Что нынче курим?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Какие сигареты вы предпочитаете

из разряда "Прима"
0
Немає голосів
из разряда "LM" и "Winston"
5
23%
из разряда "Mallboro" и "Camel"
4
18%
сигары
1
5%
я вообще не курю
12
55%
 
Всього голосів: 22

Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Что нынче курим?

Повідомлення Bad Tank »

Посмотрев на тему "Какое пиво вы пьете", решил аналогично провести опрос на тему сигарет. Итак, ваши варианты. Лично я предпочитаю Винстон, который у нас стоит 18 руб и наши русские Петр1 за 13 руб, оба варианта либо крепкие, либо легкие, когда как.(1$=27,50руб)
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

не вдячна звичка. Спочатку працюєш на тютюнові компанії, а потім на фармацептичні. Сам кинув курити.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я теж не палю. Хіба що на вихідних десь на пиво піду з кимось, хто палить і сам запалю після бокальчіка. 8)
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

black писав: Я теж не палю. Хіба що на вихідних десь на пиво піду з кимось, хто палить і сам запалю після бокальчіка. 8)


а які ти палиш :?:

я палю жовті кемел :D
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Я інколи шуткую на тими хто палить. Часто тютюнові компанії проводять різні акції, я в курців питаю чи не розігрують серед призів нові легені.
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

black, ответно спрашиваю тебя, почем у вас сейчас винстон синий? и на всякий случай, альянс тож узнай почем.
Анархия - Мать Порядка
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

Da, teper pozhaliytes sho vy tam herovo zhivete z takimi tsinamy na sigarety... v mene marlboro-camel $6, v NY menshe $7 nichogo nema. A kurit pochinayu vse bilshe i bilshe... sho delat?
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

americansky писав: Da, teper pozhaliytes sho vy tam herovo zhivete z takimi tsinamy na sigarety... v mene marlboro-camel $6, v NY menshe $7 nichogo nema. A kurit pochinayu vse bilshe i bilshe... sho delat?


може тобі туда гуманітарну помащ послати? або може якийсь бартер замутим?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

americansky писав: Da, teper pozhaliytes sho vy tam herovo zhivete z takimi tsinamy na sigarety... v mene marlboro-camel $6, v NY menshe $7 nichogo nema. A kurit pochinayu vse bilshe i bilshe... sho delat?


Взяти і перестати курити. Спочатку буде сильно тянути, треба не брати участіє в пянках, бо по-любому закуриш. Буде здаватись, що чогось не вистачає постійно. Потім почнеться кашель. Треба ше його пересилити. А потім - хлоп і ти вільний від куріння. Але при вживання чогось алкогольного буде все одно хотітіись курити. В етом дєлє главноє нє начінать.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

До речі, Київська міська державна адміністрація вирішила обмежити куріння в громадських місцях міста, видавши розпорядження "Про заходи щодо обмеження тютюнокуріння в місті Києві". Адміністрація міста доручила адміністраціям районів розмістити в підземних переходах інформацію про обмеження куріння й заборонні знаки в підземних переходах й інших місцях скупчення людей. У міських школах будуть проводитися батьківські збори, присвячені боротьбі з курінням.
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

black, ты посмотрел почем у вас Winston? Нет конечно! ИДИ БЕГОМ!!! :D
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Bad Tank писав: black, ты посмотрел почем у вас Winston? Нет конечно! ИДИ БЕГОМ!!! :D


Ти шо контрабанду хоч везти? Я не купую сигарет і не дивлюсь кіко вони коштують.

Курити? На це немає часу!
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

pro GUMANITANU POMASCH - ideya harosha, dazhe ochen! tak patsany, kuplyayu sigarety $3 za pachku. v kogo ye znayomi na pochti - poproshu obratit vnimanie. Vozmozhen obmen - Jim Beam 8) V kogo yaki she propozitsii :roll: ?
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

black, шоб у тебя винт полетел, а вот не судьба мимо когда идешь глянуть в ларьке на остановке - а почем там винстон? просто не буду же я отсюда к вам таранить блок сигарет, что бы 2 недели было, что курить.
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

americansky писав: pro GUMANITANU POMASCH - ideya harosha, dazhe ochen! tak patsany, kuplyayu sigarety $3 za pachku. v kogo ye znayomi na pochti - poproshu obratit vnimanie. Vozmozhen obmen - Jim Beam 8) V kogo yaki she propozitsii :roll: ?


мы вам дождевых червей и ходовую часть паровоза 1917 года, а вы нам морозоустойчивых свиней и 150 кубометров земли из Чернобыля самовывозом на дальний восток на границу с Китаем
Анархия - Мать Порядка
Відповісти