"Танці з зірками-2": проект українофобів?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення ag326 »

Cherry писав: От яка нездорова ненденція: якщо ти розмовляєш українською, якщо любиш свою Батьківщину, так одразу западенець. Виявляється, на сході України не може бути патріотів.

мысль твоя мне понятна. но вот слово "виявляється" мне не понятно. откуда ты сделала такой вывод?
я вообще не понимаю как такое можна про подкопаеву сказать? вы может маленькие были когда на олимпийских играх украина присутстовала в первый раз независимой? лилия тогда порвала всех, она заработала не медали для себя а уважение к украинским спортсменам и напрямую подняла рейтинг нашей страны в мире. так же как бубка, как сейчас это делают клички, шевченко и т.д. а сейчас что суркис выдал? евро 2012 это же бомба. только бы подготовиться успеть. это как полет в космос.
спорт - это очень важный момент в популяризации своей страны. и все кого я назвал являются патриотами. и все они так сказать с "восточной украины". и Подкопаева тут в первой десятке а скрипке до нее как... вобщем рядом не валялся. но он тоже молодец.
Cherry писав: А Скрипка молодець, гідно відповів: "Я не з західної України, я з України"

да. олег молодец. хоть и проиграл заслуженно. подкопаева была лучше. да и не было интриги никакой в этом проекте. я вот еще когда выгнали пономарева сказал что скрипка будет вторым а подкопаева первая.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення keepo »

ag326, тільки нетреба говорити, що зараз всі спортсмени ідейні ;) їх праця доволі непогано оплачується. Крім того можна згадати ту ж Зубрилову, яка тепер змагається за Білорусів, або пловця, вибачайте - не фанат спорту, прізвище забув, який в Австралію думав чкурнути (а він доречі олімпійський чемпіон). Це я до того, що спортсмени стараються для себе, а не для того, щоб націю поважали :) Хоча є і вийнятки. Про Суркіса взагалі мовчу - він тепер веде бородьбу за держкошти і самі "жирні" місця біля стадіонів - бізнес :)
Я не прихильник націоналізму в тій формі, в якій його продвигають Блек і Бєламор. Я стерплю і зрозумію, коли хтось буде до мене звертатись російською, але коли мені почнуть вказувати якою мовою розмовляти в країні, чи висміювати те, що я розмовляю рідною і паралельно державною мовою - терпіти не буду...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Cherry »

ag326 писав:
Cherry писав: От яка нездорова ненденція: якщо ти розмовляєш українською, якщо любиш свою Батьківщину, так одразу западенець. Виявляється, на сході України не може бути патріотів.

мысль твоя мне понятна. но вот слово "виявляється" мне не понятно. откуда ты сделала такой вывод?

А висновок такий зробила Подкопаєва, а не я, адже саме вона сказала, що Скрипка з Західної України. Звідки раптом виникла думка, що Скрипка не з Києва, наприклад? Насправді народився він в Таджикістані, потім жив в Росії, поступив до Київського вузу. Як на мене ніщо не вказує на його "западенство".

Ну, і короткий огляд подій після фіналу запропонований читачам ТаблоID:
http://tabloid.com.ua/news/2007/5/10/1547.htm - про Подкопаєву
http://tabloid.com.ua/news/2007/5/10/1548.htm - про Скрипку
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Belamor »

Золушка писав: Боже....Знову начинається.... А я за свободу! Я за те, щоб кожний сам вибирав що йому робити і як дітей вчити! От блін і пам"ятаєш за дітей...Хі. Мої дітки умнічки, знатимуть багато мов, а на україні і на російській домовляться. Ото сказала, жду бурі! Давайте учіть мене, ганьбіть і т.д. Мені всерівно. Я вже тому сміюсь. :D


Та Ви Леді безграмотні :?

Золушка писав: Знову начинається починається. а на україні і на російській домовляться. В Україні російською порозуміються


Ви не вмієте розмовляти рідною мовою. Кругом у всіх Ваших постах повна безграмотність. І повчаєте нас ... Що ми в Україні маємо робити... А таких як Ви мільйони ... :cry:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення ag326 »

keepo писав: ag326, тільки нетреба говорити, що зараз всі спортсмени ідейні ;) їх праця доволі непогано оплачується. Крім того можна згадати ту ж Зубрилову, яка тепер змагається за Білорусів, або пловця, вибачайте - не фанат спорту, прізвище забув, який в Австралію думав чкурнути (а він доречі олімпійський чемпіон). Це я до того, що спортсмени стараються для себе, а не для того, щоб націю поважали :) Хоча є і вийнятки. Про Суркіса взагалі мовчу - він тепер веде бородьбу за держкошти і самі "жирні" місця біля стадіонів - бізнес :)
Я не прихильник націоналізму в тій формі, в якій його продвигають Блек і Бєламор. Я стерплю і зрозумію, коли хтось буде до мене звертатись російською, але коли мені почнуть вказувати якою мовою розмовляти в країні, чи висміювати те, що я розмовляю рідною і паралельно державною мовою - терпіти не буду...


коротко.... респект....
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення ag326 »

БЄЛЯМОУРЪ писав: Та Ви Леді безграмотні :?
...................
Ви не вмієте розмовляти рідною мовою. Кругом у всіх Ваших постах повна безграмотність. І повчаєте нас ... Що ми в Україні маємо робити... А таких як Ви мільйони ... :cry:
...................

інформативності у Вашому пості нуль без палочкі....
ХАМ - Ваше прізваніє в цьому пості. не можна так до дівчини говорити. хоч Ви і гарною БЄЗошибочною мовою все написали....
хочеш хамити - "говори мне, я то хоть тебе отвечу так как ты того заслуживаешь... а девушку не трожь"
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Black »

Belamor, всі ми тут пишем як хочем. З помилками і суржиком пишуть усі. В тому числі і ти, і я. Чому ти прицепився саме до Золушки?
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Саня »

Всі роблять помилки. Але дехто навіть і не задумується над тим, щоб їх виправляти, не допускати в майбутньому. Навіщо, адже і так всі "панімають"?
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Золушка »

...................
[/quote]
інформативності у Вашому пості нуль без палочкі....
ХАМ - Ваше прізваніє в цьому пості. не можна так до дівчини говорити. хоч Ви і гарною БЄЗошибочною мовою все написали....
хочеш хамити - "говори мне, я то хоть тебе отвечу так как ты того заслуживаешь... а девушку не трожь"[/quote]


ag326, дуже дякую за підтримку. А на Бєламора не звертай уваги, це в нас взаімно, якщо є бажання, прочитай тему "Не будь байжужим, ми там багато сторінок накатьорили!
Нарахунок помилок. Писати грамотно можна постаратись, чому ні. Але я інколи люблю написати так як і розмовляю. Чесно, хотіла б я вас почути, як ви на вулиці розмовляєте чистою українською мовою! Ну може Саня, повірила б, але остальні.....
Коротше, напишіть краще в правилах форуму: ПИСАТИ ЧИСТОЮ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!!!! Цей форум вже на це "созрел".
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Золушка »

Знову начинається починається. а на україні і на російській домовляться. В Україні російською порозуміються


От хочу ще запитати. Блін, нема до чого придертись, чи слово ДОМОВИТИСЬ вже не Українське?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Black »

Тему закриваю, оскільки більшість постів не по темі...
Закрито