Не дають кредит в банку

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
КавоМанка
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 165
З нами з: П'ят 15 квітня 2016 р. 10:14
Стать: жіноча

Не дають кредит в банку

Повідомлення КавоМанка »

Власне, сабж. Свого часу була затримка у виплаті відсотків по кредиту. Тепер в жодному за банків не дозволяють взяти кредит. Чи якісь поради як можна обійти таку заборону?
Аватар користувача
КавоМанка
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 165
З нами з: П'ят 15 квітня 2016 р. 10:14
Стать: жіноча

Re: Не дають кредит в банку

Повідомлення КавоМанка »

Serg писав: Чет 09 березня 2017 р. 19:42 Швидше за все що в банках вам кредит не дадуть. Хіба що у приватників взяти, але я б не радив з ними зв'язуватися.
Ви маєте на увазі тих, що надають кредити на короткий термін? Ось знайшла, що дійсно пропонують навіть особам з поганою кредитною історією https://creditguru.com.ua/kredit-s-ploh ... y-istoriey, дуже дякую за пораду.
Аватар користувача
Chelie
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Чет 26 січня 2017 р. 18:21
Стать: жіноча

Re: Не дають кредит в банку

Повідомлення Chelie »

Залежить для чого вам ще кредит, я наприклад прям в магазині в кредит купив телевізор самсунг http://rozetka.com.ua/all-tv/samsung/c80037/v012/ і доречі під 0% , якщо вам потрібна техніка або інший товар, пробуйте брати кредит через магазин, таким чином шанси що ви отримаєте кредит майже 100%
Аватар користувача
КавоМанка
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 165
З нами з: П'ят 15 квітня 2016 р. 10:14
Стать: жіноча

Re: Не дають кредит в банку

Повідомлення КавоМанка »

Chelie писав: П'ят 17 березня 2017 р. 13:59і доречі під 0%
В магазині - 0%, а послуги від банку - кредитора швидш за все платні, при чому за кожен місяць користування таким безпроцентним кредитом.
Аватар користувача
Zabellso
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 34
З нами з: Вів 12 липня 2016 р. 13:47
Стать: жіноча

Re: Не дають кредит в банку

Повідомлення Zabellso »

Знаю по власному досвіду, як неприємно отримувати відмови по кредиту, особливо коли кошти потрібні нагально. Тумо в питаннях займу мені набагато зручніше взяти мікропозику на сайті компанії Глобал Кредит , там відмови ще не приходили. Та і процентна ставка там менша, напевно тому, що термін користування йде до 2-х тижнів. Ну, одним словом простіше і зручніше.
Аватар користувача
Zabellso
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 34
З нами з: Вів 12 липня 2016 р. 13:47
Стать: жіноча

Re: Не дають кредит в банку

Повідомлення Zabellso »

Є компанії, де можна взяти онлайн кредити без відмови, без довідки про доходи і приховані платежі відсутні.
А головне - гроші за кілька хвилин видають в будь-який час доби. Іноді такий сервіс єдиний вихід в ситуації, що склалася.
VasaK
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 130
З нами з: Суб 07 листопада 2020 р. 21:38
Стать: чоловіча

Re: Не дають кредит в банку

Повідомлення VasaK »

Можливо у вас зіпсована кредитна історія, ось я читав http://jkg-portal.com.ua/ua/publication ... ards-60981 що це може бути причиною відмов. Подивіться, зараз багато МФО є, які без проблем можуть видати кошти в кредит, навіть по доступному %, головне не спішити з оформленням та все вивчити.
Аватар користувача
olax
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 63
З нами з: П'ят 04 вересня 2020 р. 19:48
Стать: чоловіча
Звідки: Украина

Re: Не дають кредит в банку

Повідомлення olax »

КавоМанка писав: Чет 09 березня 2017 р. 19:18 Власне, сабж. Свого часу була затримка у виплаті відсотків по кредиту. Тепер в жодному за банків не дозволяють взяти кредит. Чи якісь поради як можна обійти таку заборону?
Обойти такой запрет легко - просто обратитесь не в банки, а в МФО. Там намного проще получить кредит, даже при испорченной кредитной истории. И намного быстрее кстати, все это дело оформляется прямо онлайн. Я как-то брал такой интернет займ в Кешберри, когда мне нужно было срочно всю сантехнику в старой квартире поменять, а нужной суммы на руках не было.
agura
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 86
З нами з: П'ят 13 листопада 2020 р. 18:47
Стать: чоловіча

Re: Не дають кредит в банку

Повідомлення agura »

Если не дают в банке, стучите за помощью к новые мфо Такие организации менее требовательные к человеку, которому нужна материальная помощь. Еще так вы сможете намного быстрее все оформить, чем в обычном банке.
Roma23
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 134
З нами з: Сер 09 грудня 2020 р. 10:14
Стать: чоловіча

Re: Не дають кредит в банку

Повідомлення Roma23 »

Всем привет, недавно тоже была такая ситуация, но благо сейчас в интернете можно взять небольшой займ онлайн, не выходя из квартиры. Лично я обращался именно на этот сайт https://mickrozaim.ru/, так как там можно самому выбрать организацию, которая дает лучшие условия.
VasaK
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 130
З нами з: Суб 07 листопада 2020 р. 21:38
Стать: чоловіча

Re: Не дають кредит в банку

Повідомлення VasaK »

Здравствуйте! Вот https://www.epravda.com.ua/news/2015/01/12/669885/ посмотрите тут советы и рекомендации по поводу кредитования. Как не крути, а это хороший способ решить свои вопросы. Мы не раз находили финансовую помощь через интернет, так что пробуйте. Главное четко подумайте об займе, точно можете без него справится?
Відповісти