Ватсон, что ето было? Де ділася ICQ?

Мережа інтернет, мобільний інтернет, інтернет-магазини, реклама сайтів і таке інше...

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В мене ICQ5 і аська в мене не пахала з 12:30 до 13:00. Вона вирубилась після повідомлення Беламора:

Belamor 12:20
бля тут з аською щось твориться в народу
Belamor 12:21
масово вилітають
Black 12:22
в мене все ок

і після того я пропав і не міг законектитись півгодини ні icq5, ні qip2005a, ні icq2go. Пізніше поставив міранду:

Black 13:01
miranda pashe
Belamor 13:01
угу а аська 5 ні

В 13:04 в мене пішла і аська 5:
Black 13:04
бля вже паше 5-та
Belamor 13:05
ну відживають значить

Ось так
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Факт лищається фактом. Нет став тормозити. Мені вчора казали (можливо байка не знаю) що в україні накрився один з зовніщніх пропускних каналів. Чи не є це наслідком того? Хто ще проблеми з нетом має?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Десь після 14:30 в мене зявились проблеми з інетом. Хоча зараз вже здається нормально. Хоча я думаю це неповязано з аською ніяк. Команди ping i tracert давали малий час відгуку серверів. Відкривав сьодні багато українських сайтів, всі грузились прекрасно.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Ну здається зараз все ок. Так трохи похвилювалися. Зато було цікаво. В реальному масштабі часу бачили як упали сервери АСІ. Всіх хто бачив - вітаю.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Щойно мої друзі адміни з Уарнету, Фарлепу підивердили що біля 14 були трабли у всіх. Причини поки не знаю. Думаю скоро знатиму.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Тоді поясніть чого повикидало юзерів які були в онлайні?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Тільки написав пост, знову почалися проблеми. Аська вилетіла, форум дуже двго грузився, інші сайти теж. Пінгував blackforum.freestarthost.com i login.icq.com були втрати 33-50% в пакетах. Аська зараз вирубилась, бо не могла залогінитись і пише: you logined too many times, try again later. О пішла!
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Питав штемпа з Ізраїля (місто Ganey Aviv), сказав що ніяких проблем в нього не було.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Matviyuk писав: Тоді поясніть чого повикидало юзерів які були в онлайні?


Аська час від часу конектиться до сервака. Очевидно що сервер асі не відповів вчасно. Пройшов таймаут на відгук. І типічна поведінка асі -- Connection lost - перехід в неактивний стан. Те саме як витягнути кабель з мережі - поведінка така сама.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Belamor писав: Хто ще проблеми з нетом має?


з нетом проблем нема і не було. коли спала аська форум блека аш свистів
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

black писав: Тільки написав пост, знову почалися проблеми. Аська вилетіла, форум дуже двго грузився, інші сайти теж. Пінгував blackforum.freestarthost.com i login.icq.com були втрати 33-50% в пакетах. Аська зараз вирубилась, бо не могла залогінитись і пише: you logined too many times, try again later. О пішла!


Починалося так само і в 12 годині і у мене. Хоча зараз в мене все добре.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Matviyuk писав: Питав штемпа з Ізраїля (місто Ganey Aviv), сказав що ніяких проблем в нього не було.


Тик я думаю їхні аськи на іншому серваку.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Belamor писав:
Matviyuk писав:Тоді поясніть чого повикидало юзерів які були в онлайні?


Аська час від часу конектиться до сервака. Очевидно що сервер асі не відповів вчасно. Пройшов таймаут на відгук. І типічна поведінка асі -- Connection lost - перехід в неактивний стан. Те саме як витягнути кабель з мережі - поведінка така сама.


Я користуюсь Мірою. Буває таке шо наш проксі повисне а мені ще хвилин з 10 показує шо я в онлайні.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

а тоді не просто викинуло в оффлайн, а було якесь повідомлення, яке я через свою гарячість не встиг прочитати
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Matviyuk писав:
Belamor писав:
Matviyuk писав:Тоді поясніть чого повикидало юзерів які були в онлайні?


Аська час від часу конектиться до сервака. Очевидно що сервер асі не відповів вчасно. Пройшов таймаут на відгук. І типічна поведінка асі -- Connection lost - перехід в неактивний стан. Те саме як витягнути кабель з мережі - поведінка така сама.


Я користуюсь Мірою. Буває таке шо наш проксі повисне а мені ще хвилин з 10 показує шо я в онлайні.


Тут немає значення міра ася ірка. Алгоритм однаковий. Час від часу (до речі в настройках має писатися кіко) раз на 10 15 20 хв тощо (від настройок залежить) клієнт стукається на сервак. В той момент може бути 2 варіанти дій: 1 - все ок сервер відповів - дія клієнта - спокійно праюцюємо далі. 2 - таймаут - клієнт в неактивний стан переходить. А таймаут може бути лише коли в мережі проблеми або сервак накрився.
Відповісти