Шукаю роботу на неповний робочий день…

Пошук та пропозиції роботи в м. Луцьку.

Модератор: Саня

Ellocka22
Новачок
Новачок
Стать: жіноча

Шукаю роботу на неповний робочий день…

Повідомлення Ellocka22 » Сер 02 березня 2016 р. 13:25

Всім привіт! Зараз навчаюсь на останньому курсі, пари практично тільки двічі в тиждень, тому хотілося б знайти роботу, яку можна було б поєднувати з навчанням. Маю невеликий досвід в сфері торгівлі, бо час від часу підробляла промоутером. Хто і що може порадити?

Лана
Новачок
Новачок

Re: Шукаю роботу на неповний робочий день…

Повідомлення Лана » Чет 03 березня 2016 р. 22:40

Можу порадити, звернутись до фірм які займаються інтернет-продажами, в мене так декілька друзів працювало під час навчання. Наскільки знаю, то вони домовлялись з керівництвом, про робочий графік. Правда і зарплата там так собі)… ну але як для студентки , думаю, нормально буде…. точно більше як у промоутера).

Kobra
Новачок
Новачок

Повідомлення Kobra » Чет 10 березня 2016 р. 17:47

В Інтернет-продажах маленькі зарплати? Мені тоді цікаво де ваші друзі працювали? Я наприклад, уже другий рік працюю на ub.ua. До речі, теж студенткою починала, так зарплатою я дуже навіть задоволена. Мої батьки на державних роботах дохід майже вдвічі менший мають. Автору можу порадити теж звернутись до них. В нас в Луцьку це один з найкращих бізнес порталів, завжди є клієнти і причому, досить солідні, а відповідно і відсоток до зарплати нормальний виходить. Для початку кар’єри, повірте мені, це те що треба!

Dikster
Новачок
Новачок
Стать: чоловіча

Повідомлення Dikster » П'ят 11 березня 2016 р. 00:56

О мне тоже знаком этот портал, ми когда-то там площадку для рекламы брали. Могу сказать, что очень надежные ребята, сделали все согласно договоренности и быстро. Относительно работы, то конечно здесь есть и свои минусы, если вы человек по натуре не очень настойчивый и мало коммуникабельный то будет трудновато, ведь суть работы в постоянном общении с клиентами. А с другой стороны это неплохой старт и тем более опыт на будущее.

Mise-Slam
Новачок
Новачок

Повідомлення Mise-Slam » П'ят 11 березня 2016 р. 05:24

Раз вже тут всі так активно почали говорити про ub.ua, вставлю і я свої п’ять копійок. Працював там перед тим, як розпочати власну справу. По грошах, звичайно, було по різному, там все залежить від того наскільки ти віддаєшся роботі, що я вважаю є цілком справедливо. Я за пів року вийшов на зарплату кількох тисяч гривень, що на той час було ого-го, (в порівнянні стипендія тоді була 160грн). Відносно досвіду на майбутнє, то тут напевно конкуренцію важко знайти, все що я зараз досягнув, все завдяки роботі на цьому порталі, а це і знання механізму продаж, і знайомство з «потрібними» людьми і вміння знайти підхід до клієнта… коротше для мене це була першокласна школа для успішного старту.

Flis
Учасник форуму
Учасник форуму

Повідомлення Flis » П'ят 03 лютого 2017 р. 13:07

На хедхантері доречі багато таких вакансій бачив!!!
Кузнецовськ це не вараш!

Bertie
Новачок
Новачок

Повідомлення Bertie » П'ят 03 лютого 2017 р. 13:42

Операторами колл-центра многие студенты подрабатывают, там рабочий график обычно предполагает работу в разные смены.
Дурная работа, нервная и плохооплачиваемая. Но если работать по несколько часов в день, то вполне можно проработать пару лет.
Смерть — лучший врач на земле, у которого не было неудачных случаев.
Людвиг Фейербах

Peturyac
Учасник форуму
Учасник форуму

Повідомлення Peturyac » Сер 23 січня 2019 р. 14:55

Работа моя в прямом смысле от корня "раб" дошло до того что хочу параллельно пойти на курсы программирования. Понятное их тьма тьмущая. Куда не плюнь. Среди знакомых никого нет из той области. Остается отталкиваться от отзывов в сети. Как считаете можно доверять подобным историям https://www.epochtimes.com.ua/ru/novost ... iya-128600?
Каждый имеет для другого лишь то значение, какое тот имеет для него.
Артур Шопенгауэр

Повернутись до “Робота в Луцьку”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість