матарола

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

матарола

Повідомлення searcher »

шо тут напрягатись, всі канєшна знають шо матор галіма труба. якби на землі були тільки матори, то люди перестали пользоватса сотовой свяссю. матор - нах!!! :twisted:
Востаннє редагувалось Чет 17 лютого 2005 р. 12:02 користувачем searcher, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: матарола

Повідомлення Black »

searcher писав: шо тут напрягатись, всі канєшна знають шо матор галіма труба. якби на землі були тільки матори, то люди перестали пользоватса сотовой свяссю. матор - нах!!! :twisted:


Теж не люблю мотори. Пункти в меню розставлені зовсім нелогічно. Телефон для тупих американців. :x
Аватар користувача
butmax
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 109
З нами з: Пон 28 лютого 2005 р. 16:20
Стать: чоловіча
Звідки: Луцк

Повідомлення butmax »

Самі ви галімі. Моторола V500 - то вещь. Серед моделей середньої цінової категорії - 1500 грн. він найкращий. :twisted:
Мафию нельзя победить, её можно только возглавить
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

слухай, якшо всі кажуть шо матори гавно, значить і твая 500-а тоже, шо там класного я не знаю, просто шіт :P
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

butmax писав: Самі ви галімі. Моторола V500 - то вещь. Серед моделей середньої цінової категорії - 1500 грн. він найкращий. :twisted:


Я мені б хотілося Нокію з екраном і поліфонією як в Самсунга. :wink:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Купив собі мотор 722i. Ще раз упевнився, що мотори - це барахло. Немає навіть підтвердження про доставку смс, блін. Взяв кабель і прогу P2KTools, включив цю функцію в телефоні і тепер при її виборі виходить з смс, видно не передбачено це в прошивці телефона. Ну блін муділи.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

ще раз констатую давно підтверджений факт: тупий американський телефон, для тупих американців :D
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Маю деякий досвід використання Моtorola C650 у якості модему. Працював він цілкои пристойно. Якість зв'язку виявилася кращою, ніж на мому Siemens S55. Склалося враження (по рипінню колонок :-)), що там значно більша потужність передатчика. Також сподобався спосіб підключення телефону до компа - простенький шнурок USB. В самому телефоні вбудовано підтримку USB і встановленно роз'єм mini-USB. Жаль, що вони не доробили зарядку тела від комп'ютера. Але це не є великим недоліком. Можна спокійно підключити штатну зарядку одночасно з шнурком.
А взагалі, кожному потрібно обрати той телефон, який йому найбільше подобається, найбільше підходить. Ідеальних апаратів не існує. Кожен має свої переваги і недоліки. Головне знайти розумний компроміс.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

може як модем мотор і нормальний, не буду заперечувати, але нокіі і еріксони теж на модеми годяться :) і при цьому мають людське меню :wink:
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Є два типа телефонів Нокіа і всі інші :lol:
Але Нокіа це перш за все бренд.
Для себе взяв би мотор мрх200 коштує 200у.е. телефон для тих хто з комп'ютером на ти. Але покупки доробить напилком. Поставить вінду смартфон2003 замість 2002 і т.д. Відео+мп3 на цьому телефоні рулез.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

НЕ всі Мотори галімі. НЕ люблю теж цю марку. Але-але! Е пару моделей точніше один із смартфонів не поганій. В них менюшка не зовсім зручьна. НА рахунок моб. тел. можна довго спорити. Як кажуть "на вкус и цвет товарищя нет". Кожному свое.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Searcher ти мені скажи що ти так завівся твій любімий мотор з ранку незміг відправити смс-ку? :D Правильно тут казали на вкус і цвет товаришів немає ,да телефони фірми моторола якраз тієї категорії що їх потрібно доробляти напільніком в мене зараз Е398 і я нею задоволений.,до цього телефона куча всяких програм іграшок прошивок та іншої лабуди навідь декілька сайтів для цього телефона. Мені дійсно спочатку прийшлось тчательно попрацьвати напільніком ,але це тіко краще як схотів так і настроїв. 8)
Patria o Muerte
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

Це точно - 398 - рульний телефон, за такі гроші, взагалі практично німа аналогів...
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Купив його за 999 грн. з 512мв-ю флешкою в комплекті він в мене тепера як МР3 плеєр
Patria o Muerte
Аватар користувача
butmax
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 109
З нами з: Пон 28 лютого 2005 р. 16:20
Стать: чоловіча
Звідки: Луцк

Повідомлення butmax »

Нокия гавно. Мотор рулит :evil:
Мафию нельзя победить, её можно только возглавить
Відповісти