Поліграфія

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Piri
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Сер 25 травня 2016 р. 11:27
Стать: жіноча

Re: Поліграфія

Повідомлення Piri »

Ну з приводу поліграфії то в мене на думку тільки одна приходить,а саме Printcmyk що в Києві,бо тільки там мені дійсно сподобалось як виконали завдання
Аватар користувача
Piri
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Сер 25 травня 2016 р. 11:27
Стать: жіноча

Re: Поліграфія

Повідомлення Piri »

Листівки та буклети форматом до А3 + готовність від 1 години до 1 робочого дня. в залежності від завантаження
Аватар користувача
КавоМанка
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 165
З нами з: П'ят 15 квітня 2016 р. 10:14
Стать: жіноча

Re: Поліграфія

Повідомлення КавоМанка »

Не знаю щодо листівок, але ми замовляли в столичній компаній Univest рекламні брошури http://rpk.univest.ua/produkciya/reklam ... broshyury/. Замовлення виконали вчасно та якісно - можу порадити звернутися до них. Там на сайті є портфоліо, подивіться. Мені, особисто, їх рішення приємно вразили.
Аватар користувача
Ромка
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 63
З нами з: П'ят 12 серпня 2016 р. 14:18
Стать: чоловіча

Re: Поліграфія

Повідомлення Ромка »

Flis писав: Пон 20 березня 2017 р. 03:48 Народ щось я так і не знайшов теми на форумі про поліграфію і вирішив створити сам.
Мені потрібно надрукувати декілька сотень листівок та буклетів,де то воно таке роблять хто підскаже?
Из своего опыта могу вам посоветовать типографию "Вольф", мы там всю полиграфическую продукцию заказывали, понравилось качество, скорость исполнения заказа и ценовая политика. И еще рекомендую почитать инфу, какие есть печатные инновации https://wolf.ua/ru/blog/pechatnye-innov ... vety-dlya/ Возможно вы тоже выберете для себя какие то нестандартные варианты полиграфии, которые однозначно принесут больше пользы развитию бизнеса чем давно "заезженные" и однообразные.
Відповісти