Яку пральну машину вибрати?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Яку пральну машину вибрати?

Повідомлення Black »

Читав багато постів на форумах, всі рекомендують Bosch, ElectroLux, Zanussi, Whirpool. Нерекомендують брати Samsung, LG та Ardo. Хоча в моїх трьох знайомих LG вже десь рік і жодних проблем, кажуть, що задоволені. То ж постає питання чи варто брати пралку в районі 3000 грн, чи достатньо хапнути за 1500-2000. Чи зупинитись на середніх Indesit та Ariston? І з якою загрузкою краще вертикальною чи фронтальною? Мені подобається, якщо чесно більш з фронтальною. Купляти збираюсь в кредит.
Гість

Повідомлення Гість »

Всілякі там "Лижі" з Самсунгами разом із китайсько-корейською прибацаною електронікою -- повний "відстій"!!!

Краще брати щось наше, європейське. З фронтальним завантаженням тобі підійде Bosh десь на 5 кг. білизни. Хоча, у вертикального завантаження теж свої переваги -- значний виграш у розмірі апарата.

Раджу брати апарат з мінімальним електронним начинням (лише самі реле), різні там "інтелектуальні режими прання" -- теж повний "відстій", оскільки є продуктами того ж китайсько-корейського інтелектуального ринку.

Обов’язково зверни увагу, чи передбачена в апараті можливість додаткового використання підігрітої води з теплоцентралі (якщо в тебе дома не колонка), це значно економить енергозатрати і час прання.

В мене самого "Вятка-Автомат" нової моделі за 200 баксів, купував в 2000 році. Проблеми були лише при запуску -- на заводі забули там один паз сумістити і гвинтом його закрутити. А так -- всьо чотко.

І ще одне. не раджу брати будь-що на умовах кредитування. Подивись уважно умови договору і побачиш, що, як мінімум, за час користування кредитом ти переплачуєщ за товар 28...36% його вартості!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Anonymous писав: ... не раджу брати будь-що на умовах кредитування. Подивись уважно умови договору і побачиш, що, як мінімум, за час користування кредитом ти переплачуєщ за товар 28...36% його вартості!


Не знаю, вчора був прикол. Акція в Ельдорадо 0 грн перший внесок, 0% відсотків за кредит до 12 червня. Сидить тьотя з Привату, в неї маркером написано на папірці - перший внесок 30%. Про проценти за кредит я не питав. Недобросовісна реклама?

Запитав в знайомого продавця - що за херня? Він каже сьогодні 30%, завтра буде 0%. Питаю - чого так? Він сказав не знаю і поморозився. Запитав про пралки - теж нічого толком не сказав. Відразу питання - скільки маєш грошей? Відповідь - ніяка.

А на рахунок кредиту - якщо брати на рік під 30%, то реально виходить десь 19% переплати (сума зменшується з кожною виплатою).
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

про кредит я повністю згоден. Шукати де б на 50 гр дешевше, і переплатити 300 гр. Це фігово. Краще взагалі не купувати праьної машини, а на ті гроші придбати багато дешевого тюркського одягу (такий шо гарний до першої стірки). Або обійтися ручною роботою, чи знайти альтернативу у вигляді старенької б/у пралки ЛИБІДЬ.
пральна машина+пральний порошок+ світло-вода+% кредиту=13 джинсів фірми ред стар. Якшо носити пару 2 місяці, то вистачить на 2 роки.
тобто, я за те, шоб купувати машинку одразу, без кредиту, середньої вартості (шоб не викидати гроші на імя).
І не забудь перед використанням викрутити гвинт, яким фіксується барабан при транспортуванні.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Якщо акція є в Ельдорадо, то я думаю можна брати. Я прихильник якісних речей і ходжу в них довго, бо до них звикаю. Б/в техніку теж не поважаю. Взагалі чув, що знизили мито, але ціни в жодному магазині не змінились, потім дивлюсь ця акція безвідсоткова в Ельдорадо, думаю допродують остатки, а потім вже буде "новорозмитнений" товар, по більш приємним цінам. Це такі мої здогадки...
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Це все панове дуже класно. І якісні товари з європи чи азії, і кредити під невеликі відсотки. Але як на мене, то ліпше старатись більше заробляти і купувати якісні речі. І тоді всі проблеми зникають. Але якщо дуже хочеться купити гарний товар, але немає повної суми, тоді напевно треба скористатись послугами банкків (кредит). Іншого виходу не існує.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

sashka писав: Це все панове дуже класно. І якісні товари з європи чи азії, і кредити під невеликі відсотки. Але як на мене, то ліпше старатись більше заробляти і купувати якісні речі. І тоді всі проблеми зникають. Але якщо дуже хочеться купити гарний товар, але немає повної суми, тоді напевно треба скористатись послугами банкків (кредит). Іншого виходу не існує.


Є ще варіант позичити, але тоді так не хочеться віддавати. :D А в банку все чітко - графік повернення і напрягають, коли не заплатиш, дзвонять додому, а потім напевно забирають майно. :lol:
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

sashka писав: Але як на мене, то ліпше старатись більше заробляти і купувати якісні речі. І тоді всі проблеми зникають.


Знаєш приказку: "Скупий платить двічі, а лох завжди"? Якшо є гроші, це ще не гарантія, шо придбаєш якісний товар, бо навіть в паризьких бутіках можна купити за велику суму куртку МадеінІталі, яка насправді зроблена десь в турціях. А, Блек, насправді, займається підбором найкращого для нього варіанту (і в грошах, і по моделі, і по функціональності). А товариша-спеціаліста по пральних машинках вигідно мати, бо часто продавці в фокстротах чи в ельдорадах дупля не ловлять в товарі, який вони продають.

Соррі за флуд.
зі: вроді це 400 повідомлення, гиги
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Знаєш приказку: "Скупий платить двічі, а лох завжди&

Повідомлення sashka »

Тут х....ями я обкладаю, а не ти. На то в мене і статус Agresor.
І при чому тут "куртка МадеінІталі"?
Шо х...ва порада старатись більше заробляти?.
Чи х..ово мати можливість купити те що хочеш або найкраще і зразу, і без всяких кредитів і рострочок? Шо то дядя я Вас ніх. поняти не можу.
І хто тут товаріщ-спеціаліст по пральних машинах ти чи що. Якщо так то скажи яку каще купляти.

А як купувати Black сам опреділиться.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Розяснення для танкістів:
куртка мадеініталі - це метафора, яка означає дуже якісну річ, товариш-спеціаліст - це Блек в майбутньму, коли сидітиме довольний після придбання найоптимальнішої пральної машини і розборки її на найелементарніші складові частини, а потім, відповідно, зборки (лишніх гайок, барабанів, проводів не окажеться). Отак.

І до твого відома, Сашка: ймення Агрессор тобі придумав я, а знав би то краще придумав Обсиратор.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

За Agressora- дякую.
А Обсератор ти сам. тільки не здогадуєшся.
І не забувай писати по темі. а не давати мені ЦУ. Сам якось справлюсь.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ви єсчьо подірітєсь, гарячіє фінскіє парні! Тут ми обговорюємо, яку мені пралку вибрати, а не гоним друг на друга! Закликаю вас до обговорення теми! Хочете поспілкуватись - створіть собі тему в Розмовах - Matviyuk vs sashka і нагружайте один одного, конфлікт не вирішите - тоді зустріньтесь і начистіть один одному ї....ки :wink:
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

А взагалі шо тут думать: вибрав, прийшов в магазин і купив. А там видно буде:
- поламається-погана машина.( не вгадав)
- залишиться в роботі- нормальна (вгадав).

А то розвели полеміку. не форум а клуб ЛГБ (любітелей гнать беса).
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Напевно зупинюсь на Indesit-i. Він коштує десь в районі 2200 грн. Але продавець казав, коли купляють за готівку, то дають італійську збірку, коли в кредит - то російську. Що за дискримінація??? Цікаво, яка їм різниця? Все одно гроші йдуть в касу, а з каси - нарахунок. :roll:
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

Black ty sho tam uzhe mashinkami stiralnimy zanyavsya? Ne mozhesh doma kastrulyu yakus obyomnu nayty? Na hren vona nuzhna ta mashinka, piece of damn shit, za taki babki tam mozhna dva tyzhnya v komi sydity, nihrena ne stiraty i chustvuvaty sebe yak chelovek. Ya uzhe bachu ty domohazyaykoyu stayesh maza faka.
Відповісти