Безграмотність на форумі.

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

Саня, а мона я буду кацапскую коверкать ? нихто не обидицця я так понимаю :D
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Якщо людина не може писати українською мовою, хай пише російською, хай пише транслітом. Але це повинно бути грамотно. Знущатися над мовою не можна. Не поважаючи мову ми не поважаємо себе і людей, які це читають, імхо.
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

Саня, що за "імхо" ?
Banzai, москальську не зковеркаєш - вона і так - крива українська
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Це від абревіатури IMHO (In My Humble Opinion) - на мою скромну думку.
Щось я занадто часто став його вживати. Старатимусь робити це рідше.
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

Несамовитий, вот вот и я так думаю :D хотя сами "кляті москалі " вон албанскую придумали.. кстати Саня, она не несет в себе никакого неуважения ни к кому...
ето просто явление контр культуры .. причем достаточно безобидное... однако на моё имхо и мат и албанский - есть выражением негативных чуств и имоций в основном в положительном для здоровья качестве... кромето того расширяет кругозор образное мышление и пополняет словарный запас :D
кроме того ...когда образованый человек культурно матерится (типа ругается либо просто выражает сваё имхо) - то можно просто заслушаться!!! вот ты подеревянского слушал? - и что по-твоему он всех неуважает? - матюкается почемзря , коверкает великий и могучий украинский на простонародный манер...

понимаешь... я вцелом с тобой согласен... просто если человек не в состоянии связно и понятно выражать свое мнение... то ето к грамотности собственно не относится... а тем более что он и печатать не умеет... конечно не прет такое читать...
но мы то все вроде не пальцем :wink: сделаны ... посему предлагаю простить нам всем небольшие намеренные или непреднамеренные огрехи...

ну а если неимется давай выберем чела на лит модерство - пущай исправляет наше облико-морале... главное не перегнуть палку до цензуры... вконце-концов каждый выражает свое мнение как может...

зы
вапрос - а чё собстна вам сделал русский ? может кто меня не понимает ? - дык скажите лично ради вас напрягусь сделаю перевод... лично я ничего не имею против любого языка... главное чтобы собеседнику было понятно.. а позволение челу выражаться на родном языке - ето проявление вашего уважения к нему...
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Banzai, я до тебе нічо не маю, і до кацапського теж (ну москалі ж не винні, що не народились українцями :))

Але!! Як мене вбиває "ето, всьо, йолка", це просто піздець. Alt+237, Alt+241. Йопта %) В мене нема російської розкладки на клаві, але ж там вивчити всього 5-6 комбінацій.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В мене лише претензії до Росії за надмірну увагу до України і намагання впливати і керувати Україною з Москви. І не подобаються ці всі розмови про "братні народи", бо все ж таки різниця між українцями і росіянами все ж таки є. В нас своя культура, традиції, історія. А коли говорять про те, що щемлять росіян і мову в Україні, то це в мене викликає просто обурення, бо я знаю як важко купити книжку українську чи дістати запис якоїсь групи... Існує проблема української мови в Україні, а не російської. Хоча це все скоріш за все був передвиборний піар.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Золушка »

Так як Влек закрив темку, можна продовжити тут. Отже, питання:

ДОМОВИТИСЬ - це вже не українське слово? Блін, приїду додому за пару років, то вже і не зрозумію ту нову українську... Понавидумували, аби тільки чимсь відрізнитись. А як фамілії перекладали , то це взагалі піпєц....
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Belamor »

Золушка писав: Так як Влек закрив темку, можна продовжити тут. Отже, питання:

ДОМОВИТИСЬ - це вже не українське слово? Блін, приїду додому за пару років, то вже і не зрозумію ту нову українську... Понавидумували, аби тільки чимсь відрізнитись. А як фамілії перекладали , то це взагалі піпєц....


Домовитися українське слово. Тільки тоді Вам треба було написати ДОМОВИТИСЯ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ. Писати НА російській - безграмотно.

І нічого ми не видумували. Це український правопис, який був ще за часів СРСР. Просто отак ви вчили батьківську мову.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Viktor »

Belamor писав:
Золушка писав: Так як Влек закрив темку, можна продовжити тут. Отже, питання:

ДОМОВИТИСЬ - це вже не українське слово? Блін, приїду додому за пару років, то вже і не зрозумію ту нову українську... Понавидумували, аби тільки чимсь відрізнитись. А як фамілії перекладали , то це взагалі піпєц....


Домовитися українське слово. Тільки тоді Вам треба було написати ДОМОВИТИСЯ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ. Писати НА російській - безграмотно.

І нічого ми не видумували. Це український правопис, який був ще за часів СРСР. Просто отак ви вчили батьківську мову.


Взагалі за часів СРСР українці, як не дивно, краще знали нашу мову. Зараз великий вплив на свідомість має телебачення, інтернет, преса, які на 90% російськомовні.
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення ag326 »

Belamor писав:
Золушка писав: Домовитися українське слово. Тільки тоді Вам треба було написати ДОМОВИТИСЯ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ. Писати НА російській - безграмотно.

І нічого ми не видумували. Це український правопис, який був ще за часів СРСР. Просто отак ви вчили батьківську мову.

Домовитися - це українське слово.

мне найти в твоих постах 326 ошибок чтобы ты покраснел от стыда или от злости?
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Belamor »

ag326 писав:
Belamor писав:
Золушка писав: Домовитися українське слово. Тільки тоді Вам треба було написати ДОМОВИТИСЯ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ. Писати НА російській - безграмотно.

І нічого ми не видумували. Це український правопис, який був ще за часів СРСР. Просто отак ви вчили батьківську мову.

Домовитися - це українське слово.

мне найти в твоих постах 326 ошибок чтобы ты покраснел от стыда или от злости?


Та ти що :shock: :cry: ой умора.
Прошу дуже шукай. Радий буду за твоєї допомоги очиститися. :twisted:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Золушка »

Доречі, а УМОРА це українське слово?
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення ag326 »

БЄЛЯМОУРЪ писав: Та ти що :shock: :cry: ой умора.
Прошу дуже шукай. Радий буду за твоєї допомоги очиститися. :twisted:

вот, уже лучше =) другое дело - шутки, смайлики. все таки тут флейм =)
а ошибки... ошибки я поищу :twisted: но уже вечером. бо щас работу работаю
и на опережение - не надо мне указывать на мои ошибки, они есть, у меня просто BackSpace сломался и я их не исправляю =)))
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Belamor »

Золушка писав: Доречі, а УМОРА це українське слово?


От скажіть чесно Золушка - Ви хоч зрозуміли чого я Вам то все пишу?
Ви спитали чому я Вашу цитату підкреслив? Я відповів. Я чіплявся не до слів.

Та не придираюся я до Вас. Просто мені неприємно, коли Ви лізете в національні теми. Якщо Ви не розумієте для чого то, Вам то не потрібно, Ви далеко - якого милого ВИ (не знаючи ситуації в Україні) пхаєтеся зі своїми демократичними ідеям аля Шаріков "взять все и поделить ". У Вас вже сформовано враження, що ми придумали українську мову, щоб чимось відрізнятися. Та Ви типовий продукт політики Росії. Безвольна асимільована, яка думає, що її мова то видумка. Сотню постів наших пройшло впусту. Ви нічого не зрозуміли. :cry: Я просто прошу Вас не лізти в ці теми - і я не буду до Вас чіплятися. Щастя, здоровя - Вам і Вашим дітям.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти