Як думаєте чи літали америкоси на місяць?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Як думаєте чи літали америкоси на місяць

Літали
1
11%
Не літали
1
11%
Хай летять подалі на місяць разом з москалаями
7
78%
 
Всього голосів: 9

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

black, вони на місяці базу не можуть створити то де їм до Марса пхатися? Місяць рядом а Марс х... зна де. :o
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Доводилося чути, що на Місяці є величезні запаси Гелію-3. Цей ізотоп є чи не ідеальним паливом для реакції термоядерного синтезу, до того ж він вважається екологічно чистим.
Зараз немаю часу, але ось статейка на тему - http://www.newsru.com/russia/23Jan2004/dream.html
Також тут є http://nauka.relis.ru/05/0408/05408012.htm
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Почитав тут - http://skeptik.net/conspir/moonhoax.htm доволі толково все говорять... деякі доводи трохи натянуті, деякі добре, так само як і выдповыды деколи йдуть в сторону від теми...
Думаю це ще один спор "о вкусе устриц, с теми, кто их ел..."

припинили оскільки було дорого...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Саня, я в школі на географії вчив, що  в нас мільярди тон вугілля і вся карта була покрита родовищами нафти і газу, а реально - ніхера нема. А Гелій-3 може теж там так само є  :D
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

keepo, от поясни чого европейський SMART-1 який туди недавно літав - няких слідів Аполонів не найшов? А це була одна з фішок цього проекту. Найти сліди Аполонів і припинити цей дурний спір, який триває давно вже. Чомусь раптом SMART-1 поломався в них. Мо полетіли - побачили шо там нічо нема і США просто купило?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Блін, не витримав, такі смішні версії тут наводять.

та літали вони, нічого тепер не зробиш... :wink:

космічні програми (крім різних супутників) чистий понт - хто перший досяг, в того і самий довгий... :) Практичної цілі в тому - ноль, ну дорого дуже :)(щоб привезти декілька тон якогось там гелія 3 для майбутнього тре спалити сотні тисяч тон керосину зараз). Корисні копалини, місце для життя - всього цього і на Землі поки що вистачає. Наприклад, освоювати Антарктику набагато легше ніж Місяць, але, погодтеся, зовсім не так круто  :wink:
На Місяці побували - і більше немає чого там робити. На Марс так просто з розгону не вийшло зганяти, справа затягнулася. Якби потрібно було просто щось там зробити - давно б послали туди роботів (тепер, чи у скорому майбутньому це буде можливо), так ні - потрібно саме щоб людина певної країни перша ступила на поверхню..
Гадаю, після першої висадки на Марс, туди теж більше літати ніхто не буде...

Про гелій- 3 вперше чую :D
Це ж напевно газ такий, а його хочуть бульдозерами з поверхні зсовувати:), і чого саме на Марсі а не в Підгайцях наприклад (чи там Сонце не світе?).
Для керованої термоядерної реакціїї потрібен ще й реактор спеціяльний, який, наскільки я чув, ще нікому побудувати не вдалося.

Коротше кажучи, космічні подорожі не для людей, ми не для того... :wink:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Yurez писав: космічні програми (крім різних супутників) чистий понт - хто перший досяг, в того і самий довгий... :) Практичної цілі в тому - ноль, ну дорого дуже :)

Коротше кажучи, космічні подорожі не для людей, ми не для того... :wink:


Ти знаєш, що якшо америкоси витратили 25 млрд доларів на місячну програму, то вони окупилися в з величезним запасом. Прибутки (від нових технолгій, які були розвинуті в процесі підготовки польоту на місць і зараз викоритсвоуються в авіабудівництві, військових цілях, в сучасному житті, нові матеріали, техпроцеси, інженерні підходи до будівництва, ривок в електроніці та й накінець РОБОЧІ МІСЦЯ) склали приблизно 70 млрд долл.

Так, що заявляти що то тільки понти - глупо. Це закономірний розвиток цивілізації.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Yurez писав: щоб привезти декілька тон якогось там гелія 3 для майбутнього тре спалити сотні тисяч тон керосину зараз

Про гелій- 3 вперше чую :D
Це ж напевно газ такий, а його хочуть бульдозерами з поверхні зсовувати:), і чого саме на Марсі а не в Підгайцях наприклад (чи там Сонце не світе?).
Для керованої термоядерної реакціїї потрібен ще й реактор спеціяльний, який, наскільки я чув, ще нікому побудувати не вдалося.


Перший раз чув, а вже дурниці ляпаєш.  :D Почиатай спочатку шкільний підручник з фізики.

а краще статю, що Саня навів
"Чтобы обеспечить на год все человечество энергией, необходимо лишь два-три полета космических кораблей грузоподъемностью в 10 тонн, которые доставят гелий-3 с Луны".
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Belamor, я ж кажу що компютер був як теперішній калькулятор :D ,але ж яч кажу що дуже великі обєми даних треба було обраховувати тому помилка в 1 метр біля орбіти  місяця оберталася в промах біля землі в декілька тисяч кілометрів :o.В те що літали я вірю хоча доля скепсису все таки є особливо вона повязана з відео матеріалами висадки .В контрольованій термоядерній реакції використовується дейтерій (тяжка вода Н3О2 якщо непомиляюсь),основна проблема для створення термоядерного реактора полягає в тому щоб в точці реакції створити на певний час дуже високу температуру в декілька тисяч градусів.
Patria o Muerte
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Дейтерій - це є один з ізотопів водню. До складу його ядра входить один протон та один нейтрон. Через це атомна маса його близько 2. Приблизно в 2 рази більше, ніж у звичайного водню.
Цей ізотоп дійсно входить до складу тяжкої води, але її хімічна формула від того не змінюється. Як було H20, так і лишається.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Записується або D2O або 2(зверху)Н2O (2 ізотопи водню - атоми дейтерія). Існує ще напівважка вода HDO і суперважка вода з радіоактивним ізотопом водню - тритієм і ще багато різних нестабільних зєднань, здебільшо радіоактивних.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Це все я знаю от формулу точно непамятав того і написав (тяжка вода Н3О2 якщо непомиляюсь), :D гидроксил-моногидрат (Н3О2) и т. п. Все они неустойчивы в  условиях  земной
поверхности, однако при некоторых темературах и давлениях могут  находиться
в природе длительное время я ж думаю шо десь бачив  :D
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1% ... 0%B4%D0%B0
Patria o Muerte
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Помиляєшся :-). Молекула води складається з одного ізотопа кисню і двох ізотопів водню. Може бути звичайний водень (атомна маса - 1 ), може бути дейтерій (атомна маса - 2). Ще й тритій в природі існує - атомна маса 3. Просто інколи у водню появляються "лишні" нейтрони :-)
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Саня, Читай уважно що я написав я цитував себе з попереднього посту  :D я вже зрозумів що помилявся в формулі в дійсності гидроксил-моногидрат (Н3О2)
Patria o Muerte
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Хм, наскільки я знаю, то сама важка частина термоядерної реакції якраз утримання її в певних рамках, оскільки графітовими стержняти тут не обійтися. А температуру тримають плазмою... правда колись читав, що для початку реакції можна використати атомну бомбу  :D . Сам реактор зараз будує в Франції спільне російсько-американсько-японсько-французьке підприємство...

ЗІ який жосткий офтоп пішов... пора прекращати.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Відповісти