Музика, яку я терпіти не можу!!!

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Вів 14 березня 2006 р. 17:59

Музика, яку я терпіти не можу!!!

Повідомлення суперстраусятко »

Не люблю я попсової музики, вона мене нервує, доводить до сказу, заставляє істерично сміятися… Це просто жах. Не перестаю дивуватись людям які її складають, це ж скільки розуму треба мати, щоб створювати таку відверту какашку. Це щось, що за змістом змістовніше, ніж "я стою на переходе, из меня любовь выходит" .
Тому й не люблю попсу. Одна й та ж тема, ритми, один і той же аккомпонемент, і голос. Ніякої оригінальності…
Для мене головне, щоб був зміст і якщо можна це глибока філософія, тобто музичне оформлення!
Крім того музика повинна викликати у тебе якісь почуття. А при прослуховуванні більшості попси у мене виникає лише одне бажання - знищити її!!!! Проте існує така думка “Коли виникає почуття відрази, тому, що музика тобі дуже не подобається, то це скоріш підтвердження того, що вона має право існувати і що ми її таку просто не розуміємо”.
Я погоджуюся із тим що і в попсі є шедеври, хоча особисто я її не слухаю, і не просто не слухаю, а на дух не переношу!
:bad:
I tried to be perfect
But nothing was worth it
I don't believe it make me real
I'd thought it be easy
But no one believes me
I meant all the thing that I said ("Pieces" Sum 41)
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

суперстраусятко, не любиш, то не слухай! І не буде приводу нервуватися :wink:
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Не люблю все що не бумкає з частотою менш як 80/хв. Все що так грає - попса, і рок і метал, і все інше. 8) Повбивав би.
black закохав
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

"У мєдалі двє старани, ми аб етам нє зналі..." :D

Поки нам будуть крутити по радіо і тб московську папсу, серіали і шоу і продавати турецькі-китайські шмотки мало шо зміниться...


суперстраусятко, подорослішаєш станеш менше на це звертати увагу і взагалі менше слухати музику і не будеш отримувати такого задоволення від неї чк зараз. Повір мені. :wink:
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Повідомлення Azazello »

суперстраусятко знов підкололи на рахунок віку. Ждітє бурі :evil:
А тепер щодо музики. За допомогою попси люди заробляють :!: гроші :!: і хочеми ми цього чи ні - так воно завжди було і буде. На таку музику є попит. Люди платять величезні $, шоб посидіти і послухати звьозд "вживу".
Я завжди сперечався зі знайомими і дуже часто переконував їх, що крім поп є ще багато іншої цікавої музики. Слухаючи, скажімо, Наше радіо чи Мелодзію - як можна дізнатись, що є щось набагато краще :?:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Це скоріше не послухати вживу, а подивитись на живих звьозд. Такі звьозди вживу ніколи не співають. :D :D :D
Востаннє редагувалось П'ят 12 травня 2006 р. 09:21 користувачем Black, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Я прихильник класичного метальового виховання: попса - маздай, реп - ета кал. Не розуію шансон.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Може більшість думали, коли реєструвались на форумі чи шукали форум в неті, що це black metal forum??? Бували такі випадки зі мною в асьці і GG. :D :D :D
Аватар користувача
суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Вів 14 березня 2006 р. 17:59

Повідомлення суперстраусятко »

суперстраусятко, не любиш, то не слухай! І не буде приводу нервуватися

Нажаль від попси сьогодні нікуди не втечеш, вона заполонила все… Їдеш в маршрутці чуєш попсу, йдеш по вулиці в когось на мобілці грає “моя мулатка шоколадка этой ночью все будет гладко…”. В кафешках ще ніколи не чула, щоб грав метал, або рок, лише попса!! А не звертати увагу дуже важко, бо це виводить з стану рівноваги…
:cry: :o :( :)
I tried to be perfect
But nothing was worth it
I don't believe it make me real
I'd thought it be easy
But no one believes me
I meant all the thing that I said ("Pieces" Sum 41)
Аватар користувача
volost
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 120
З нами з: Чет 02 березня 2006 р. 05:40
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення volost »

Ну тоді в тебе 2 варіанта: або купити плеєр, або бірюші.
Зображення
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Повідомлення Azazello »

суперстраусятко, всюди альтернатива не може грати :( А маршрутчики є і такі, що як врубають диск "Metallica", то і не докричишся про місце зупинки...
Кафешку також можна підібрати з мінімумом попси, таких в Луцьку небагато, але все-таки є...
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

а я пропоную старий добрий майдан, особливо новий зал...там музика завше хороша...
не люблю, не терплюю......Філя і компанія, попса коротше кажучи, шансон-блатняк, всякий реп....фуєєє...
рок, готик, дум метал, нью ейдж, дарк ембіент)))в основному це моє....
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

Azazello писав: суперстраусятко, всюди альтернатива не може грати :( А маршрутчики є і такі, що як врубають диск "Metallica", то і не докричишся про місце зупинки...
Кафешку також можна підібрати з мінімумом попси, таких в Луцьку небагато, але все-таки є...

жаль мені такі не траплялись(((
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 160
З нами з: Вів 25 квітня 2006 р. 09:20
Звідки: ЛУЦЬК

Повідомлення MORRIGHAN »

та й сере так званих альтернативних груп є такі, що підкумарюють.але моя власна думка: не подобається - не слухай. ще не люблю, коли мені якусь музику нав"язують. я хіба зможу після SlipKnota і Ко перейти на всяку там Фабрику чи ВіаГру? хіба що, якщо поїду головою і мене закриють в психушці.
Carpe Diem
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я слухаю альтернативну музику, але часом пробиває послухати якийсь trance чи drum'n'bass. Але з впевненістю можу сказати, що руску папсу слухати точно ніколи не буду.
Відповісти