Робота служб підтримки і сервісу вітчизняних компаній

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Робота служб підтримки і сервісу вітчизняних компаній

Повідомлення Belamor »

Я гарантую, що в центральному офісі самсунга про то і не чули. Це наш локальний сервіс центр так ГАЛІМО працює
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Робота служб підтримки і сервісу вітчизняних компаній

Повідомлення Black »

Здав телефон Самсунг 22 грудня в ремонт по гарантії, до цих пір не готовий. Написав заяву в сервісному центрі, теж безрезультатно. На інфолінії не намагаються нвіть допомогти, кажуть чого дзвоните, ідіть в сервіс. НІКОЛИ В ЖИТТІ НЕ КУПЛЮ БІЛЬШЕ НІЧОГО З САМСУНГ І ВАМ НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Проблеми з сервісом були, є і будуть. Техніка зараз випускається не якісна, сервіс ще гірший став. В терміни не ремонтують передбачені за законодавством, говорять про якісь 90 днів, шо вони можуть робити. Кароче контора гнила. Не перший раз такі проблеми і не тільки у мене.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Робота служб підтримки і сервісу вітчизняних компаній

Повідомлення Black »

Сьогодні пішов в "Спілку захисту прав споживачів" написав заяву про те, що даний СЦ відмовляється ремонтувати телефон, акти не видає, на офіційні звернення не відповідає. При мені спеціаліст подзвонила до них і поцікавилась, чому вони не ремонтують, сказали, що відсутні запчатистини. Через 2 хв мені зателефонували з СЦ і сказали, що мій телефон підлягає списанню, сказали принести коробку і аксесуари до телефону. Коли я їм це все приніс, сказали ще чекати тиждень на акти і телефон. Це називається сервісний центр. Чому такі пункти прийому не закривають?
В спілці мені сказали, що цей ПП Зінюк Володимир Мирославович не ремонтує багатьом людям телефони, частина з них звертається до них. Обіцяли зробити там перевірку. Побачим чим це все скінчиться. Сьогодні знайшов схожу ситуацію в інеті - http://www.consumerinfo.org.ua/forum/re ... =1&TID=360
Не можна таким людям дозволяти займатись ремонтами на мою думку.
Аватар користувача
Gannusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 58
З нами з: Вів 13 січня 2009 р. 23:22
Стать: жіноча

Re: Робота служб підтримки і сервісу вітчизняних компаній

Повідомлення Gannusya »

black писав:Здав телефон Самсунг 22 грудня в ремонт по гарантії, до цих пір не готовий. Написав заяву в сервісному центрі, теж безрезультатно. На інфолінії не намагаються нвіть допомогти, кажуть чого дзвоните, ідіть в сервіс. НІКОЛИ В ЖИТТІ НЕ КУПЛЮ БІЛЬШЕ НІЧОГО З САМСУНГ І ВАМ НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Проблеми з сервісом були, є і будуть. Техніка зараз випускається не якісна, сервіс ще гірший став. В терміни не ремонтують передбачені за законодавством, говорять про якісь 90 днів, шо вони можуть робити. Кароче контора гнила. Не перший раз такі проблеми і не тільки у мене.

да, в мене вот монітор самсунг жк. появилась полоска поперек екрану. звернулась в сервісний центр, а там після годинного чекання сказали, що моя гарантія видана не для України. купляла монітор в Фокстроті. тоді також звернулись в управління захисту прав споживача, де директору магазину пояснили, що дії такі протизаконні. без питань, але і без особливо гарного настрою (видно не люблять вони спілкуватись з цим управлінням) в магазині виписали нову гарантію, але виявилось, що вже йде період сервісного обслуговування. так що нічого доброго не вийшло.
хай це буде антирекламою, але не купляйте не тільки нічого з самсунга, але і в ФОКСТРОТ тоже навіть не заходьте - там працюють недобросовісні люди :evil:
Все в наших руках, тому їх не можна опускати. Коко Шанель
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Робота служб підтримки і сервісу вітчизняних компаній

Повідомлення Black »

Вчора мені врешті-решт видали акт, з яким я пішов в магазин і мені дадуть сьогодні новий телефон на таку ж суму.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Робота служб підтримки і сервісу вітчизняних компаній

Повідомлення Black »

Ось цілий сайт присвячений даній проблемі - з нормативними актами та усіма необхідними документами - http://noservice.com.ua/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Робота служб підтримки і сервісу вітчизняних компаній

Повідомлення Black »

Отак можуть і в нас поремонтувати, нема чому дивуватись:
http://fishki.net/comment.php?id=55398
Відповісти