"Танці з зірками-2": проект українофобів?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

"Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Cherry »

Я не знаю, яка кількість форумчан цікавиться проектом "Танці з зірками". Та й тема не про танці, а про сам проект. Вирішила обгорити його через ситуацію, що склалась останньої суботи.
Для тих, хто не дивився: Олег Скрипка затанцював танго під пісню українською мовою. Бали поставили йому так собі... Недоліком назвали проблему зі стопами (не вдаючись у технічні подробиці танго, скажу тільки, що таке зауваження можна давати на професійнішому рівні, а не людині, яка танцює всього кілька місяців).
Коли настала черга давати питання суддям, Олег спитав приблизно наступне: "може заспівати російською, щоб судді поставили вищі бали?"
На що ведучий випалив щось накшталт "то у нас націоналіст є".

От сиджу і думаю, невже в Україні українська мова є недоречною? Якщо вже у проекті соціального спрямування двомовні ведучі, усі судді російськомовні, з восьми зірок лише двоє розмовляють українською (один з яких - Пономарьов, залишив проект після другого ефіру) :o

P.S. Не знала, чи то сміятися чи то плакати, коли дивилась, як Пономарьов вирішив давати партнерші уроки української мови... і як вона кілька слів не могла вимовити...

P.P.S. Отримала "скаргу" на відсутність питання в темі, мов одні роздуми :oops:
Тому ПИТАННЯ: "Танці з зірками-2": проект українофобів? Іншими словами, невже проект спеціально створюється максимально російськомовним? Де на будь-який захист української відповідають "націоналіст" (в найгіршому розумінні цього слова).
Востаннє редагувалось Пон 26 березня 2007 р. 12:29 користувачем Cherry, всього редагувалось 1 раз.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Саня »

Молодчина, Cherry, що підняла цю тему.
Самою передачею я не захоплююся. Перших танців не дивився. Бачив уривками лише зо дві останні передачі. "Танці з зірками - 2" також бачив вже два рази кусочками.
Ведучі: хто взяв Тіну Кароль в якості ведучої?? Раніше вона мені хоч трохи подобалася. Зараз подивився, а ще більше - послухав і жахнувся.
Український канал, передача для українців - переважна більшість розмов на російській мові.
Найбільшу симпатію в мене викликала пара Олега Скрипки. Єдина, де обоє партнерів спілкуються українською мовою. Танцюють вони так собі, хоча цього разу виступили краще, ніж попереднього. Сподіваюся, хоч трохи вони ще протримаються в проекті.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Black »

Не подобаються мені таки проекти - "Танці з зірками", "танці без зірок", "танці на льоду", "танці на асфальті", "Караоке на майдані", "Шанс". Не знаю, кому це цікаво. Мабуть тим, хто і серіали любить дивитись і телевізійні шоу. Хочеться нових фільмів по ТБ і цікавих передач. Наразі не існує жодної передачі, якаб знайомила Україну з цікавими андеграунд групами, які грають некомерційну музику. Люблю дивитись "Городок", передачі виробництва MTV - "Pump my ride", "Room Raiders" та інші. По 1+1 international показують цікаву передачу, не памятаю нажаль назви, туди запрошують цікавих людей, як Сергій Жадан, Ірену Карпу, Олега Скрипку і піднімають цікаві питання. А загалом все що зараз цікавого є це "5 копійок", "Майдан" і новини по пятому. Але ця політика вже остогидла... Невже за ті гроші, які деруть за рекламу (А реклами в нас дуже багато!!!) не можна показати один фільм на тиждень 2006-2007 року??? Показують лише старйо, серіали і тупі шоу.
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Cherry »

black, я щось не помітила в темі питання, подобається чи ні цей проект :acute:
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Black »

А я взагалі крім роздумів не помітив ніяких питань... Яка мета цієї передачі мені взагалі незрозуміло...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Саня »

Українська передача, на українському каналі з українськими зірками - лунає російська мова, російські пісні.
Передачу дивляться тисячі шанувальників. На що вони дивляться? На що рівняються? Потім і собі починають кацапською розмовляти.
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення ag326 »

Саня писав: Українська передача, на українському каналі з українськими зірками - лунає російська мова, російські пісні.
Передачу дивляться тисячі шанувальників. На що вони дивляться? На що рівняються? Потім і собі починають кацапською розмовляти.

я вот иногда евроньюз смотрю, там по английски... потім і собі почну англяцькою говорити. предлагаю осудить трансляцию евроньюза! или пусть на украинский переводят =)

пс: это я конечно утрирую. ситуация с русским у нас уникальна. его у нас свободно понимают все. и для того чтобы продукт можна было продавать и в украине и экспортировать в россию, вариант только один - на русском делать

русскоязычного населения много, и хотите вы или нет, но избавиться от русского повсеместно не выйдет никогда. придеться мириться и жить с двумя языками. скоро наверно и с двумя государственными
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Black »

Саме цікаво, що з 2005 року почали трошки переводити телебачення і радіо за допомогою законодавчих актів на українську мову, російськомовне населення почало "возмущатся". А те, що я все своє життя дивився 90% фільмів, читав 60% книг, слухав радіо на 50-60% російською, то це нічого. А зараз коли почали перекладати фільми чи передачі українською, то їм це не подобається. Я вважаю, що будь-яка людина, яка тут живе повинна говорити і знати українську, а вдома чи з друзями-знайомими нехай говорить собі будь-якою. Російськомовні передачі, фільми, книги, періодичні видання не зникли. А от купити журнал по компютерам, цифровому фото чи книжку-посібник по тому віндовсу скоріше нереально, ніж проблематично... Так що захищати треба саме українську мову, бо я, наприклад, хочу читати українською і дивитись фільми, а не російською, хоча я її теж розумію. Зірки, так само, як і депутати і міністри могли б вивчити українську. Бо як вони інакше можуть складати, читати і підписувати законодавчі акти, якщо вони не розуміють мови? По моєму не вивчити українську - це просто тупо і це свідчить про культуру і інтелект тих людей, які до цих пір цього не зробили. Але що тут говорити, якщо схід України нормально сприймає і підтримує Януковича, який має 2 судимості, робить помилки в словах (і це робить академік!) і взагалі не вміє висловлювати ясно свою думку (добре хоч мову вивчив). А люди, які є справді фахівцями їм є смішними (опитування останніх "5-ти копійок"). Про що тут можна далі говорити? Про зірок, що вони розмовляють російською??? Російською просто моднєє і можна більше капусти зрубати, а це для поп-співаків головне. Яскравий приклад Ірина Білик. Напевно українською вона більше не заговорить і не заспіває...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Саня »

ag326, коли ти дивишся Euronews англійською мовою, то це є твій свідомий вибір. До речі, перегляд іноземних телепередач є одним зі способів вивчення мови. Ще б субтитри давали українською і була б можливість їх виключати при бажанні - взагалі супер :-)
А так, нам нав'язують повсюди російську мову. От black правильно написав. Хтось має нормальну книжку українською мовою по опереційним системам, програмному чи апаратному забезпеченню, по тим же цифровим фотоапаратам.....? А може знаєте якийсь журнал на задану тематику? В "Мой компьютер" інколи проскакують статті українською мовою, але їх не більше 30%. Так і в житті получається. Принаймі половину інформації сприймаєш чужою мовою.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Black »

Я фільми англійською дивлюсь на супутнику, майже все зрозуміло. Але це не значить, що на Україні теж має бути так. Росія в 30-ті роки винищили голодоморами українців, розстрілювала і виселяла на Сибір українську інтелігенцію, заселила сюди в минулому столітті дуже багато росіян в індустріальні міста. І ніякої кари чи компенсації чи навіть визнання... Ось результат. Тепер вони Росії непотрібні і в Росію вони не хочуть (проте хочуть обєднання з Росією), їх використали як колонізаторів, вони мають український паспорт і тепер зневажають нашу мову, традиції і хочуть запровадити тут російську. Треба було в 1991 році зробити екзамен з української мови і коли видавали паспорт вказувати там національність, так як в Прибалтиці. Тепер вони і живуть нормально, і проблеми такі в них рідше виникають. І то Росія пхає свого носа в чужі справи - хочуть демонтувати памятники радянським солдатам, хай демонтовують, яке діло Росії до цього??? Зі своїми справами розберіться. Гонять на Америку, Європу, а самі живуть в жопі. Одні вкрали і далі крадуть, інші бідують, так як в нас. Українці хочуть змінити це все, інтегруватись в Європу, а Росія і ПР з комуністами хоче нас запхати в російське болото. Соррі за офтоп...
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення ag326 »

black писав: Росія в 30-ті роки винищили голодоморами українців, розстрілювала і виселяла на Сибір українську інтелігенцію, заселила сюди в минулому столітті дуже багато росіян в індустріальні міста. І ніякої кари чи компенсації чи навіть визнання...

уточню. не росія а російська радянська влада
визнання... поставлю питання ребром - навіщо? принизити хочеш їх, дошкульнути? будь вище. всі хто за голодомор відповідальні вже давно МЕРТВІ. нашо тобі це визнання? в нас такий менталітет в українців "всігда ображений на когось". це в нас нажаль така національна ідея =(
black писав: Ось результат. Тепер вони Росії непотрібні і в Росію вони не хочуть (проте хочуть обєднання з Росією), їх використали як колонізаторів, вони мають український паспорт і тепер зневажають нашу мову, традиції і хочуть запровадити тут російську.

знову питання ребром - а шо значить назад не хочуть? це як? сини, внукі вже тут живуть. народжувались вони вже в україні хоч і приїздили батьки сюди з росії. і шо? підірвались ~15 мільонів на чємоданчікі і на вокзал? шось ти неподумавши сказав...

от мій батько теж переїхав з росії. з батьками і братами. і шо, назад нам білєтікі купляти? =)

пс: звісно я не бачу проблем у російскьомовного населення з тими ж книжками, ТВ, радіо і всім прочім. хватає по саме нєкуда. українського нема. чому? ринок. це ринок. нема попиту

доречі, моя рідна мова - російська. але я українець
а замість того щоб ругать росію і її "кляту" російську мову, краще б розвивали українську. не треба ставити палки в колеса російській, хай собі розвивається, друкується, співається російська. а українська хай доганяє. років за 20-40 дожене. може...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Black »

Визнання має бути в будь-якому випадку. При СРСР взагалі про цю сторінку в історії замовчувалось. А тепер Росія не хоче визнавати, що це був геноцид проти українського народу. Німці визнали, що фашизм - це було неправильно, його заборонили, остарбайтерам з колишнього СРСР і інших країн виплачували компенсації. А комунізм вважається нормальним, комуністична партія і досі існує.
Я не говорю нікому звідси їхати, але якщо живеш на цій землі, то повинна бути повага і потрібно розуміти, що українська мова під загрозою і введення другої мови буде сприяти розвитку російської і суржика, бо мова буде мішатись (і так чистою українською говорять одиниці). В Криму палять українські прапори і закликають до обєднання з Росією, схід пропонує вступати в різні союзи з Росією. Такі як секретар Донецької міської Ради Левченко, який говорить, що українська мова існує лише в фолькльорі. Нехай він приїде сюди на захід і побачить, що більша частина населення тут все ж говорить українською. Взагалі таких як він, як Колєсніков, як Кушнарьов, як Цушко, як Вітренко і багато інших я сприймаю просто як нахабних і невихованих людей. Я дивуюсь, звідки люди які їх підтримують??? Не треба бути тонким психологом, щоб хоча б трохи розбиратись в людях. Відрізнити чорне від білого.
Про який ринок можна говорити, якщо переважна більшість книг друкується в Росії, бо собівартість там виходить меншою. Останні 2-3 роки нарешті почала видаватись українська книга і її тепер вже можна легше придбати.
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення ag326 »

странно. вроде ж спорили. а согласен почти со всем. кроме черного и белого. но это уже философия ака "абсолютная правда"
:good:

чтобы хоть немножко в тему ветки: передача хорошая но я ее не смотрю. прихожу с работы поздно. ведущий про националиста ляпнул (я уверен) для накала для рейтинга, а может и случайно. но уж точно без умысла. хотя как "лакмусовий папірець" отражает ситуацию совершенно точно. украинский язык на в украине не популярен =(

пс: а Россию мы накажем =))) Виталя побьет Олежку Маскаева, а Володя побьет Коленьку Валуева =)))
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Саня »

ag326 писав: украинский язык на в украине не популярен =(
а Россию мы накажем =)))

І тут ж те саме. "Україна" пишемо з маленької, а зато "Россия" - з великої.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення sashka »

to ag326
русскоязычного населения много, и хотите вы или нет, но избавиться от русского повсеместно не выйдет никогда. придеться мириться и жить с двумя языками. скоро наверно и с двумя государственными


Ага... точно... "Нам януковычь обэщал шо мы в 2007 гаду будем расгаварывать на руском языке".... :D :D :D
А російський ламаний рубль замість української гривні ще не додумались ввести!? А може ви ag326 тільки "пшенічьную" і "русскую" п"єте...???
Нєфіг своє небажання вчити українську пропихати через ВР.
Зображення
Закрито