Створення форумів PHP BB 3.0

Мережа інтернет, мобільний інтернет, інтернет-магазини, реклама сайтів і таке інше...

Модератор: Саня

Закрито
Аватар користувача
Admin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: П'ят 04 січня 2008 р. 14:54
Стать: чоловіча

Створення форумів PHP BB 3.0

Повідомлення Admin »

Довго лазив по форумі Луцької Інтернет-Спільноти а відповідей на своє запитання так і не знайшов. :(

Я створив такий собі форум, називати якого не буду, щоб не звинуватили в саморекламі :) який так само як і цей форум працює в скрипті PHP BB 3.0. Хороша річ. Раніше використовув PHP BB 2.0. На вигляд він був на багато скромнішим але й у користованні набагато простішим. Цей же форум має багато "наворотів".

Так ось, пропоную створити навіть окрему кімнату на цьому форумі для юзерів що адмініструють форуми використовуючи скрипти PHP BB. Такий собі Support.

У мене такі запитаня.

  1. Як зробити щоб аватар показувався з лівої сторони а не з правої? Хто небудь-знає?
  2. У мене чомусь юзери не можуть редаґувати своїх повідомлень. Я вже дивився у всіх "Правах Доступу" в панелі керування адміністратора, і давав такий доступ, ставлячи галочку для редаґування однак мої юзери й надалі не можуть редаґувати своїх повідомлень. Що це за глюк. Не підскажете?


Я буду дуже вдячний за ваші відповіді.

З повагою,

Admin 8)
Востаннє редагувалось П'ят 04 січня 2008 р. 16:36 користувачем Admin, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Створення форумів PHP BB 3.0

Повідомлення Black »

Постав відповідну тему і будуть тобі повідомлення з іншої сторони. А взагалі велкам сюди - http://phpbb.com.ua/community/
Аватар користувача
Admin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: П'ят 04 січня 2008 р. 14:54
Стать: чоловіча

Re: Створення форумів PHP BB 3.0

Повідомлення Admin »

О, блек!!!

ДЯКУЮ!!! :)
Закрито