Карпати (Львів) - Шахтар (Донецьк)

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Карпати (Львів) - Шахтар (Донецьк)

Повідомлення Black »

Сьогодні зранку переглядав новини по телевізору, сказали що ФК "Карпати" оштрафували на 10 тис. зелених через те, що у фанів була поліграфічна продукція з текстом "Москалів на ножі" (28 тис. листівок говорили на ТРК "Україна"). Шахтар звинувачує ФК "Карпати" у тому, що клуб розповсюджував ці листівки. Нагадаю, що "Карпати" запросили за телетрансляцію матчу з гірниками на телеканалі "Україна" 520 тисяч гривень. "Шахтар" та ТРК "Україна" не погодилися із цією сумою. Нагадаю, що Карпати перемогли з рахунком 1:0.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Я був на тому футболі. Це супер. Такого більше нема ніде в Україні. А оштрафували не за поліграфію. А за те шо деякі рагулі кидали бутилки на поле. В той вечір стадіон Україна був крутіший за Маракану. Хочте побачити як віддано боліють вболівальники - їдьте до Львова. Нажаль в Луцьку такого нема.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
mr. Werewolf
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 32
З нами з: Суб 07 січня 2006 р. 02:26
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення mr. Werewolf »

Вони не віддано вболівають, а віддано бухають! Нафіга ходити на стадіон бухати? Футбол дивитись а не спиртне в себе заливати треба!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Є контингент який і ходить бухати. Проте більшість приходить подивитися саме гру.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А є такі шо і випить люблять і футбол подивитись :)
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Повідомлення Dzek »

Ага, віддано, плашками кидаються, людей ображають, невже донеччани звірі якісь, що б так себе вести. Не люблю Львов і людей львівських. Занадто пихаті і невиховані. В Луцьку люди більш стримані, хоча є і виключення в першому і в другому випадку. Я наприклад був на матчі Волинь - Шахтар в Луцьку і бачив як фани двох команд шарфами обмінювались і поводили себе дружньо і також бачив перелякані очі донеччан, які вболівали за свою команду з якимось страхом і чикали поки іх менти виведуть. Шіба це справжній футбол? Футбол маж єднати людей, а не озлоблювати їх друг проти друга. Я побачу як львівян зустрінуть в Донецьку і який то буде скандал.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Ну Dzek в нас постійно має прихильність до москалів. Видно шо не западенець. А пездіти про то як там бутилками хто кідався має право тіко той хто був на тому матчі. А на рахунок Кротів - так то ж і є їхні методи кидання бутилками. Так что ізвольте батенька. А те шо донетчани бояться западенців їх проблеми. Ніхто їх тут не вбиває.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я б сказав би, що саме цю ворожнечу найбільше розпалюють нинішні опозиціонери. Бо більше немає на чому будувати свої передвиборчі кампанії. Футбол тут не причому... Просто роздули тему...
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Повідомлення Dzek »

Belamor,

Я сам з Луцька. А на рахунок москалів: хіба ми маємо на них рівнятись і бути такими дикими як вони? Ми ж намагаємося бути цивілізованою і європейською нацією. А кидання пляшок і інші протиправні дії лише компроментують Україну і українців.

П.С. А може давайте будемо бидлом, п..здити всіх неукраїнців, ображати всіх і все. Може це і є національна українська ідея?
Аватар користувача
TEMPL@R
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 52
З нами з: Сер 08 лютого 2006 р. 17:04
Звідки: Луцьк

Повідомлення TEMPL@R »

звичайно така ненависть до москалів почалася з президентських виборів.До цього також біла чи малою але перед цим мало хто цьому преділяв уваги. Все це почалося знову з майдану. Я лічно піддержую майдан і за бидло рахую саме москалів а не українців!!! :D :P :lol: 8)
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

от я сам фанат!і хочу сказати свою думку!мене вже задрало це бидло яке приходить на футбол!бере із собобю семачкі(жарені нахрен зна якій олії)і бухло!і піздить з місця!ТАМ МОЛ ТИ Сачко(наприклад)х*й.в тебе ногі не звідти ростуть і т.д.а потом як недай Бог волинь пограла всі дружно кричать Ганьба!таких мочить треба!і особливо харить мене на футболі дудка!от приємно дивитись і слухати англ.футбол-жодної дудки!тільки фанати співають!о це так ркуто!я сам вже 2 роки як справжній фанат!і я цим пишаюсь!я розумію що я на багато вищий за те бидло яке набухане після матчу кричить Ганьба!от ми і змушені кричатиїм у вічі "а нука давайка уйобивай отсюда"можливо і дуже грубо і неукультурно!але вже задрали!я вважаю що не дивлячись на те що ми не маємо ніякої допомоги від клубу мии розвиваємос стабільно!за минулий рік наш саппорт(група підтримки)конвретно зросла!я також думаю що і зі сторони це відчутно!мені подобається коли на секторі іде повний відрив і ми одне ціле!звичайно оже ми інколи і переходим межу можливого-але зі сторони це класно!коли димок на секторі димить!тоді щей більше приємніше!ми ж не икдаємо всяку фігню на поле!але коли наша міліціяпочала нас файно ламати то ми тоже почали барзеть! я вважаю що нічого страшного коли на секторі подимить димок і все таке інше!це і красиво і так сказать ближче до Європи!от власник Карпат відмовився від Беркута(щоб той підтримував порядок на штадіо)!і сказав фанам-вболівайте та щоб було красиво-тільки без шкоди стадіону і щоб нічого не летіло на поле!
і на секторі що хочуть-те і роблять!і фанам добре і зі сторони гарно!це моя особиста думка!
Відповісти