Книги... (що ми (Ви) читаємо)

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
ossa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 21
З нами з: Сер 14 вересня 2005 р. 22:03
Звідки: Луцьк

Повідомлення ossa »

раджу прочитати "Культ" Дереша.автору цієї книги 21 рік тому для молоді цікаво.а зараз читаю Забужко"Польові дослідження з українського сексу"
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

зараз читаю Забужко"Польові дослідження з українського сексу"

Я тоже хочу прочитати цю книжку
Зображення
Аватар користувача
суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Вів 14 березня 2006 р. 17:59

Повідомлення суперстраусятко »

Почала читати вже згадувану книжку Любко Дереша «Культ». Я від неї в шоці, нічого схожого, я ще не читала. Мене не дивує що вона виграла купу різних премій, вона дійсно є дуже неординарною і особливою…
Пробувала читати Джеймса Джойса «Джакомо». Не зрозуміла в буквальному розумінні цього слова НІЧОГО. Це якийсь потік думок, нічого конкретного, одна думка обривається на середині речення і починається, щось абсолютно інше, ніяких конкретних героїв чи подій, щось дуже дивне і складається враження, що це писала людина не зовсім здорова . Хоча автор можливо просто хотів виділитися серед інших і тому писав притримуючись саме такого стилю. А можливо це був просто такий стан душі, чи настрій. В мене особисто було бажання закинути цю книжку на саму дальню полицю, але я її таки дочитала. Ура!!! І не жалію що дочитала, все в житті треба попробувати…
I tried to be perfect
But nothing was worth it
I don't believe it make me real
I'd thought it be easy
But no one believes me
I meant all the thing that I said ("Pieces" Sum 41)
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

суперстраусятко, «Культ» Любко Дереша , це взагалі шось неординарен, але... почитай задля цікавості того ж Пауло Коельйо, чи Дена Брауна... Я вже не говорю про інших скандальних авторів...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

Я вже це все перечитала!!!! Пауло Коельо ше минулого року закінчила всі книжки... А Дена Брауна читала тільки Ангели і Демони!! Тоже досить не погано!! Ну не погано це слабо сказано!! Книжка просто супер!!
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Вів 14 березня 2006 р. 17:59

Повідомлення суперстраусятко »

Це або в мене якісь глюки з комп"ютером, або це якась помилка на форумі!! попереднє повідомлення написала я! А получилось шо воно від Танцює з Вітром!! Дивно....
I tried to be perfect
But nothing was worth it
I don't believe it make me real
I'd thought it be easy
But no one believes me
I meant all the thing that I said ("Pieces" Sum 41)
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

А може..... ви працюєте за одним компутером? :)

Читав колись "Алхіміка" Коельйо - мммм.. алхімічно, тобто написано загадково, а глибиннної суті щось не видно. Можливо я її прочитав запізно... , чи навпаки зарано.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Алхімік прочитав. Казали афігєть. Казочка для дітей блін, смисл є, але він якийсь примітивний як на мене. Взагалі я Коельо вважаю більш розрекламованим письменником, а нічого особливого в ньому не бачу.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

11 хвилин почитай. там більш приземлена книжка ;)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

суперстраусятко писав: Це або в мене якісь глюки з комп"ютером, або це якась помилка на форумі!! попереднє повідомлення написала я! А получилось шо воно від Танцює з Вітром!! Дивно....


Галочку запамятати забирайте при логуванні, якщо юзаєте один комп. І все буде ок. :)
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

Читала книжечку, не велику досить маленьку, але як на мене дуже толкову… називається “Книга жизни. Вторники с Морри”… Написав Митч Елбом… Скажем так, що нового для себе я нічого не відкрила, але було багато думок, ідей під якими хотілось просто підписатись, коли читала їх думала – блін, це ж те, що мене хвилює….
З того, що читала недавно сподобалось досить “Я – Страд. Мемуари вамрпіра”…. )))
А так, то дуже подобається класика… В принципі, видумували завжди як тепер так і колись, але в класиків це більш майстеро як на мене виходило))). Дуже захоплююсь Андре Моруа…Саме не його біографіями, а “Письма незнакомке”, “советы молодому человеку”….. і тому подібне…. Круто коли людина з висоти своїх років і житєвого досвіду (йому тоді було десь 82) розповідає про життя…. “Мир так прекрасен до взрыва… Дійсно, на порозі смерті якось мабуть по іншому переосмислюєш своє життя…..
Світосприйняття, погляди – досить захоплює….)))
Цікавим відкриттям для мене в свій час був Лобсанг Рампа… Його книжки я просто поглинала…. А коли чиала Мулдашова, знаходячи посилання на Рампу взагалі моїй радості меж не було)))
І ще ось…книги книгами, а найкращий бестселлер всіх часів я теж перечитую…(ну тобто біблію))….для мене це хороша філософська книга, але чомусь нічого більше…. Не розділяю поглядів тих релігійних фанатиків….
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
Тюн
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 256
З нами з: Чет 09 лютого 2006 р. 17:20
Звідки: Far Far Away Kingdom

Повідомлення Тюн »

Уже роки зо два читаю одну книжку. Вродє LG Flatron називається 1511 сторінок, а кінця ще не видно. :D
Second placer is the first loser.
http://www.streetracing.lutsk.ua
Аватар користувача
{_SS806_}
Новачок
Новачок
Повідомлень: 18
З нами з: П'ят 17 березня 2006 р. 20:29

Повідомлення {_SS806_} »

А знаєте, що цікаво я теж читав практоично все з вищеназваного. (От бля - невже і тут дається взнаки мода: Дереш, Куельо, Перумов, Забужко...????)
Ну ше кілька днів тому дочитав Д.Оруела "1984" - непогано.
Кому цікаво - маю часописи "Четвер" в електронному вигляді.
There is nothing you can say to make me change my mind.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

{_SS806_}, читаю те що радять, а мода це чи ні - видніше збоку. Просто якщо книжка подобається, то довіряю тому, хто радив і читаю всі інші книги, які радив. А якщо несподобалась - нах...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Раджу почитати Харукі Муракамі...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Відповісти