Куплю відерце вазеліну.

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
sa_i
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 81
З нами з: Пон 24 квітня 2006 р. 15:16
Звідки: The Meadow

Куплю відерце вазеліну.

Повідомлення sa_i »

Всіх студентів вітаю з цією прискорбною подією – початком літньої сесії. Хочу побажати всім успіхів.
ЗІ Сабж, хто яким вазеліном користується? =)
Feel the Music Of Rivers And Rains
http://cc2.ru/ are well comes you
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Почались веселі днів в нашого студенства...
vxk7m, чого настрій такий убитий? В який вуз стільки треба вазеліну? :)
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Аватар користувача
sa_i
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 81
З нами з: Пон 24 квітня 2006 р. 15:16
Звідки: The Meadow

Повідомлення sa_i »

Завтра курсак здавати, я ще не написав... Вуз... мухаха, це не вуз, це хз шо.
Feel the Music Of Rivers And Rains
http://cc2.ru/ are well comes you
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Курсаки блін пишуться за пару днів, якщо без креслень... 1 день шукаєш матеріали в бібліотеці або в інеті, наступного дня сидиш в ворді вечерок і роздруковуєш.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Це якщо в ВДУ вчитись. В політехнічному трохи поскладніше буде, навіть без креслень...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

keepo писав: Це якщо в ВДУ вчитись. В політехнічному трохи поскладніше буде, навіть без креслень...


Дивлячись який предмет. Але в бібліотеці можна зробити копії, їх зісканувати, попрацювати в ворді і все буде чотко. 2-3 вечори і курсова готова.
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Повідомлення Zed »

у нас была такая примета в ХАИ - длинна Х.. положенного на учебу в семестре равна радиусу Ж... образовывающейся в сессию :D
большие мальчики и девочки, должны понимать чем чревато расп...дяйство в семестре.
эх, щас бы еще разок-другой отучиться в универе... :roll:
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

black, ніколи не помічав, що в бібліотеках в більшості випадків сидять студенти ВДУ? Я сам бачив неодноразово, як зразу на чистовик писали з книжок прямо в бібліотеці.
ЛДТУшникам потрібно проводити розрахунок курсових тому в вищезгаданому закладі щонайбільше можна знайти метод розв"язку і від перегону його в ворд мало що зміниться.
Це, звичайно, не стосується представників гуманітарних спеціальностей ака менеджери, бухгалтери ітд, ітп...
Не подумайте, що гоню на ВДУ, просто специфіка навчання інша.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Десь більша частина курсових в мене була без розрахунків або з простими розрахунками.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

В ЛДТУ простим списуванням не обійдешся і в неті тем наприклад по моїй спеціальності геть не було.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

А якщо використати вірно адмінресурс??? Навіть в ВДУ це працювало непогано :wink:
To serve & to protect
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

Мої одногрупники у ЛДТУ домовлялись прямо з викладачами і без мороки: або переписували чиюсь роботу, або за них її переписували. Але для цього потрібно було по-людські поводитись під  час семестру, а не показово прийти в останній день - тоді на відомість "А" в кращому випадку (корпус на С.К.), а Львівська - там взагалі безпредєл - як хто хотів з викладачів так і поступав
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Який там адмінресурс, а вчитися хто буде?! Пушкін??!
Залежить від закладу, бачив ситуацію - половина групи заочників, взагалі не ходять на сесію, 40% - приходять на самі екзамени холодні і роблять курсачі прямо на місці, за допомогою бібліотеки finereader, pragma/Плай, друк. Інші приходять з готовими курсовими і роблять вигляд, що їх читали :)
Сам робив курсачі за ніч, маючи скачані декілька штук на схожу тему, можна скомпонувати під себе "продвинутий реферат". Програмку якусь - тут треба пару діб, щоб розібратися, а взагалі НАСПРАВДІ прогу на курсач тре писати десь пару тижнів...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Народ, а вчитися хто має? Я не розумію навіщо платити гроші за навчання, якщо не здобувати хоч якісь знання. Спочатку башляють щоб поступити. Потім платять щоб здати. Окремо доплачують щоб захиститися.
В нас поширена ситуація, коли студенти платять гроші, щоб замість них вчилися. От сьогодні пропонували зробити роботу. Нафіга було поступати? Щоб я за тебе вчився і ще й гроші отимува?
Zed правильно написав. Вчишся на протязі семестру - не маєш проблем на сесії.
Згоден з black'ом, що курсаки робляться за 2-3 дні. Але це халява, а не курсак. Купа помилок, здеро з нету чи відскановано, криво перекладено прагмою. Впринципі, можна й більш-менш нормально зробити за цей час, але то треба мати грунтовні знання і докласти трохи зусиль. Як на мене, краще виділити трохи більше часу і спокійно та якісно все зробити.
Зараз роблю (без грошей :-)) щось типу курсака по Excel. Тижня за два назбиралося 2 розділи - вступ на три сторінки та охорона праці на чотири. Ну, і перша сторінка основної частини :-). Ще є час і все встигаю зробити.
А вже давно міг схалтурити - маю кілька варіантів. Зокрема є готова книжечка, де треба трохи лишнього повикидати й титулку зробити.
Народ, вчіться і проблем не буде. Освідчені люди завжди потрібні. З ними й спілкуватися приємніше та й корисніше.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Вибачте що багато написав.
Відповісти