Оренда квартир у Львові

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
veslvivua
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Суб 01 вересня 2012 р. 17:57
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Оренда квартир у Львові

Повідомлення veslvivua »

Оренда квартир у Львові подобово та довготривала. Здаємо житло в усіх районах Львова та передмістя від економ класу до ВІП апартаментів. Квартири, будинки, апартаменти в оренду на добу, на місяць, на пів року, на рік. Заходьте на сайт www.ves.lviv.ua
ArtemL
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Вів 19 квітня 2016 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Оренда квартир у Львові

Повідомлення ArtemL »

Мої вітання. Питання до тих, хто знає про стан ринку нерухомості у Львові: чи є забудовники у місті, з якими можна укласти договір? Ми збираємося придбати квартиру у місті, нам порадили такий варіант - як інвестиції у будівництво.
Аватар користувача
КавоМанка
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 168
З нами з: П'ят 15 квітня 2016 р. 10:14
Стать: жіноча

Re: Оренда квартир у Львові

Повідомлення КавоМанка »

Доброго здоров’я. Мій добрий знайомий таким чином придбав квартиру в новобудові у столиці, проте він весь період очікування ровів "на голках". Дуже переймався, бо кошти дуже значні, а в цей час було багато негативних для забудовника факторів. Я б порадила Вам в якості допомоги звернутися до пані Коломієць та пана Бачинського - вони львівські юристи та знаються на питаннях нерухомості, допоможуть укласти договір купівлі-продажу. Гадаю, що ризики зараз такі, що не варто їх недооцінювати.
Аватар користувача
Piri
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Сер 25 травня 2016 р. 11:27
Стать: жіноча

Re: Оренда квартир у Львові

Повідомлення Piri »

Мы когда ехали во Львов, то квартиру искали на doba.ua. Очень много вариантов, разные цены: ближе к центру дороже, подальше - дешевле. Мы снимали недалеко от студгородка Львовского политеха, цена была, относительно тех что в центре, маленькая. Рядом была трамвайная остановка, поэтому добраться в центр не составляло труда.
Alinka61
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: Сер 22 червня 2016 р. 14:25
Стать: жіноча

Re: Оренда квартир у Львові

Повідомлення Alinka61 »

А мне кажется если ехать на небольшой срок, стоит обратится в турагенство http://www.turne.com.ua/ там экскурсионную программу можно подобрать интересную или хотя-бы узнать что и где лучше посмотреть...
Brienonty
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Сер 27 липня 2016 р. 17:47
Стать: чоловіча
Контактна інформація:

Re: Оренда квартир у Львові

Повідомлення Brienonty »

нам одне ріелтерське агенство допомогло знайти квартиру у львові. ми тоді на кілька днів заїхали. це було краще ніж готель, чи хостел. але це значно вигідніше в тому випадку, якщо вас багато.
Аватар користувача
Zabellso
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 34
З нами з: Вів 12 липня 2016 р. 13:47
Стать: жіноча

Re: Оренда квартир у Львові

Повідомлення Zabellso »

Я в посуточной аренде только сайту http://orendar.com/ua/Lviv/Kvartyra/ZD-Vokzal-10/ доверяю. Во Львове основном бываю проездом, поэтому удобнее всего мне снимать квартиру возле ЖД вокзала, чтобы потом не спешит на поезд. Снимаю как правило на сутки, но знаю, что некоторые вообще почасово берут, чтобы просто с дороги отдохнуть.
Відповісти