Бокс

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Бокс

Повідомлення Natalia N. :-) »

:D Klichko wygraw!!! U 2omu raundi!
Carum,quod rarum.
Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Re: box

Повідомлення Natalia N. :-) »

Trochy tilky shkoda,sho takyj korotkyj bij buw..Malo show :evil:
Carum,quod rarum.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Re: box

Повідомлення Matviyuk »

Українці не той народ, якому треба шоу. Якби Кличко показав гарне шоу, але б програв, то, думаю, сьогодні тут би півфоруму його б бичили. А так мовчать...

Вовка - молодець! Чудовий спортсмен! Перемог йому і здоровя!
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: box

Повідомлення Poison »

Дааа красіво нащолкав нігеру по мармизі :mad: :D
Patria o Muerte
Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Re: box

Повідомлення Natalia N. :-) »

Cikawo,koly drugyj raz htos z Klytchkiw bude lupciatys :roll: Hotilosia b ne propustyty ;-) Proshu daty znaty na Forum,jakshcho htos z lubyteliw boxu bude znaty.Nadijus wse-taky na welyke show nast.razom.Ot,jakby Klychko Walujewa polozyw,moja ukrainska dusha duze zradila b :twisted: Duze wze cej Walujew samowpewnenyj.Wy ne nahodyte,shanowni?Treba,shob jomu nash pobratym i z liwoji,i z prawoji pokazaw,"po chomu w Afryci pomidory"pid ochyma tak skazat :D
8)

http://www.klitschko.com/duels/duels_w_ ... bio_w.html
Carum,quod rarum.
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: box

Повідомлення Kima »

Мабуть уже не буде такого бою. Бо Валуєв тепер ЕКС-чемпіон WBA, а Вова має мрію обєднати всі чемпіонські пояси, тому має вибирати собі у суперники діючого чемпіона, а не витрачати час. Хіба що треба буде заробити трохі грошей на передвиборну кампанію братану.
Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Re: box

Повідомлення Natalia N. :-) »

ale ciogo razu hoch bulo na sho glianuty,poperezywaty hot troshky,jak win znow lupciawsia-wse-taky az 8-9raudiw zrobyw.. ;-)
Meni spodobalos 8) A Walujewa,ja duze rada,sho pobyly(po-mojemu z kyrgystanu cej boxer chy zwidky),duze dobre.Hoch trochy russkych zastawyly ponerwuwatys,ha-ha :lol: .. :evil:
Carum,quod rarum.
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: box

Повідомлення Kima »

Я читала, що наш Кличко отримав травму мізинця в цьому бої, бідняшка.
Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Re: box

Повідомлення Natalia N. :-) »

bud laska,nawit ne pyshy takyh "strashnych "rechej,bo meni az sliozy wystupyly :cry: ....wid smichu,ha-ha-ha,bidnyjj.. :lol:
Carum,quod rarum.
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Re: box

Повідомлення Zed »

хе-хе, как наши девочки на боксе знаются :twisted:
Парни, берем пример
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: box

Повідомлення Belamor »

Kima писав:Я читала, що наш Кличко отримав травму мізинця в цьому бої, бідняшка.
Він здається взагалі вів бій з переломом рукі (в 1 раунді тріщину получив).
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: box

Повідомлення Kima »

Ну справжній боєць! Молодчинка.

Мені ще один наш боксер подобається - Володимир Вірчіс - чемпіон Європи по версії EBU (здається).Колись дивилась з ним інтервю, такий він простий в житті, дочка в нього і дружина, і він так застєнчіво про них розказував. В нього теж є освіта (забула яка) і він майже случайно попав в професійний бокс.
Так от, я читала що він мав битись з Валуєвим, але переговори зірвались. Странний трохі спорт бокс. Якісь переговори, договора, хочу, нехочу. Тож є рейтинги, періоди на підготовку, - билися б усі попорядку, а то завжди всі шось мутять.
А в суботу показували його бій по мегаспорту, але я включила коли він вже закінчився, він тіпа відстояв свій чемпіонський пояс, але з ким я не запомнила, це мабуть якийсь архівний бій показували?
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Бокс

Повідомлення Belamor »

Боксерский поединок за звание чемпиона мира... Соперник Майка Тайсона заболел и не приехал... Организаторы в шоке... Полный зал, 50 тысяч... Телевидение, а матч на грани срыва...Суетятся, не знают, что делать... Вдруг смотрят, в соседнем кабаке русский Ванька ящики грузит, работает... Они к нему подбегаю: "Выручай, мужик, матч срывается... Выйдешь на ринг, один раунд вон против того негра простоишь, мы тебе миллион заплатим... ну?"... Ваня: "Какой базар, мы ж не лохи"... Начинается матч: Тайсон подлетает - буц-буц, месит его со всех стороно, мочит, но Ваня стоит... гонг, по углам.... Организаторы очумели, Ваня простоял... Они к нему подлетают: "Мужик, слышь, еще раунд простоишь, мы тебе еще миллион дадим, давай а?"... Ваня: "Ну ладно, уговорили..." Второй раунд. Тайсон налетает и месит его и месит, и так и сяк, и левой и хук и снизу и в печень... Ваня стоит не падает... После третьего раунда организаторы опять к Ване: "ну мужик ты даешь... давай еще раунд постой, еще миллион дадим"... Ваня поднимается: "Ну уж нееет... Не могу больше стоять... Щас я его п"зд"ть буду!!!"
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Бокс

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Бокс

Повідомлення Black »

Дивились бокс?

Українець Володимир Кличко в об`єднавчому поєдинку за титул чемпіона світу у надважкій вазі за версіями IBF/IBO та WBO за очками переміг росіянина Султана Ібрагімова. У бої, який проходив в Нью-Йорку в "Медісон Сквер Гарден", Кличко мав перевагу протягом усіх 12 раундів і виграв за очками. Усі три судді віддали перемогу українцю: 119:110, 118:110. 117:111.
Уперше, за останні 8 років, у надважкому дивізіоні відбувся об`єднавчий бій і переможцем у ньому виявився українець. В останній тиждень перед самим поєдинком Ібрагімов заявляв, що бій протриває не більше 8 раундів, тим самим натякаючи, що він переможе Кличка-молодшого нокаутом. Утім таким прогнозам росіянина українець не дав здійснитися.

Кличко виграв, висловлюючись футбольним терміном, в одні ворота. З 12 раундів двобою нічийним можна назвати лише перший, коли Кличко пристрілювався.

Втерли москалям носа!!! :) Молодець Кличко!!!
Відповісти