Eurolife

Пошук та пропозиції роботи в м. Луцьку.

Модератор: Саня

Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Контактна інформація:

Eurolife

Повідомлення Matviyuk » Чет 02 червня 2005 р. 07:48

Компанія Eurolife запрошує до співпраці!

Перспектива карєрного зростання, високі заробітки, вільний графік роботи, навчання та відпочинок за рахунок компанії.

Сфера діяльності: фінансові консультації.

Сайт компанії: www.eurolife.kiev.ua
Востаннє редагувалось Вів 18 квітня 2006 р. 13:18 користувачем Matviyuk, всього редагувалось 1 раз.

sashka
Агресор
Агресор

Повідомлення sashka » П'ят 22 липня 2005 р. 13:53

це шо реклама? а на пиво за рекламу пару копійок відсипиш??? :P

Black
Адміністратор
Адміністратор
Стать: чоловіча
Контактна інформація:

Повідомлення Black » П'ят 22 липня 2005 р. 14:02

Matviyuk щось постійно різним подозрітєльним бізнесом занімається. Скоро напевно свій МММ відкриє. 8)

searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій

Повідомлення searcher » Пон 15 серпня 2005 р. 09:26

напиши краще народу скільки треба викласти для начала шоб мати ту работу. єслі шо до мене з тою фігньою тоже обращайтесь розкажу вам про "вафлю і пряник малята" by Matviyuk. гроші можна реально заробити, але треба вміти лапшу вішати :D

Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Контактна інформація:

Повідомлення Matviyuk » Пон 15 серпня 2005 р. 10:08

напиши краще народу скільки треба викласти для начала шоб мати ту работу. єслі шо до мене з тою фігньою тоже обращайтесь розкажу вам про "вафлю і пряник малята" by Matviyuk. гроші можна реально заробити, але треба вміти лапшу вішати :D

ну то скажи де можна багато заробити нічого не вклавши. А про "лапшу", то ти загнався: лапша - це развод, а тут нема ніякого розводу.
Я, так зрозумів, пацани ви хочете жити по-західному, так оце і є частинка західного життя. Шо не катить? Отож бо й воно. Нахаляву, нічого не робити - воно, звичайно, краще, але жити шоб не так як в Україні, а так як десь там в Піздляндії.

searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій

Повідомлення searcher » Пон 15 серпня 2005 р. 10:14

Matviyuk а ти на якому рівні? шо вже актівно агітіруєш приєднуватись, шось мені здається шо ти ше і до 100 пунктів не дійшов :wink:

Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Контактна інформація:

Повідомлення Matviyuk » Пон 15 серпня 2005 р. 10:27

Невірно тобі здається. І з чого ти взяв, що я на цьому форумі "активно агітую"? Через те, що я відкрив тему, чи через те, що я тобі відповів? Це по твоєму активно? Мені тебе жаль, якшо ти дійсно це рахуєш активною агітацією. А де ти таке слово почув "агітація"? На майдані? гиги. Це ж бізнес, а не лозунги махати. Ти плутаєш.
Слухай, Серчер, а ти собі можеш дозволити взяти пенсійну програму?

searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій

Повідомлення searcher » Пон 15 серпня 2005 р. 10:38

Слухай, Серчер, а ти собі можеш дозволити взяти пенсійну програму?

я вже собі дозволив таку програму і про "вафлю і пряник" :wink: чув, не розумію чого ти так кіпішуєш. і чого тобі мене "жаль" :?: :shock: :D

sashka
Агресор
Агресор

Повідомлення sashka » Пон 15 серпня 2005 р. 10:43

Даффайте господа розбиремось по порядку:

1) Де знаходиться регіональне відділення в Луцьку?
2) Номер ліцензії на здійсьнення діяльності?
3) На якій основі Matviyuk ти там працюєш (трудова угода, контракт чи на словах)?
4) Як здійсьнюються розрахунки ( готівкова чи безготівкова форми)?
5) Які гарантіїї? В кого ви перестраховуєте свої власні ризики?

Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Контактна інформація:

Повідомлення Matviyuk » Пон 15 серпня 2005 р. 10:44

я вже собі дозволив таку програму і про "вафлю і пряник" :wink: чув, не розумію чого ти так кіпішуєш. і чого тобі мене "жаль" :?: :shock: :D

Та не кіпішую я. А жаль, це через те, що я добрий. А на "вафлю і пряник" дай ссилку, бо шось не можу згадати про шо це.

Black
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення Black » Пон 15 серпня 2005 р. 10:49

Я, так зрозумів, пацани ви хочете жити по-західному, так оце і є частинка західного життя.

Судячи з назви контори ("Євролайф") - це не частинка виходить, а ціле європейське життя. :D Назва розрахована на мою думку на лохів, тіпа станеш нашим клієнтом і будеш жити як в розвинутій європейській країні :D

Black
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення Black » Пон 15 серпня 2005 р. 10:53

3) На якій основі Matviyuk ти там працюєш (трудова угода, контракт чи на словах)?

ЄВРОЛАЙФ Україна – дочірня компанія OC Occident Holding AG, що знаходиться у місті Бар, Швейцарія.

OC Occident Holding AG – ведучий постачальник фінансових послуг у Східній Європі, а також у Північній та Центральній Азії з клієнтурою біля 500 000 чоловік за останні 15 років. До концерну OC Occident Holding належать, серед інших, компанії ЄВРОЛАЙФ в таких країнах, як Чехія, Словакія, Польща, Румунія, Угорщина та Болгарія.

Взято з сайту контори:
Найвищою метою ЄВРОЛАЙФ Україна є надійність та задоволеність для наших клієнтів, орієнтація на їх потреби. Це - основоположний компонент філософії нашої фірми. Лише продукти, що відповідають потребам наших клієнтів та враховують їх індивідуальні запити, забезпечують задоволеність та партнерство на все життя – це стосується у рівній мірі як наших клієнтів, так і консультантів. Це прагнення відображено у нашому слогані „together on the top“, що значить «Разом до вершини».

Ми, ЄВРОЛАЙФ Україна, хочемо підтримати Вас для того, щоб Ваш капітал зростав. До того ж ми не дотримуємось стандартних рішень. Ваша індивідуальна ситуація, Ваші особисті побажання є єдиним критерієм для вибору правильної форми капіталовкладень. Все рівно, чи йде мова про машину, освіту або забезпечення у похилому віці: з нашими різноманітними продуктами Ви зможете здійснити всі Ваші побажання. Цілком все рівно, який продукт Ви виберете з широкого асортименту ЄВРОЛАЙФ України, Ви завжди будете вигравати за рахунок спільного потенціалу наших експертів та партнерів по страхуванню.

Продукти, які вони пропонують - це AIG Life i Граве Україна.

Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Контактна інформація:

Повідомлення Matviyuk » Пон 15 серпня 2005 р. 10:55

1) нема ще в природі. Найближче в Львові.
2) завтра напишу (зайди на сайт там десь є)
3) договір про надання послуг
4) на рахунок в банку
5) які саме ризики?

searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій

Повідомлення searcher » Пон 15 серпня 2005 р. 10:56

to Matviyuk

ссилку десь треба шукати мені просто той вислів сподобався :D "вафля і пряник малята" ги ги ги :D :D :D

але тема то не про то, поясни краще тим хто не знає, що таке пенсійний фонд і чому варто туди сплачувати грощі :D

Black
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення Black » Пон 15 серпня 2005 р. 11:29

Нарив сайт "Правда о работе в AIG" - http://www.aig-pravda.narod.ru/. Автор сайту - менеджер компании AIG Russia.

Повернутись до “Робота в Луцьку”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість