Походження ніків

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Походження ніків

Повідомлення Black »

Думаю кожному цікаво дізнатися, чому у когось той чи інший нік. Давайте кожен розповість історію походження свого ніка. :)

В мене нік Black, спочатку мене називали усі Чорним в останньому класі школи через мій колір волосся, а згодом це трансформувалося в Black (так почали називати в дворі). Отак я Black і до цих пір. Вже 8 років. А взагалі-то звати мене Сергій, хто не знає. :D
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

До мене ніякі назви не чіплялись, тому нік придумував сам. А точніше десь почув (здається в Desperados щось схоже звучало), а написання - на слух :) От так і получився Keepo.

А звати мене Олесь :P
Востаннє редагувалось П'ят 23 вересня 2005 р. 11:28 користувачем keepo, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Весь час міняв ніки через те, що вже були такі назви. вирішив придумати такий нік якого не було. Почалося з аськи. Одного разу погляд впав на пачку цигарок, яку купили по великому буху за 3 гривні шоб попробувати цю русску маріхуану. Набрав Belamor - вроді по пошуку не знайшло - так і закріпилося. До великої соціалістичної стройки і до ПЛАНОКУРІВ то не відноситься. Звати мене Ігор.
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Ги, цікава тема. Я свій нік також придумав, подобалось слово Phoenix - є так пташка якась міфологічна, здається, вся світиться золотавим сяйвом. Префікс прибавив бо Вже є трохи челів з ніком Фенікс, треба ж якось відрізнятись... :D А так я Веталь.
Аватар користувача
madman
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 55
З нами з: П'ят 02 вересня 2005 р. 18:11
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення madman »

Ги, кумедна тема :)
Ось пам'ятаю, що сам собі нік придумав, але чого саме madman -- ні. А було це давненько, в часи запеклої стрілянини в CS :D ех як згадаю :lol:

lifenick: Андрій
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

а я бля довго не думав, шо перше більш менш пристойне в голову прийшло, те і вліпив. Нік сам за себе говорить. :oops:
Зображення
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Хм. Міняв багато ніків(Kaimann(тіпа Rammstein das gut :D :twisted:) , Thor(той, що з молотком) попригадував, коли шпілив в різні MMORPG), але ні одне щось не пристало надовго. Над теперішнім ніком вирішив не ізвращатись... 8)
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Як назвали так і написав нік. В дворі так називали мене.
Аватар користувача
ossa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 21
З нами з: Сер 14 вересня 2005 р. 22:03
Звідки: Луцьк

Повідомлення ossa »

А я взагалі неправильно останню літеру написала!мала бути ossa,а вийло що :shock: Потрібно поміняти,а то думають шо я хлопець
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

To osso (ossa):

Там у профілі тепер можна вибрати хто ти є дівчинка чи хлопчик. І біля твого аватару буде навіть значок.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

А я з своїм ніком вже 5 років... довго недумала, пальці самі набрали nity... Часто запитували що означає мій нік, і так як він нічого суттєвого собою не являє, то я пояснювала, що це закінчення деяких англійських слів (eternity, community...) А так я просто Наталі :wink:
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Мій нік зявився ще в 1998році,в ті часи я крутив в селі в бабулі дикотеки і привіз колись альбом групи Prodygi і була там пісня Poison.Мій найкращий друг сказав що Poison якраз мені підходить тому ,що характер ядовитий :evil: .Для тих хто незнає Poison в перекладі з англійської означає ЯД.В міру я просто Віталік 8)
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

хм... Ну мой ник типо тож ушами растет из игрушек... Давно эт было, не помню названия игры (да и саму суть кстати тоже), единственное, что врезалось - это имя готового персонажа - Bady Tank... Ну Bady звучало как-то не солидно, и урезалось до Bad. А в жизни укоротили просто до Танк.
А звать меня Тимур, что с тюркского языка значит "Железный"
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

Ех... Давно було... Була своя команда по ССтрайку. Тре було і нік. А фільм колись такий був - "Спасти рядового ... ". Тіпа і звідси, тільки написав по-своєму, як читається...
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Sanjak
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: Чет 08 вересня 2005 р. 10:58
Звідки: Володимир-Волинський
Контактна інформація:

Повідомлення Sanjak »

Появився я в Інеті в 2002 році. Спочатку просто підписувався Саня, Саньок. Але ж не скрізь кирилицею підпишешся.... почав пробувати як написати латинською..... спочатку був Sanjok, потім змінив 1 літеру - вийшло Sanjak. Читаю як Санджяк. Всі мене так стали називати. Навіть вдома деколи проскакує. Сижу дома за компом, а батьки кличуть: "Санджяк іди їсти" :lol:
Відповісти