Як я вибирав холодильник

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Як я вибирав холодильник

Повідомлення Poison »

Цю тему я б ніколи не розпочав як би не гостра необхідність у виборі нового холодильника для сім’ї з трьох людей і кота. Почалось все з того ,що в черговий раз моїй тещі потрібно було щось у морозильній камері коли вона спробувала відкрити дверцята морозильника вони в неї залишились в руках експертиза показала ,що з ремонтувати не можливо оскільки холодильник стояв на своєму місці вже понад 28 років і за цей час в нього почали кришитись всі пластмасові частини. Після цього проблеми посипались одна за одною і насімейному консиліумі було вирішено брати новий холодильник. По перше потрібно було визначитись з технологією заморожування яка буде використана в холодильнику ,вибір впав на технологію “плачучої стіни”, суть технології полягала в тому що підчас роботи компресора волога б конденсувалась на задній стінці ,а при припинені роботи компресора волога розтавала і стікала на випарювальну чашу яка стоїть на компресорі звідки і випаровувалась у навколишнє середовище. Технологію No Frost я відкинув із за того ,що повітря яке циркулює всередині холодильника висушує продукти плюс до того змішується запахи різних продуктів ,тому необхідно тримати всі продукти в окремих герметичних ємкостях, а це додаткові затрати і незручності. Оскільки я людина лінива і непослідовна то мій вибір був зупинений саме на “плачучій стіні”.Друге питання було найлегше, оскільки клас енергоспоживання зараз роблять майже один , клас А тобто споживання до 1кВт на протязі доби на відміну від мого старого холодильника який жер 2.51кВт на добу. Питання трете і саме складне якого виробника вибрати ,прийшлось облазити Інтернет ,магазини побутової техніки, і ремонтні майстерні ,нарешті після довгих пошуків вибір зупинився на фірмі Snaige найбільша гарантія в 5-ть років і відмінна якість за такі гроші плюс до того комплектуються німецькими компресорами. Слідуюче питання яке мене турбувало то це питання об’єму холодильної і морозильної камер. Після довгих консультацій із знайомими які вже купили собі новий холодильник комбінація з однаковими камерами відпала із-за малої місткості холодильної камери вирішено було брати холодильник 193см. зросту з трьома морозильними і п’ятьма холодильними поличками отож остаточним вибором став Snaige RF-360.Останне питання де купляти я вирішив ще на етапі консультацій з продавцями магазинів. Було вирішено купляти холодильник в тому ж магазині в якому перед тим було куплено пральну машину. Оскільки я там був постійним клієнтом то мені було надано скидку в 50грн.(на пиво),отож остаточна ціна становила 2050грн.,на відміну цін які були по Луцьку від 2134 по 2399грн.на саме цю модель. Але при всіх моїх планах на холодильник тітка доля мене кинула через х.. ,виявилось що не тільки мені сподобалась саме ця модель холодильника і їх саме на той момент не було на складах прийшлось в муках чекати цілих два тижні. Завтра вже повинні привести так що напишу перші враження.

P.S Вибачайте вже за довгий пост , але може комусь і згодиться те що я виклав вище
Востаннє редагувалось Вів 12 липня 2005 р. 00:22 користувачем Poison, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Згодиться, скоро буду теж вибирати собі новий. Планую старий продати і якщо батьки не куплять новий і не віддадуть мені свій Донбасс (15 років паше ОК), то переді мною теж постане питання вибору новго холодильника. Теж розраховую на ціну в районі 2000 грн і імпортну торгову марку. Але маю ще одну проблему, живу сам і не маю що класти в той холодильник, через то і не спішу купувати новий. Єдине, що не влаштовує в старому - зовнішній вигляд і рівень шуму.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Ти просто підрахуй витрати на електро енергію та шум в 45дБл від старого холодильника ,а жре він 2.5кВт в сутки тепер рахуємо 2,5*365=912,5кВт*0,16грн.=146грн в рік плюс шум бешений.Рахуємо новий холодильник 0,86кВт в сутки*365=313,9*0,16грн.50,22=грн в рік +шум 20дБл і того різниця в три рази (100грн. в рік) Подумай над цифрами...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Та рахував я то всьо. Наразі немаю можливості купити новий.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Ото дав. Сама вичерпна статєйка яку я тут бачив. Вона того варта. Очень класні поради щодо вибора холодильника. Пройшовся по всьому. Просвітив (на тему No Frost) я то думав шо так бздить з тих нових модних холодильників. Відкриваєш дверку- а звідти дохлим котом.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Вирішив продовжити раніше почату тему ,оскільки нарешті я і моя сім”я стали власниками новенького холодильника .Не склалось як гадалось і я не отримав холодильник в обіцяний термін, і понеслось мене почали кормити обіцянками завтра, після завтра, після вчора на обід. Врешті-решт мене це достало і було вирішено брати в іншому магазині ,але там де він є в наявності .Така модель знайшлась в Техно-Класі там якраз знижки були і мені холодильник обійшовся в 2135грн. приємним сюрпризом була доставка до дому і в квартиру де мені занесли і встановили куди тицьнув пальцем, що дало змогу зекономити на могоричах для сусідів яких би довилось брати на підмогу.
І так перший огляд , знімаємо упаковку із-за розмірів потребувалась допомога жінки ,і бачимо повністю підготовлений для роботи апарат, інструкція для цих операцій не знадобилась, холодильник виявився простим і доступним в експлуатації .Першою емоційною фразою моєї жінки і тещі було ” а на фіга нам такий великий?” ,після тріади висловів і заспокоєння мої любі жіночки почали заповняти холодильник і коли я повернувся до нього через півгодини мені вже не було куди всунути палку ковбаси, а мої домашні стояли з задоволеними усмішками .
В цілому апаратом абсолютно задоволений як ціною так і функціональністю , якщо комусь буде цікаво можу написати на якусь іншу тему оскільки весь час хочеться купити щось новеньке.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Добре шо є що в холодильник класти. :D

Я сам планую купувати багато всього нового. Фуфла хапнути не хочеться і щоб тебе розвели теж. Так що пиши. Вшьо гут! :respekt:
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Шановні учасники форуму пишіть яка вас цікавить тема з електроніки і я в міру можливостей постараюсь неупереджено і докладно дати відповідь на дане питання.
:P
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

Poison,  :? м-да... а я за рік до твоїх міркувань теж мучився вибором холодильника, а тоді ще не був у форумі, от і не було в кого спитати. Правда взяв тоді Haier, класу А++, з електронним керуванням і цифровим таблом на передній дверці. А ще в нього ззаду немає радіаторної решітки...  :) Напевно десь всередині сховали (оригінально - пилюка не збирається). До сих пір задоволений (тьху, тьху, тьху...). Правда коштує він на 210$ дорожче...  :oops:
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
VictorZ!
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 223
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 20:18
Стать: чоловіча
Звідки: Volyn reg.

Повідомлення VictorZ! »

Ну , шум і проч. - це фігня, якщо холодильник на кухні - то хіба би там спав, то шуміло б, а так...  Я от 3  місяці тому купив собі Снайге, правда, в кредит - довольний, як слон - все поміщається + морозилка на 3 шафки, 1960 грн., брав в Ковелі, гарантія 3+2, нормально...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Прийди до мене, послухаєш як чути холодильник в кімнаті. Мій холодильним напевно на інших поверхах чути сусідам, я принаймі чую сусідський, він створює сцецифічний низькочастотний гул. Старенький вже він, десь в 2 рази старший від мене.
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

...не смійтесь, але я вибирала холодильник "по ширині".... мені треба було не більше 55 см, бо не влазив в кухню, яку ми замовили...точніше внизу влазив, а вверху не зовсім... Вибрала Liebherr. Він в мене вже 2 роки і я ним задоволена!
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

nity, ммм... чудовий вибір, губа не дура!  :)
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Я от подумую нарахунок купівлі двохдверного холодильника... хто що про них може сказати?
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Та я думаю різниці в кількості дверей нема...  :)
Треба дивитись по іншим параметрам.
Відповісти