Проект "Чистий інтернет"

Мережа інтернет, мобільний інтернет, інтернет-магазини, реклама сайтів і таке інше...

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Проект "Чистий інтернет"

Повідомлення Black »

В УАНеті зявився новий проект "Чистий інтернет". Ось, що пишуть про нього самі засновники:

Ми, учасники Ініціативи «Чистий інтернет», вважаємо, що розвиток інформаційних ресурсів українського сегменту Інтернету повинен зробити новий якісний крок. І саме для цього об'єднали зусилля в спільній акції.

Історія української on - line журналістики пройшла кілька етапів. Перші інтернет-видання мали всього кілька сотень читачів і сприймались радше як непорозуміння, аніж реальний засіб масової інформації.

Згодом, за умов цензурованої преси все більше українців звертались до Інтернету в пошуках незаангажованих текстів. Піком популярності інтернет-видань став час революції, коли рейтинги інтернет-видань перевищили найнеймовірніші прогнози.

Такий сплеск популярності попри безумовний позитив мав і свої негативні наслідки. Використовуючи те, що інтернет-видання знаходяться поза правовим полем, різні політичні сили і економічні угрупування почали використовувати інтернет-ресурси для викиду недостовірної інформації, а подекуди й відвертої брехні.

Дійшло до того, що в Україні з'явився справжній вид бізнесу: створення нових сайтів для «легалізації» брудної інформації. У результаті довіра до інформації інтернет-видань стала стрімко падати.

У зв'язку з цим, ми започатковуємо Ініціативу «Чистий інтернет». ЇЇ мета – об'єднати ті інтернет-видання, які відповідають за все, що опубліковане на їхніх сторінках і підтримують загальноприйняту Мережеву етику.

Ми зацікавлені у тому, щоб якнайбільше інтернет-видань прилучились до цієї Ініціативи, оскільки, чим більше нас стане, тим чистішим буде віртуальний простір навколо нас. Єднаймося.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Не вірю я що колись нет-видання стануть чистими і незалежними. Я для себе вже давно виріштв що за сам собі шукаю інфу в неті. Сам визначаю правдоподібність. Так і так фуфла повно.
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Дас, не скоро вони це здійснять.... Самы вдумайтесь в вислыв "Чистий інтернет" - це всрівно що Міліонер без грошей :D
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Саме більше мене кумарить неправдива реклама. Напишуть якусь чуш, а ти клікаєш блін на той баннер, заходиш а там такого й близько нема. Повинна бути якась відповідальність за це.
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Це точно, ці баннери вже забанили :evil: Я їх позбуваюсь(більшої частини) за допомогою файрвола :D І взагалі, памятаю як шукав одну прогу, досить серйозну і сайт серйозний де я її знайшов, натиснув на лінк щоб закачати і тут....ви догадальсь вже - вилазить кілька вікон з тьолами в різних позах і пропозиціями : снять русскую простетутку, отиметь в онлайне.Це повнфший безпорядок, хоча я цьому не дивуюсь, так було, є і ще досить довго буде....
Відповісти