Портал про здоров'я

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
disman3
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: Пон 16 листопада 2009 р. 03:55
Стать: чоловіча

Портал про здоров'я

Повідомлення disman3 »

Доброго дня. Мені терміново потрібно сісти на дієту, бо за останні декілька місяців я набрала більше десяти кілограм, які терміново потрібно скинути. Скажіть, куди саме можна заглянути, щоб продивитися уважно статті на цю тему?
Аватар користувача
x3mal
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 88
З нами з: Суб 20 серпня 2011 р. 02:17
Стать: жіноча

Re: Портал про здоров'я

Повідомлення x3mal »

disman3 писав: П'ят 26 червня 2020 р. 12:28 Доброго дня. Мені терміново потрібно сісти на дієту, бо за останні декілька місяців я набрала більше десяти кілограм, які терміново потрібно скинути. Скажіть, куди саме можна заглянути, щоб продивитися уважно статті на цю тему?
Лише один сайт можу вам порадити зараз для уваги, бо сама не так давно шукала інформацію в інтернеті і знайшла ось тут healthday.in.ua цікаві дієти, поради як завжди виглядати гарно, догляд за волоссям та інше. Якщо у вас виникають якісь питання, які стосуються напряму зовнішності – треба обов’язково заглянути на сайт та продивитися уважно інформацію на його сторінкам, яку вже через деякий час можна буде узяти до уваги. Я позбавилася мішків під очима, знайшла ефективний засіб для росту волосся і дієту, на якій схудла на 5 кг за місяць.
clocott
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 265
З нами з: Пон 27 липня 2020 р. 20:38
Стать: чоловіча

Re: Портал про здоров'я

Повідомлення clocott »

disman3 писав: П'ят 26 червня 2020 р. 12:28 Доброго дня. Мені терміново потрібно сісти на дієту, бо за останні декілька місяців я набрала більше десяти кілограм, які терміново потрібно скинути. Скажіть, куди саме можна заглянути, щоб продивитися уважно статті на цю тему?
Раз набрали так много лишних килограмм, надо скатывать, запишитесь в тренажёрный зал.
clocott
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 265
З нами з: Пон 27 липня 2020 р. 20:38
Стать: чоловіча

Re: Портал про здоров'я

Повідомлення clocott »

clocott писав: Сер 02 вересня 2020 р. 17:17
disman3 писав: П'ят 26 червня 2020 р. 12:28 Доброго дня. Мені терміново потрібно сісти на дієту, бо за останні декілька місяців я набрала більше десяти кілограм, які терміново потрібно скинути. Скажіть, куди саме можна заглянути, щоб продивитися уважно статті на цю тему?
Раз набрали так много лишних килограмм, надо скатывать, запишитесь в тренажёрный зал.
А если не хватает времени на посещение зала, тогда можно купить тренажер https://housefit.ua/trenajeri себе домой. В таком случае вы сможете заниматься в любое время. Для меня этот вариант более предпочтительный, поэтому уже заказал скамью для пресса и многофункциональный тренажёр.
Відповісти