Лохотрон від Крафт-фудс

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Лохотрон від Крафт-фудс

Повідомлення Black »

В цьому році Крафт-фудс проводило акцію по чіпсам Люкс, яка полягала у тому, що потрібно відправляти код, який знайдете у пачці на короткий номер.
18.04 я відправив код і отримав смс, що виграв 100 грн. За умовами акції потрібно було зареєструвати код за телефоном гарячої лінії і завантажити копію паспорта і ідентифікаційного коду на сайт. Зателефонувавши на гарячу лінію, код зареєстрували, я обрав отримання грошей поштовий переказом, після цього завантажив документи на сайт. Сказали очікувати переказ на моє ім'я. Через декілька днів мої скановані документи було перевірено, про що повідомлялось на сайті.

Пройшло 2 тижні, я грошей так і не отримав. Я вирішив зателефонувати на гарячу лінію, там мені повідомили, що все з доками ок, очікуйте гроші. Минув ще місяць, кошти так і не прийшли. Я зателефонував знову, на цей раз оператор повідомила, що я не зареєстрував код і тому ніяких грошей я не отримаю. Я сказав, що код реєстрував, мені було запропоновано скласти скаргу. Склали скаргу щодо цього, сказали очікувати відповідь протягом 3 днів. Минуло десь 2 тижні - ніякого результату. Я зателефонував знову, скаргу склали повторно, на цей раз мені через день зателефонували і сказали, що я не зареєстрував код, але сказали, що ще будуть шукати, чи я телефонував.

Минув ще тиждень, і я вирішив подзвонити знову, сказали очікувати відповідь. Через кілька днів я полетів на відпочинок за кордон на 11 днів і мені почали телефонувати щодня організатори акції, оскільки вартість розмов у роумінгу значно перевищує сам виграш, то звичайно трубку я не брав. 12 червня я повернувся, і мені знову зателефонували, сказали, що сталась технічна помилка і мої дані не було збережено, ще раз уточнили мої дані і сказали очікувати виграш. Через півгодини мені зателефонували знову і сказали, що знову через технічні проблеми мої дані не збереглись, уточнили їх знову. Станом на сьогодні я нічого не отримав до цих пір, декілька разів дзвонив на гарячу лінію, ніхто зі мною не звязувався, хоча обіцяли.
Ось такі акції проводить компанія Крафт-Фудз в Україні.
__________________
Відповісти