ICQ UIN 12111

Мережа інтернет, мобільний інтернет, інтернет-магазини, реклама сайтів і таке інше...

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5310
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 10:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

ICQ UIN 12111

Повідомлення Black »

19-20 червня в списках контактів аськи почав зявлятись UIN 12111. Багато народу панікує як завжди і розсилає всім повідомлення що це вірус. Багато хто вже на цьому намагається заробити, приходять повідомлення відправ смс на короткий номер і получиш новий пароль на аську.... Ось офіційне повідомлення з сайту ICQ ( http://www.icq.com/help/ ):
A Message for ICQ Users
a new user from ICQ on your contact list.
As part of the process of upgrading ICQ users to our newest, most advanced version, ICQ6, we have added a new user name to your contact list ''ICQ System''. The newly added user is intended to improve ICQ's line of communication with our users and assure you continue to enjoy talking to everybody, everywhere.

Для тих, хто не знає інгліш:

Як частина процесу модернізації ICQ, для популяризації найновішої та найпродвинішої версії ICQ6, ми додали нове призначене для користувача ім'я до вашого контактного списку ''ICQ System''. Новододаний користувач призначений для покращення ICQ-лінії комунікації з нашими користувачами і запевнємо, що ви продовжуватимете насолоджуватися розмовою з кожним і скрізь.

Відповісти