Спілкування в Інтернеті

Мережа інтернет, мобільний інтернет, інтернет-магазини, реклама сайтів і таке інше...

Модератор: Саня

Відповісти
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Спілкування в Інтернеті

Повідомлення Саня »

Ми все більше часу проводимо за комп'ютерами. Мережа Інтернет стає для нас все більш звичною. У мене виникло питання: що для вас є спілкування в мережі Інтернет? Які цілі ви при цьому переслідуєте?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я не можу жити вже без аськи, був у відпустці - ходив по клубам періодично. Зараз впихнув в телефон собі...
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Все про те ж.
black закохав
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Говоримо про те саме. Без аськи можу прожити, але з нею удобніше - можна людей швидше знайти...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
ROLLINZZ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: Чет 27 грудня 2007 р. 17:38
Стать: чоловіча
Контактна інформація:

Re: Спілкування в Інтернеті

Повідомлення ROLLINZZ »

Я взагалі свою роботу перекинув в інтернет!

Всі нові дружбани знайдені в інеті, 10 останніх дівчат з якими я ходив на побачення з інету, якщо їду на концерт ХМР людей шукаю в інеті, бізнес-партнерів теж.

Телефонні дзвінки за кордон через інет, я вже не кажу про Скайп!!! Нову музику давно забув коли купляв на дисках, все даунлоуд.

Єдине чого, мабудь ніколи не буду робити на компютері це читати книжки, хоча вже і проги спеціальні попридумували, щоб екран книжкою здавався :o

А от іноземні мови таки вивчаю он-лайн.

Та про що там нам говорити, якщо на MySpace зареєстровано 200 000 000 профайлів, а кожні 3 хвилини появляється новий блог!!!
НАВІЩО ПРАЦЮВАТИ, ЯКЩО МОЖНА ЗАРОБЛЯТИ ГРАЮЧИ!
http://kakdelatdengionline.blogspot.com/
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Спілкування в Інтернеті

Повідомлення Саня »

Я скептично відношуся до знайомств з дівчатами по інтернету. Вперше на побачення по знайомству по аскці пішов пару років тому. Не вразило... Після цього було ще кілька таких зустрічей. Як правильно, нічого особливого. Все обмежувалося як не одною, то двома-трьома зустрічами. Як правило, після цього ще деякий час спілкувалися в асці і поступово це спілкування припинялося.
Лише одна дівчина була, яка, так би мовити, "зачепила". З людиною дійсно цікаво спілкуватися. Відчувалося, що щось до неї тягне, чимось приваблює. Сама не красивіца, але з нею цікаво. Це для мене більш важливо.
Загалом зараз прослідковується тенденція, що дівчата самі стукають в аську, самі як не запрошують на побачення, то напрошуються, щоб їх запросили. У вас так само? В мене останнім часом досить багато таких трапляється.
ROLLINZZ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: Чет 27 грудня 2007 р. 17:38
Стать: чоловіча
Контактна інформація:

Re: Спілкування в Інтернеті

Повідомлення ROLLINZZ »

Cаня привіт! Будем на ти...

Насправді, коли я познайомився в інтернеті і це привело до зустрічі, то моя мета просто поспілкуватись, і тільки якщо людина справді варта уваги, існує імовірність продовження відносин.

Я два роки прожив в Скандинавії, де інтернет-знайомства взагалі займають чільне місце в молодіжному спілкуванні. Тим більше, ми живемо в часі покоління яппі, і всі думки спрямовані на фінанси, капітали, хороший одяг та дорогі машини і відповідно часу на традиційне знайомство просто не вистачає. А інтернет це і замінив.

До речі, було б не погано влаштувати зустріч з форумчанами і залити пару пінт пінистого, але це тема нового топіка :)
НАВІЩО ПРАЦЮВАТИ, ЯКЩО МОЖНА ЗАРОБЛЯТИ ГРАЮЧИ!
http://kakdelatdengionline.blogspot.com/
Відповісти