Куплю відерце вазеліну.

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Да куча народу купує. Вкого часу нема, вкого бажання, кому просто страшно...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

В принципі я диплом сам не писав і не купував, а використав службове становище - працював на кафедрц лаборантом, а завкафедри був моїм керівником який 20 років давав майже одинакові теми дипломок тому я відсканував 6 готових і з них сфуганив 1 відмінний дипломний проект за один день на 110 сторінок - вступ, теоретична та практична з висновками частина та додатками на 25 сторінок який захистив на відмінно, а потім ще й по приколу послав на всеукраїнський конкурс дипломних робіт де отримав почесне 5 миісце!!!
:P
To serve & to protect
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Ну я робив диплом сам. Заняло це часу чимало, але й робилося без напрягу. Я взагалі не розумію, як можна за день-два зварганити не те що дипломку чи якогось курсака, а хоча б нормального реферата. Мені потрібно з тиждень часу на "розачку". Спочатку треба подумати що я хочу бачити в кінці, потім - розібратися що вимагається викладачем. Узгодити ці речі. Далі зайнятися пошуком потрібної інформації. Відкинути лишнє. Знову шукати. Всерівно, того що вкрай треба - ніде нема. Потім сісти самому написати те, чого не вистачає.
Також вкрай рідко кидаю готові варіанти. Обов'язково доопрацьовую. Щось переробляю, змінюю, доводжу до розуму.
Спосіб скачав, переклав, роздрукував навіть не читаючи категорично не признаю. То не для мене.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Вчора ще одну "дипломку" зварганив. На написання трьох сторінок вступу затратив тиждень. Але ж написав так, як хотів. Попутньо й сам дізнався дещо цікаве.
Те, що диплом нікому не потрібен - є таке діло. Найбільш він потрібен тому, хто пише. Тому, хто приймає, треба такий диплом, щоб себе не підставити на випадок якоїсь перевірки. Треба показати видимість роботи. Заодно й трохи повимахуватися можна.
А взагалі, якщо є класна тема, то чому б не попрацювати. Тоді й самому цікаво робиться.
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Саня, ти щасливий саме так і треба в ідеалі писати дипломні. Я курсакі пишу так : сижу тиждень вибираю тему, а потім ба-бах в голову і я вже знаю що буду робити, яку прогу писати і що там буде. через місяць назбирав-накачав літератури і давай вивчати. Дійсно взнаєш на цьому етапі багато чого нового. Потім пишу найцікавішу частину програми. Любуюся її роботою і на все інше забиваю болт. Далі треба писати записку, виправляти помилки в програмі, ходити на поклон до керівника\декана\і т.д.- ненавиджу таку роботу. Знову починаю дороблювати курсак за два дні до здачі - якраз злякаюся до потрібного стану. А раніше - не можу. із-за цього всі майже роботи клепаю в останній день(ніч), і здаю із запізненням.
Відчуваю, що із дипломом може такаж ..ня статися. :(
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

keepo писав: Єдине, що радує, що хоч гроші для сім"ї зекономив.

Хоча б заради цього варто самому писати курсак :D В мене так і було :roll:
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Ги, оце подзвонили, розбудили, попросили подивитись, яка тема буде на переказі завтра.
Сидю читаю, який брєд пишуть 11-ти класники :) весело :twisted:
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Дітлахи вроді положили форум міністерства освіти і науки... ото до світла тянуться :D
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Yurez, от дійсно є така штука. Спочатку розкачався, вирішив що і як буду робити, зробив відсотків 90 роботи. Лишається довести все до розуму. Повиправляти деякі помилки, зайнятися оформленням. А це вже роботи впадло. Адже знаєш, що основна і сама цікава частина роботи вже зроблена, але що  лишилося - вже не суттєво і не цікаво. Хочеться зайнятися чимось іншим.
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

під час сесії доводиться видаляти з вінта всі гамеса, бо діла не буде....
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Yurez, а як же сила волі? :wink:
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Саня писав: Yurez, от дійсно є така штука. Спочатку розкачався, вирішив що і як буду робити, зробив відсотків 90 роботи. Лишається довести все до розуму. Повиправляти деякі помилки, зайнятися оформленням. А це вже роботи впадло. Адже знаєш, що основна і сама цікава частина роботи вже зроблена, але що  лишилося - вже не суттєво і не цікаво. Хочеться зайнятися чимось іншим.

Ось тому зашивають асистенти, не для практики, а тому, що головному лікарю вже нецікаво :) :lol:  :lol:
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

erica, є такі речі, коли сила волі вже ніяк не допомагає. Наприклад, моє небажання робити диплом сягає астрономічних величин, хоч об стіну бийся, хоч об клаву. Якщо нецікаво - неможу робити і все.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Мені навіть чимось цікаво було писати диплом. Трошки внапряг було креслити вручну...
На мою думку основна проблема дипломних робіт - це відсутність їхнього практичного застосування, а ще часто винаходять лісіпєд в них. Все таки наші ВУЗи дають досить низький рівень підготовки, багато доводиться вчити самому, застарала програма навчання і відсутність практики... Готують спеціалістів, які нах не потрібні, в той же час коли необхідні спеціалісти іншого фаху, а їх не вистачає...
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Згоден з black'ом. На мою думку в міносвіті сидять старі пердуни які нічого нового і корисного не можуть зробити для покращення рівня освіти. Наприклад я, вчив програмування з 1 курсу, а "залізо" пройшов лише на 4 курсі.
Відповісти