Українська локалізація phpBB

Обговорюєм операційні системи, усілякій софт, комп'ютерні ігри.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Українська локалізація phpBB

Повідомлення Black »

WWay зробив кнопочки для укр. ленгпаку. Big thanks :)
Вкладення
prosilver_uk.zip
(20.51 Кіб) Завантажено 231 раз
makcim
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Нед 27 травня 2007 р. 12:50
Стать: чоловіча

Re: Українська локалізація phpBB

Повідомлення makcim »

В мене питання: "Хто їх перевіяв? І чи перевіряли як вони працюють взагалі ?"
Зображення
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Українська локалізація phpBB

Повідомлення Black »

Працюють, просто в них розмір інший, ніж в англійській версії. Набір зображень пройшов перевірку phpbb і може бути завантажений з сторінки http://www.phpbb.com/languages/ .
Якщо в панелі керування поставити галочку include dimensions до кожного зображення, то виходить таке. Я думаю розміри можна самому підредагувати. Це скоріш за все недоробка RC1. makcim, ти б узяв би і сам спробував щось розібратись і змінити, а то чекаєш на все готове. До речі вийшла нова версія phpbb3 RC3. Можливо це в ній пофіксили.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Українська локалізація phpBB

Повідомлення Black »

Як я і говорив в новій версії зявилась можливість проставляти розміри для зображень. Встановлювати треба в 2 рази менший розмір від зображення, оскільки один файл зображень містить в собі 2 кнопочки (звичайну і з наведеним на неї курсором). :)
makcim
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Нед 27 травня 2007 р. 12:50
Стать: чоловіча

Re: Українська локалізація phpBB

Повідомлення makcim »

black писав:makcim, ти б узяв би і сам спробував щось розібратись і змінити, а то чекаєш на все готове.
По-перше людина робить щось або добре або ніяк. От я не хочу бути членом другої групи. Якщо я щось зроблю - то зроблю це гарно.
По-друге є люди напевно їх називають beta-тестер, котры виловлюють помилки інших. Якщо тебе це заспокоїть можеш вважати що я - beta-тестер. PHP я не знаю взагалі. І моя спеціалізація не програмування.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Українська локалізація phpBB

Повідомлення Black »

Моя спеціалізація теж не програмування, але я можу здогадатись, що якщо в одному файлі знаходиться два зображення кнопки, значить десь вказуються розміри. Якщо форум не передбачає зміну цих розмірів, значить можна знайти їх в базі даних і змінити вручну. Для цього не потрібно якихось особливих знань чи навичок. Якщо ви зуміли встановити форум, то це змінити теж змогли б.

Було розміщено робочий набір зображень для теми prosilver, якщо він в вас не встановлюється, або відображається некоректно, то це не значить, що він некоректний. Просто треба було налаштувати розміри, що дозволяє зробити нова версія.
Аватар користувача
Felix007
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Чет 16 серпня 2007 р. 20:43
Стать: чоловіча

Re: Українська локалізація phpBB

Повідомлення Felix007 »

У мене є запитаннячко:
Я хочу українізувати форум PHPBB3 але чомусь коли я змінюю хочаб щось висвічується така "шняга":

Код: Виділити все

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 153: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /language/uk/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 155: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /language/uk/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 156: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /language/uk/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 157: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /language/uk/common.php:1)
Можливо я пишу не тим шрифтом?Яким шрифтом потрібно писати?
(Я писав шрифтом Lucida Console ,Кириллечиским набором символів)
Манін!Вірда!Хагін!Віол помнурія іліан!
makcim
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Нед 27 травня 2007 р. 12:50
Стать: чоловіча

Re: Українська локалізація phpBB

Повідомлення makcim »

black писав:Моя спеціалізація теж не програмування, але я можу здогадатись, що якщо в одному файлі знаходиться два зображення кнопки, значить десь вказуються розміри. Якщо форум не передбачає зміну цих розмірів, значить можна знайти їх в базі даних і змінити вручну. Для цього не потрібно якихось особливих знань чи навичок. Якщо ви зуміли встановити форум, то це змінити теж змогли б.
Якщо уважно придивитись до зображення можна впізнати скрін з Вашого форуму. :D Без образ.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Українська локалізація phpBB

Повідомлення Black »

Проблему було локалізовано і виправлено протягом кількох годин. Вона виникала, якшо оновити файли зображень в налаштуваннях форуму. Якщо нічого не змінювати, а просто скопіювати, файли, то все було ок, просто деякі кнопки трошки задовгі були і не влазили в розміри, для того потім ввели в наступній версії можливість встановлення розмірів.

makcim, а ти навіть не пробував тоді ставити, але про те критикуєш. Краще би посидів би і розібрався.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Українська локалізація phpBB

Повідомлення Black »

Felix007 писав:У мене є запитаннячко:
Я хочу українізувати форум PHPBB3 але чомусь коли я змінюю хочаб щось висвічується така "шняга":

Код: Виділити все

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 153: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /language/uk/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 155: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /language/uk/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 156: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /language/uk/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 157: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /language/uk/common.php:1)
Можливо я пишу не тим шрифтом?Яким шрифтом потрібно писати?
(Я писав шрифтом Lucida Console ,Кириллечиским набором символів)
Версія форуму і версія локалізації одні і ті ж?
Аватар користувача
Felix007
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Чет 16 серпня 2007 р. 20:43
Стать: чоловіча

Re: Українська локалізація phpBB

Повідомлення Felix007 »

Так.В мене е росiйський переклад,вiн пiдходе,але як тiльки я щось змiнюю то вiдбуваеться те що я вище описав.
Манін!Вірда!Хагін!Віол помнурія іліан!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Українська локалізація phpBB

Повідомлення Black »

Аватар користувача
Felix007
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Чет 16 серпня 2007 р. 20:43
Стать: чоловіча

Re: Українська локалізація phpBB

Повідомлення Felix007 »

black писав:Цей український? http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 6&t=527406
Так ,навіть такий скачав був і зміним там всього одну букву(нічого зайвого нестирав,просто виділив одну букву у перекладеному слові і замінив її на таку саму :shock: ) всеодно такі помилки (вище я подавав їх). :shock: :o
Я в щоці...
Манін!Вірда!Хагін!Віол помнурія іліан!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Українська локалізація phpBB

Повідомлення Black »

Дивно на цьому форумі все працює. Даний ленгпак і phpbb3 RC4. Була схожа проблема там треба було замінити %s%s%s на %s в одному з файлів (дана проблема описувалась на phpbb.com
Аватар користувача
Felix007
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Чет 16 серпня 2007 р. 20:43
Стать: чоловіча

Re: Українська локалізація phpBB

Повідомлення Felix007 »

Уся забава у тому , що я неможу редагувати переклад,якщо відредагую будь-що то будуть помилочки у верхньому фреймі форуму з'являтись :(
black писав: Була схожа проблема там треба було замінити %s%s%s на %s в одному з файлів (дана проблема описувалась на phpbb.com
Можна посиланнячко,або більш конкретніше опиши де саме замінити потрібно було? ;-)
Манін!Вірда!Хагін!Віол помнурія іліан!
Закрито