"Самый толстый форум" Луцька

Мережа інтернет, мобільний інтернет, інтернет-магазини, реклама сайтів і таке інше...

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

"Самый толстый форум" Луцька

Повідомлення Black »

Після цікавої переписки на форумі eLutsk, де я запостив в розділі флейм інфу про свій форум, мені дали там лінк на самый толстый форум Луцька. На ньому я теж зареєструвався і скинув інфу про свій форум в розділі "Інтересне :D з мережі Інтернет", де моє повідомлення дуже швидко видалили. Після того я написав тему "Чому видалили мої пости?" наступного змісту:

Кілька днів тому запостив в розділі "Знайдено в мережі" лінк на форум. Тепер його немає. Наскільки я розумію цей розділ передбачає лінки на інші сайти. В чому проблема?

На що мені відповіли:

Використовуй інший метод для реклами свого форуму.

На що я в свою чергу відповів:

Мені здається пост нормально підходить в тематику - "Знайдено в мережі". Там даються лінки на різноманітні сайти мережі. От і я дав лінк. Краще би повидаляли старі теми без відповідей.

На що отримав відповідь:

А мені здається тут демократії нема і не передбачається, є модератор, і тільки з його подачі щось може залишитись чи буде видалено. Дискусія закінчена і обговоренню не підлягає.

Я зреагував наступним чином:

Ясно. Тут злі адміни і диктатура пролетаріату. Ось вона, наша українська ментальність.

Після цього тему закрили:

І не "знайшов і запостив" а тупо зайнявся рекламою, тимбільше я як мінімум в чотирьох місцях бачив яким саме методом намагаєшся популяризувати свій ресурс. .

Причому в процесі написання мого наступного посту, який вже попав в новостворену мною тему "Безграмотність на форумі":

При моєму першому візиті на цей сайт було виявлено такі помилки:

· Фотогалерея
· Програми
· Форумы
· Нові повідомлення
· 10 авторов сьогодні

Луцькі мережі - Lutsk Networks > Луцкі мережі

Відео фільми / Мултфільми / І тд. І Тп.

Все про програми та все що до них стосується.

Все що відбувається в комп'ютерному світи/Internet

Інтересне з мережі інтернет

Аффтар жжот...

Прошу розцінювати це не як антирекламу, а критику зі сторони користувача і не видаляти це повідомлення, а виправити помилки і набратись здорового глузду.

P.S. Це в тему "Чому видалили мої повідомлення?". Її чомусь закрили...

Будь-який лінк можна розцінювати як рекламу сайту. Я написав саме в розділ, призначений для лінків. І оскільки один з адмінів бачив мої повідомлення на інших форумах, значить їх там не повидаляли і не вважають це за необхідне. Видалили лише з eLutsk.com і цього форуму. Конкуренція і критика - це нормальні явища, які необхідно сприймати і ставитись до них нормально. А не писати, шо в нас демократії немає. Ви можете робити, що завгодно, але я думаю мої зауваження є досить слушними. І я радив би вам прислухатись до них.


Помилок дійсно багато. Причому декілька з них на головній. :lol:

На це мені відповів один з адмінів форуму:
"Не смерди!
Критикувати всі вміють."
Це повідомлення невдовзі видалили. Замість нього з'явилось ще одне про мої заклики, потім замість нього інше:
В такому випадку це не в цій гілці форума пишеться.
Конкурувати з твоїм форумом ніхто не збирається, і не потрібно мене вчити як бути. Не для того цей форум створювався.
Чи може зайнятись відслідковуванням твоїх помилок і репетувати на весь світ про те, яка безграмотність на форумі?


Я невагаючись відповів:

Що ти маєш на увазі "нагадувати"? Напиши на що схожі. Я можу сказати, що хтось з розробників погано вчився в школі, бо робить граматичні помилки в словах.

А куди поділось повідомлення від адміна в цю тему:
"Не смерди!
Критикувати всі вміють."?

Це теж було сильно!


Після цього мені написали 2 повідомлення:

Твоя ціль пишучи на цей форум?
Тобі потрібен флейм?



По поводу закрытия темы: "Администрация форума, оставляет за собой право удаления любых сообщений и тем без объяснения причин."

Тем более эту тему можно расценивать как спам. А спаммеров не любят как ты наверное прекрасно знаешь.


і на цьому тему закрили. Я виявився просто спамером і флудером. :D

Що ви на це скажете?
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Вони повністю праві. В чужий монастир з своїм уставом не лізуть.
І, бачу, тобі Блек просто нема чим зайнятись.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

to Black

Ну що я можу сказати, не люблять вони тебе і наш форум, до того вбачають потенційну загрозу для себе, а якщо так то значить що наш форум розвивається і набирає обертів :D .
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Не знаю, як можна писати на таких форумах, де в адмінів і модераторів манія величності і ложили вони на користувачів і їх критику. Не знайшовши жодного цікавого Луцького форуму чи чату, створив цей.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Все то дурня. всім тим форумам чогось не вистачає. Напевно індивідуальності.
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

Я вже до цього форуму звикла, полюбила і вважаю своїм
:D
А тим, хто викидає повідомлення ГАНЬБА :!:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Був я на тому форумі.

По поводу того, що вони лишають право видалення постів за собою без обгрунтовування: ну ладно - я можу зрозуміти, що без попередження можна видаляти нецензурщину чи образливу інформацію. Но просто видаляти звичайні критикуючі пости - це вибачте слабкість. Принаймі їх можна переносити в розділ Флейм чи таке щось подібне.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Блек не займасься рекламою чужих форумів на свому. Хай вони це самі роблять, якщо на те їхня воля. А тобі то який резон цим займатися.
Бо ця твоя тема і є нічим іншим як прихована реклама чужого веб ресурсу.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Знову частину повідомлень з моєї теми видалено. Але все ж таки там знайшовся один мудрий адмін kmd, який подякував за виявлені помилки і пообіцяв виправити і ще написав таке:

Якщо подивитись то багато хто погано вчився в школі.
Помилки елементарні, і припущені не тому що хтось погано вчився в школі.
Це наслідок браку часу на підгонку форуму.
У нас нажаль цим проектом займаються системні адміністратори у яких і так часу обмаль, а не лінгвісти, філологи і дизайнери.

І прошу не іронізувати з цього приводу.

Буду надіятись що тема буде закрита.


Нарешті хоч одна відповідь по темі. Але тему варто було б не закривати! :)
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Слідкую за развитком подій на всіх трьох форумах.
2 black:
Справді йти на другий форум з заявами типу: переходьте на мій форум, він самий форумний форум в світі, теж неварто. Тим більше вказувати на помилки модераторів. Ніхто не любить, щоб його лицем і багнюку! Якщо справді побачив недоліки, то в приват, а не казати як вам не а-я-яй. Всі ми люди і робимо помилки!
Наприклад учасники твого форуму не дотримуються всіх правил встановлених тобою. Той самий пункт 4 з правил: "4. Не пропагувати у форумі політичну, релігійну, національну, расову ворожість, насильство і тому подібне" явно не виконується. Причому це не моя власна думка, а думка вже декількох чоловік (конкретно це стосується рос. мови і росіян). І ти, як модератор на це ніяк не реагуєш.
Радив би тобі взяти ще пару модераторів, сам ти явно не справляєшся (моя суб"єктивна думка).
Форум і справді призначений для того, щоб висловлювати ВСІ свої думки, але якщо вже придумав правила, то треба їх дотримуватись.
Або забери правила взагалі і буде анархічний форум :D
Чекаю шквалу відгуків на мій пост :wink:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Так дійсно прибери правила. Поспілкуємся з москалями без правил.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

:D
так тут і так їх не жалують. напевно тільки мати не гнуть, хоча якщо українські то проскакують. :lol:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

2 keepo

Мені здається, що такої серйозної ворожості типу там когось на кол посадити треба я не помічав, чи там щоб хтось когось посилав, але я ж можу написати, що я просто не люблю негрів чи москалів і це іже якби моя неагресивна думка. До речі на форумі присутні 3 користувачів з Росії, від яких жодних скарг з цього приводу не поступало. А про помилки, я написав після того як видалили мої повідомлення і їх там багато, причому це не описки, а орфографічні помилки, які можуть бути де-інде, але не на головній сторінці і не в описах форуму. Там же ш тіпа сейозний форум, ніякої реклами, флейму і т.д. Модератори тут колись були, аж троє. Двоє відмовились через відсутність часу, трафіку, а одного я спочатку забанив, бо він почав видаляти свої повідомлення з форуму. Правила все ж таки потрібні. Я був і проти створення розділу, де можна було нецензурно виражатись. Так що закликаю усіх учасників форуму ставитись один до одного з повагою!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

2 keepo

По моєму форум є для того, щоб спілкуватися. Ніхто не забороняє росіянам тут лишати свої пости будь-якою мовою. Навпаки має бути діалог. Проте ні одного посту в слизьких темах про відносини України і Росії я не бачив. ніхто тут не закликає до агресивних дій.[/b]
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

цитувати тут якісь частини форуму, чи шукати помилки нехочу і небуду. Вище я вказав, що вмене і ще в декількох моїх знайомих склалось таке враження (нарахунок дискримінації)
Насажувати всім правила не збираюсь, це прерогатива блека.
Відповісти