Ukrpost в руках Укртелекома

Мережа інтернет, мобільний інтернет, інтернет-магазини, реклама сайтів і таке інше...

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Ukrpost в руках Укртелекома

Повідомлення Black »

Укртелеком створив поштовий сервіс Укрпост, використавши домени Ukrpost.net та Ukrpost.ua. Компанія на платній основі буде надавати і здійснювати підтримку поштових скриньок в доменних зонах @ukrpost.net или @ukrpost.ua.
Весь гвоздь в тому, що до недавна сервіс безкоштовної пошти "Укрпост" був багато років відомий серед користувачів українського інтернета як безкоштовний. Сервіс "Укрпоста" підтримувався компанією "Пріоком". Все здавалось би гаразд, але Укртелеком вирішив створити власний поштовий сервіс. Після того всі скринькі, які існували до того часу були знищені без попередження і без повернення. На даний момент, якщо логуватись з поеперднім логіном і паролем, система видає повідомлення "користувач не існує".

Джерело -стаття від 12.04.2006:
http://www.broadband.org.ua/content/view/333/329/

20.04 Укртелtком виложив таке повідомлення:
ВАТ “Укртелеком” повідомляє, що облікові записи всіх користувачів сервісу електронної пошти на домені @ukrpost.net, які хоча б раз працювали з сервісом останні 9 місяців, збережені. Всі клієнти й надалі можуть продовжувати користуватись таким же надійним та безкоштовним сервісом, до якого звикли раніше. Якщо у вас виникли проблеми, то вони пов’язані виключно з тим, що сервіс почав надаватись не тільки в домені @ukrpost.net, а й в домені @ukrpost.ua. Тобто, ви просто помилково вказували невірний домен.

Таким чином, жодних технічних перешкод для повноцінного користування сервісом - не існує. Більше того, для всіх без винятку клієнтів сервісу Укрпост значно розширено перелік базових послуг та додаткових можливостей електронної пошти.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Сервіс продовжує працювати. До того ж - на безоплатній основі, хоча й є варіанти за гроші. Тоді пропонують додаткові послуги та більше місця під скриньку.
Єдине, з чим виникли проблеми, то що зараз не забирається пошта поштовим клієнтом. Через веб-інтерфейс все працює, а коли Mozilla Thunderbird'ом пробую - каже, що помилка аутентифікації. Ніби то я пароль не той ввожу. Пароль то вірний. Інакше і веб не працював.
Схоже, що змінилися налаштування pop3 сервера. Я вже їм листа написав, але відповіді не було.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Саня писав: Сервіс продовжує працювати. До того ж - на безоплатній основі, хоча й є варіанти за гроші. Тоді пропонують додаткові послуги та більше місця під скриньку.
Єдине, з чим виникли проблеми, то що зараз не забирається пошта поштовим клієнтом. Через веб-інтерфейс все працює, а коли Mozilla Thunderbird'ом пробую - каже, що помилка аутентифікації. Ніби то я пароль не той ввожу. Пароль то вірний. Інакше і веб не працював.
Схоже, що змінилися налаштування pop3 сервера. Я вже їм листа написав, але відповіді не було.


Дають тільки 10 Мбайт безкоштовно. Максимальне повідомлення 5 Мб. Налаштування POP3 і SMTP шукав, але не зміг знайти. А те, що тобі не відповіли, то ти не дивуйся, це є особливості українських служб підтримки, не всіх, але все ж таки... В мене була пошта на укрпості в домені epost.com.ua - пропала більше півроку тому безвозвратно... Писав теж їм - безрезультатно. Хоча б попередили мля.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Колись POP3 та SMTP серевери вручну підбирав. Пробував там пінгувати різні адреси. Ну типу pop3.ukrpost.net, pop.ukrpost.net, smtp.ukrpost.net... Все зійшлося до mail.ukrpost.net. Він там і за прийом, і за відправку повідомлень відповідає(відповідав?). Зараз продовжує процювати, але чогось мого пароля не пропускає :-(. Не зручно трохи лазити кожен раз на сайт. А так поштового клієнта запустив, він все й вигрібе. Маєш час - читаєш.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Задовбав вже Укрпост. На жоден ящик не приходить спам, в тут - кожен день пару повідомлень. Нафіга ті фільтри? В мене спам приходить, а нормальні листи попадають в спам :-(. На Gmail все працює нормально. Таких казусів не трапляєтсья.
Sanjak
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: Чет 08 вересня 2005 р. 10:58
Звідки: Володимир-Волинський
Контактна інформація:

Повідомлення Sanjak »

Висновок - юзай Гмайл.
Відповісти