Безграмотність на форумі.

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Золушка »

Читали. Все ОК.
Бажано писати грамотно, тобто в міру можливостей.
Від себе: я стараюсь... те , що я роблю помилки, це не для того щоб вас провокувала, просто забуваю. Але деколи і навмисно люблю якесь слово перекрутити, щоб не так сухо і заумно було.
Віктор, мій нік Золушка - це не провокація, це мене доця попросила такий вибрати, бо казку дуже любить, і вона в неї на російській. А мені без різниці...
І не вважаю що на форумі безграмотність. Так нормальненько всі спілкуються, ми ж сюда для цього приходимо, а не для того щоб нам хтось помилки виправляв, а , педагоги? Думаю головне на форумі хороша атмосфера, а не якісна і грамотна мова.
А то як в школі....
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення РУДЕНЬКА »

ООО! Ото накрутили ви тут...А взагалі то на форумі у нас усі нормальні люди, нормально пишуть, а якщо яке там слово хто й закине (щоб не так сухо було, як каже Золушка), то нічого страшного - це ж свідомо зроблено...А безграмотність, це ті, хто у нас по дворах без нагляду бігають, а потім із них круті мени і вумени виростають і по 5 помилок в слові роблять. ( напис на стіні в під"їзді: я тИбе люблю :? і т.д, і т.п )
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
Бугагашенька
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Вів 30 серпня 2011 р. 12:35
Стать: жіноча

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Бугагашенька »

З цим напевно в мене складно буде... тому,що звікла розмовляти суржиком, але буду старатись, я теж за Українську мову!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Black »

У тебе чудово виходить :)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Саня »

Треба ще попрацювати. Один рядок тексту, а помилок як на цілий диктант :-)
Vikusik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Сер 21 грудня 2016 р. 23:01
Стать: жіноча

Re: Безграмотність на форумі.

Повідомлення Vikusik »

Чтобы грамотными быть, нужно постоянно развиваться, кино смотреть, читать книги...общаться...это же все накапливается) начните с малого, слушайте речь на доступном вам языке, например через киноновинки) мне вот понравился из последних Изгой-один. Звёздные войны: Истории http://bobfilm.club/boeviki/19899-zvezd ... -2016.html и сюжет, и актерский состав, и спецэффекты и вся эта динамика…настолько крутое зрелище, что трудно описать словами) приятного просмотра, вы не пожалеете!)
Відповісти