись носив газовий балончик Терен-1 але один мордобой з преобладающими пратівніками доказав несостоятельность даної зброї,точно таксамо як і пневматичної пукавки ,зато виявилось що пляшка з під пива має властивості зброї масового знищення. :lol: 8)
Востаннє редагувалось Вів 09 травня 2006 р. 12:49 користувачем Poison, всього редагувалось 1 раз.
Patria o Muerte
Аватар користувача
MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 160
З нами з: Вів 25 квітня 2006 р. 09:20
Звідки: ЛУЦЬК

Повідомлення MORRIGHAN »

суперстраусятко писав: а ще звичайно фотографію Губіна. Чомусь останнього всі лякаються найбільше! :lol:


:lol: :lol: :lol:
перед цим, певно, навіть мої хайки відпочивають. млін, давно так не сміялась...

ношу при собі завжди ніж. яц річ корисна в різних ситуаціях. пістолетом навряд чи поріжеш яблуко....
Carpe Diem
Аватар користувача
MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 160
З нами з: Вів 25 квітня 2006 р. 09:20
Звідки: ЛУЦЬК

Повідомлення MORRIGHAN »

я вже трохи часу збираюсь своїй мамі подарувати газовий балончик, бо до неї один сусід весь час приставав раніше. але як він якось зустрівся з її подругами, виходячи з ліфта, то одразу пеерстав це робити. вони, певно для нього стали еквівалентом фотографії Губіна, яку носить з собою СУПЕРСТРАУСЯТКО :)
Carpe Diem
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Patria o Muerte
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Раніше також носив кишеньковий ножик. Використовувася він переважно не в цілях самозахисту, а там ковбаски порізати, пляшку вина відкрити. Зараз той ножик на роботу "переїхав". Справно виконує роль штопора.
Аватар користувача
volost
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 120
З нами з: Чет 02 березня 2006 р. 05:40
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення volost »

Хочу капсульний пістолет. Теж носив Терен-1, але толку від нього мало. Хотів би купити Терен-4М, але його непродають. Доречі, запальничка, затиснута в кулаці, збільшує силу удара на 5кг. А взагалі я завжди коли це можливо беру з собою песика, просто це мій найкращий друг, я б і в універ і на роботу з ним ходив.
Зображення
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Теж маю складного ножика, який використовую як штопор та викрутку. Моя думка про газові пістолеті "чисто для понтов", а от травматики набагато краще.
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Шмайсери, так нічого доступні ціни до 700 грн., і маса 500-600 г.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Хочу "Тунгуску". Ворон відстрілювати на городах. Хороша машина. Цікаво її в реальних умовах поюзати. Так по A-10 Thuтderbolt II постріляти.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Так я для чого навів саме модель ПГШ-790 в ній можна пятьма копійками викрутити газовий ствол і вкрутити звичайний зарядив магазин травматичними набоями і вперед . Хоча хочу сказати з іспитаній такої зброї з трьох метрів стріляли в бік корові то воноа впала ,якщо в чела пульнути по буде підшкірне проникаюче поранення :!: .Такщо краще газового носити меньше проблем ,а якщо використовувати німецькі набої то такий пістоль буде ефективнішим за травматика з якого щей промахнутись можна. :D
Patria o Muerte
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Подобаються ножі і взагалі холодна зброя (мечі, саблі...)
Часто виді пістолета вистачає, щоб відлякати всяку шпану, без стрілянини.
Носив ніж "бабочку". Навіть кріплення зробив спеціальне, щоб на руці тримався.
Після однієї сутички зрозумів, що ключі між пальцями кулака теж непогано. Ніж поки виложив :)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Мені теж ножі подобаються...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Відповісти