Музика, яку я терпіти не можу!!!

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
ksiusha
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 96
З нами з: Пон 03 вересня 2007 р. 21:26
Стать: жіноча
Звідки: Itali

Re: Музика, яку я терпіти не можу!!!

Повідомлення ksiusha »

A meni vagkuj rok zovsim ne podobajetsia!!! Vubacajte.....Dekilka raziv staralasia poslyxatu, bilshe 10 xv. ne vutrumyvala.Rizko pocunae bolitu golova :? meni podobaetsia ,shos ,bilsh spokijne ,romantucne! ;-)
Аватар користувача
Gannusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 58
З нами з: Вів 13 січня 2009 р. 23:22
Стать: жіноча

Re: Музика, яку я терпіти не можу!!!

Повідомлення Gannusya »

а я в музиці не перебірлива - можу слухати все, окрім шансону. ну не йде мені він якось. а все інше залежить суто від настрою. в основному люблю слухати музику для бальних танців - звичайні пісні в незвичній обробці стають просто шедеврами. найбільше надихає румба)))))
Все в наших руках, тому їх не можна опускати. Коко Шанель
Hottour
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Вів 20 січня 2009 р. 17:01
Стать: чоловіча

Re: Музика, яку я терпіти не можу!!!

Повідомлення Hottour »

Ненавиджу ШАНСОН (російський). Це просто перевертання догори-раком правдивого французького шансону (пісень про кохання). За "блатняк" готовий динаміки порозривати.
Enclave
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Сер 28 січня 2009 р. 23:04
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Музика, яку я терпіти не можу!!!

Повідомлення Enclave »

суперстраусятко, - цілком погоджуюся ;-)
Я надаю перевагу рок-музиці, але це зовсмі не обов’язково. Від легкого, до важкого металу і тому подібного. Все ж таки, я не можу назвати виконавців улюбленими, якшо ж навіть і музика в них така шо ковбасить, коли вони по життю "трохи" із головою не дружать :D . Обов’язково прочитаю всю інформацію, і зроблю завжди висновок, пошукаю збіги з собою :) . Люблю такий прекрасний муз. інструмент як гітара, та й не тільки, бо я люблю усі музичні інструменти. Ще я люблю джаз, блюз, кантрі, їх також інколи прослуховую. І Ще дуже люблю я фолк, шось на зразок середньовічних мотивів. Нічого я проти не маю іншої музики, як правило.. але дешо є таке, шо прямо на вуха лізе тобі і ніяк "не можна" стриматися. Звісно ж, у кожному жанрі є свої чудові муз. композиції, але, все ж таки кожен тримається якихось кореневих музичних жанрів. Реп - терплю, не слухаю. Звичайна музика, нічого не маю проти, просто не надаю йому ніякої уваги. Нансон (російський) - терпіти не можу. Але, знаєте, мабуть я трохи неправильно виразив сво ю думку. Мабуть, краще сказати - більше я не можу терпіти те суспільне бидло, яке переважно його і слухає. Потрібно прочитати "шо таке шансон" взагалі. Є такий чудовий чсайт як Вікіпедія, туди й загляньте, шо не впадатис яі вічі суперечки ;-) "Шансон" і "Російський шансон" - то різні речі, як небо і земля. В будь-якій музичній композмції, на мою думку, улюбленій (підеркслюю), має бути обов’язково якийсь зміст. Потрібно його вміти передати, знайти той баланс між музикою і словами.. Шо і робить певну композицію оригінальною, і звідци ж - неповторною. Взагалі, в двох словах, музику можна поділити на драйвові композиції, і "улюблені" .. :) Мабуть :) Можу довго балкати, але, мабуть - просто дочекаюся ще коментарів :)
Аватар користувача
Gannusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 58
З нами з: Вів 13 січня 2009 р. 23:22
Стать: жіноча

Re: Музика, яку я терпіти не можу!!!

Повідомлення Gannusya »

а ще зараз почала слухати Il Divo - інтернаціональний проект. після цього починаєш розуміти силу справжнього мистецтва, яке здатне викликати в людині всю гамму почуттів, навіть незважаючи на те, що текст на незрозумілій для мене мові
Все в наших руках, тому їх не можна опускати. Коко Шанель
Відповісти