ПІФ - як міф для Луцька?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

farada
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Сер 30 вересня 2009 р. 11:36
Стать: чоловіча
Контактна інформація:

Re: ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення farada »

Як на мене - то зараз, у період кризи, найкраще інвестувати в цінні папери (акції) правда не укрїанські.
Відносно ПІФів - так, зараз вкладати сюди гроші не варто.
Як варіант вкласти гроші на депозит, під складні відсотки, але це вигідно, коли ви хочете собі наскладати грошей "на старість" - це дуже вигідно.
http://rivok.at.ua/ - фондовий ринок для новачків
Аватар користувача
HumptyDumpty
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Чет 11 листопада 2010 р. 23:40

Re: ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення HumptyDumpty »

цінні папери то таки складна штука. гроші вкладеш... а компанія подала на банкрутство і нема грошей... і фіг вибєш назад.
може ті у кого є по міліону вільни грошей і ганяються за кожним %. а я те що назбирав кинув на рахунок накопичувальний. %% по ньому принаймні не дають знецінитися грошам і гроші можна забрати в любий момент. навіть з дому через інет можу перекинути на карточку.
мені так спокійніше і хоч якийсь прибуток.
likuwa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: П'ят 18 вересня 2009 р. 19:16
Стать: жіноча

Re: ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення likuwa »

по-моєму, ПІФи - це типу кредитних спілок - все класно, % супер, але якщо що, то просто капец. Особисто я своїми би кровними точно не ризикувала б. Депозити зараз щось теж не дуже надихають.
HumptyDumpty, а хіба депозити і накопичувальні - це не те саме? і що то за система з карточкою?
ericrobinson
Новачок
Новачок
Повідомлень: 18
З нами з: Пон 29 січня 2024 р. 20:20
Стать: чоловіча

Re: ПІФ - як міф для Луцька?

Повідомлення ericrobinson »

На сторінках https://bystrocash.com.ua/, ви знайдете збірку різноманітних пропозицій від надійних мікрофінансових організацій, які спеціалізуються на наданні швидких онлайн-кредитів на вашу банківську картку. Цей зручний сервіс дозволяє вам швидко та легко отримати фінансову підтримку в ті моменти, коли виникають несподівані фінансові потреби, будь то непередбачені витрати, ремонт, лікування чи будь-які інші побутові витрати.
Відповісти