Доставка від LA П’ЄЦ

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
disman3
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: Пон 16 листопада 2009 р. 03:55
Стать: чоловіча

Доставка від LA П’ЄЦ

Повідомлення disman3 »

Доброго дня. Я дуже багато чула від знайомих про нову доставку піци у місті - LA П'ЄЦ. Розкажіть, чи доводилося комусь користуватися послугами саме цієї компанії? Буду вдячна, якщо проконсультуєте мене саме зараз?
Аватар користувача
x3mal
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 88
З нами з: Суб 20 серпня 2011 р. 02:17
Стать: жіноча

Re: Доставка від LA П’ЄЦ

Повідомлення x3mal »

disman3 писав: Чет 18 червня 2020 р. 10:22 Доброго дня. Я дуже багато чула від знайомих про нову доставку піци у місті - LA П'ЄЦ. Розкажіть, чи доводилося комусь користуватися послугами саме цієї компанії? Буду вдячна, якщо проконсультуєте мене саме зараз?
Привіт. Мені знайома ситуація вибору, коли ти намагаєшся відшукати в інтернеті доставку їжі, яка пропонує демократичні ціни и смачні блюда. LA П'ЄЦ – це мій фаворит серед доставок, які працюють у місті Івано-Франківську. Пропоную вам заглянути ось сюди https://vikna.if.ua/cikavo/102356/view і прочитати про те, а що у першу чергу треба звернути увагу при виборі доставки їжі для подальшої співпраці. М’ясна піца та з морепродуктами – мої найулюбленіші, бо дуже багато начинки і є можливість одразу задати будь-які питання оператору. Привезли менш ніж за годину – це дуже круто.
Відповісти