Трансліт на форумі

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Дійсно, американця читати набагато легше. Студента - складніше. student, не в образу, частіше натискуй пробіл. Кляцни ту кляту кнопочку після коми - і вже легше буде сприймати твій текст.
Колись мені здавалося, що навчитися друкувати в сліпу та ще й 10 пальцями - нереальна задача. Зараз я вже це роблю. Тільки помилок багато виходить - приходиться виправляти, що займає лишній час. Багато в чому допомогло те, що дипломку собі в свій час сам набирав. А це більше сотні сторінок. Потім по роботі виникала необхідність інколи надрукувати кілька сторінок. От і пішло-поїхало. Загалом результатом я задоволений.
Було б бажання, то й за кордоном можна писати пости рідною мовою. Але ж ми народ лінивий...
to americansky, наїзджати з приводу того, хто більше постів написав, думаю не варто. Це не є мірилом авторитетності на форумі.

black, як правильно абзаци виставляти? Я поствив пробіли, але вони чомусь на початку рядка не сприймаються. Чи то через Оперу?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В браузерах сприймається лише один пробіл, для того, щоб поставити декілька пробілів в коді HTML використовується &nbsp. Як поставити кілька на форумі... я не готовий зараз відповісти.
student
Новачок
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: Сер 06 липня 2005 р. 00:45
Звідки: Warsaw

Повідомлення student »

Znachyt vy lohi naturalni,ne hochete ne chytayte.Kozhen pyshe yak yomu zruchnishe i yaki maye mozhlyvosti. :respekt: :respekt: :respekt:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

student писав: Znachyt vy lohi naturalni,ne hochete ne chytayte.Kozhen pyshe yak yomu zruchnishe i yaki maye mozhlyvosti. :respekt: :respekt: :respekt:

Так, кожен пише в міру своїх можливостей, але при цьому варто мати повагу до інших. Твій вислів вважаю не дуже тактовним по відношенню до користувачів даного форуму.
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

student, боря ты не прав ! на что мы скажем тебе дружно ФУУУУУ! пашел вон! нашел лахов! :evil: да кому ты нужен??? думаеш делать нечего твои каракули разбирать?? откой себе блокнот и пиши дневники хоть на китайцком хоть на арабском ! и будет тебе счастья и респект за то что избавил натурных лохов от своей непостижимой просветленности! :evil: :D

ps otve4at' ne obyazatel'no ... ne stoit opuskat'sya do loxovskogo urovnya....
:P
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
student
Новачок
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: Сер 06 липня 2005 р. 00:45
Звідки: Warsaw

Повідомлення student »

tak chogo v vas vsih nicki ne po nashomu???Nahuya vy todi vzagali na forumi pyshyte?Shob moral chytaty chy dumku vyslovkyuvaty na rizni temy?
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

student, да ну что с нас лохов взять... мы другдружке морали читаем и премся от етого а имена не свои - дык ето чтоб не поимали и не надавали не по аватару а по морде :lol: :D

однако и вы уважаемый не назвались и адресок свой не сообщили... но не думайте я к вам за аффтографам не пайду... уж увольте! :P
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
vaka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: Чет 16 листопада 2006 р. 02:30

Повідомлення vaka »

http://www.translit.ru/  прекрасный выход из ситуэйшену....
Делай что должен и будь что будет...
Відповісти