Як ви проводите вільний час?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

:P угу
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

А як же спорт, культура, кіно, театр, природа т.д. й т.п. :oops:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Ти в Луцьку багато хороших кінотеатрів знаеш? Як на мене наш Промінь мене вбиває. Зараз такі дівчата пішли шо скажуть зробити собі :o як ти їх запросиш в театр чи кіно. Спорт кажеш? Можна - фірмою в футбола пограти. Корсино бальона поганяти - водку вигнати.
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

...ееех, невже неможна відпочивати без алкоголю? Для хлопців класно погуляли - це означає напитись до свинячого хрюкання (дехто любить влаштувати мордобой), знайти якусь блядюжку....
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

ну ти nity і скажеш.... можна і без алкоголю. але не в кожного виходить. тут кожному своє. ніхто не нав"язує. І ще одне: на основі чого такі умозаключєнія? Напевно тобі весело живеться?
Зображення
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

sashka, на своє життя не жаліюсь. А розважатись стараюсь так, щоб потім не було соромно... Для мене головне хороша репутація...
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

nity писав: А розважатись стараюсь так, щоб потім не було соромно... Для мене головне хороша репутація...


wow, nu tse yak komu... inkoly rozvazhatys treba tak shob bulo soromno, :) , potim na tyzhnya dva popuskaye... nu tse yaksho delo zayshlo na tryvaliy chas.
fuck, vot ya zaraz dumayu, 7 godyn vechora, posydyty doma, comp, telik, knizhki, ranishe lyagti spat. Ale blin znayu tochno, sogodni bude te sho i ranishe, vse rivno kudis pidu, i obovyazkovo NAPYUS. nu sho ya tam ne bachiv? de ya ne buv v tsyomu misti? blin vse rivno pidu i NAPYUS. ale sogodni treba tak, shob zavtra zhality, togo sho tse delo treba prekratit. Dlya togo i robytsya, NITY, shob bulo soromno :oops:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Мені теж подобається життя в стилі "drugs sex rock'n'roll" і нічого з собою поробити не можу.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

напевно це все із -за того шо хороший відпочинок коштує нормаьних грошиків. а при нинішніх доходах і зайнятості не сильно приходиться думати як і де со вкосом отдохнуть. тут більше думаєш як не поддатся соблазну випить. іначє буде збой в робочому графіку... і фінансових показатєлях... І така х...ня буває.
Зображення
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Якщо по темі, то я люблю природу. Туди їздити можна цілий рік, затрат великх нетреба, аби було бажання - навіть наша Гараджа, то таке біле п"ятно на карті! :) Але краще, звичайно кудись далі.
А гроші - багато грошей нетреба, просто часто спихають все на якусь проблему і жаліються, що щось нетак. Якщо порахувати, скільки вмісяць на пиятику тратиться, то на екскурсію в Карпати точно би хватило!
А взагалі часу вільного не так багато, вмиене більше ідей, що в цей час робити, ніж, самого часу :(
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Взимку суперово на лижі гірські їздити. Я правда був тіко один раз. Але враження супер.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Знову напився, зламав деревце,
Соромно людям дивитись в лице.
Клявся, божився, бив себе в лоб.
Знову напився - ну й мать його в.....
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Виходить так, що п'янка - це просто нові враження. На другий день є про що поговорити, що пригадати (якщо зможеш, звісно :-D). Виходить, наше життя одноманітне, сіре, а душа бажає свята. І знаходить... на дні стакану. Це не найкращий спосіб, але дієвий.
Є усвідомлення того, що потрібно шукати вихід з такого становища. Нема реальних дій.
Взагалі, якщо в мене є бажання щось зробити, то я шукаю можливості. Якщо бажання нема, то шакаю причини, чому я цього зробити не можу. Ось така фігня...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Sorry, два рази те ж саме відправив :-). Побачив, виправився :-D
Востаннє редагувалось Вів 11 жовтня 2005 р. 09:25 користувачем Саня, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Я в свому місті собі не дозволяю бурно погуляти.... робота така, що мені треба бути з відмінною репутацією, а от в іншому місті я гуляю по повній програмі :D
Відповісти