ICQ та клони

Обговорюєм операційні системи, усілякій софт, комп'ютерні ігри.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Вийшла версія QIP для карманних і смартофонів ПК на платформі Windows Mobile 2003/5
- QIP PDA Build 1000 (Testers Build).

Window Mobile 5.0
http://download.qip.ru/pda/Setup_QIP_PPC5.CAB

Window Mobile 5.0 Smartphone Edition
http://download.qip.ru/pda/Setup_QIP_SP5.CAB

Window Mobile 2003
http://download.qip.ru/pda/Setup_QIP_PPC2003.CAB

Window Mobile 2003 Smartphone Edition
http://download.qip.ru/pda/Setup_QIP_SP2003.CAB
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

QIP 2005 Build 7997.
Рекомендуемое обновление.

Обновлено/Исправлено:
- [обн] функция передачи файлов;
- [обн] окно сообщений: добавлена кнопка отправки файлов;
- [исп] оповещение о днях рождения;
- [исп] недочеты низкого приоритета;

http://download.qip.ru/qip7997.exe
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В мене такий глюк в новому квіпі, в вікні повідомлень нажимаю праву кнопку, квіп грузить проц на 100% і повисає... А в вас?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Соррі, то не квіп глючний то в мене профіль запоровся. Вже все ок.
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення SunSeth »

А краще стянути нову Міранду Miranda IM Версія 0.4 alpha Збірка Apr 3 2005 21:27:48, поставити langpack_ukrainian_02v і не треба нікого вбивати. Чого юзаю Міру? Бо вона економніше поводиться з трахіком.
Правда любителі різних там смайлів будуть розчаровані - вони не підтримуються.


Неправда ! В мене зараз в Міранді такі ж колобки-смайли, як на форумі, тільки їх набаго більше !  :twisted:
А мені 5-та аська пре. Ці всі клони неповнофункціональні.


Це навіть не смішно !  :shock: По функціоналу, за допомогою плагінів, Міранда зробить будь-який із існуючих ІМ пейджерів. В тч і ваш улюблений QIP і навіть ICQ 5.1 ! Я напишу тільки те, що може МОЯ власна збірка Міранди, наприклад: показувати погоду для різних міст, при тому, з різних джерел, перевіряти RSS, перевіряти пошту на сервері, відправляти пошту, вимірювати трафік затрачений саме Мірандою, відправляти SMS, пересилати мені SMS з діалогів Міранди, залежно від статусу, показувати історію аватарів та ніків з контакт-лісту, грати в онлайн-ігри, boss key, шифрувати повідомлення, змінювати статус залежно від активності за компом або за певною подією, спілкуватись відразу в одному вікні по 3 (!) різних акаунтах ICQ, IRC, WinPopUp (а підтримується різних протоколів мабуть до 10-ка, а може й більше, в тч Skype, MSN, Yahoo, Jabber, GTalk (!)), WhoIs, Autoshutdown, автоматичне відображення в розширеному статусі, яку композицію в даний момент я слухаю - це тільки те, що відразу пригадав, ну + всі стандарті навороти типу скінів, смайлів, поп-апів, звуків, які налаштовуються на будь-який смак. Так що.... "нІчого на зеркало кивати"...  :wink:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

SunSeth писав: Це навіть не смішно !  :shock: По функціоналу, за допомогою плагінів, Міранда зробить будь-який із існуючих ІМ пейджерів. В тч і ваш улюблений QIP і навіть ICQ 5.1 ! Я напишу тільки те, що може МОЯ власна збірка Міранди, наприклад: показувати погоду для різних міст, при тому, з різних джерел, перевіряти RSS, перевіряти пошту на сервері, відправляти пошту, вимірювати трафік затрачений саме Мірандою, відправляти SMS, пересилати мені SMS з діалогів Міранди, залежно від статусу, показувати історію аватарів та ніків з контакт-лісту, грати в онлайн-ігри, boss key, шифрувати повідомлення, змінювати статус залежно від активності за компом або за певною подією, спілкуватись відразу в одному вікні по 3 (!) різних акаунтах ICQ, IRC, WinPopUp (а підтримується різних протоколів мабуть до 10-ка, а може й більше, в тч Skype, MSN, Yahoo, Jabber, GTalk (!)), WhoIs, Autoshutdown, автоматичне відображення в розширеному статусі, яку композицію в даний момент я слухаю - це тільки те, що відразу пригадав, ну + всі стандарті навороти типу скінів, смайлів, поп-апів, звуків, які налаштовуються на будь-який смак. Так що.... "нІчого на зеркало кивати"...  :wink:


Питання. А НАФІГ то все вміти простому інтернет пейджеру? Панти то все. Прога повинна виконувати просту функціональність - передавати/отримувати повідомлення. Все решту необовязкова фігня.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення SunSeth »

Belamor, це просто відповідь на заяву про те, що деякі пейджери неповнофукнціональні. Я привів приклад такої "неповнофункціональності".
Звичайно, можна для тих всіх функцій поставити 10-50 різних програм, витратити купу оперативної пам"яті, часу на хоча б ознайомлення з ними, отримати різні глюки різних програм, а можна все тримати в одному місці і почувати себе сухо і комфортно.
Передавати/отримувати повідомлення вміють ВСІ ІМ пейджери, але ж люди чомусь вперто вибирають якийсь один. І чому б це ?..
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Я свого часу перепробував все. І пройшов до головного висновку - пейджер має простим.  Таким, щоб мені не ламати голову, чого міранда не стартує. Опа а ася поміняла протоколи. Давай ритися по нету шукати діельельки для міранди. Прога має бути від тої компанії яка надає послуги. А універсальної заміни немає. Практикою доведено, що спеціалізовані сервіси кращі за універсальні.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Повідомлення ag326 »

Belamor писав: Я свого часу перепробував все. І пройшов до головного висновку - пейджер має простим.  Таким, щоб мені не ламати голову, чого міранда не стартує. Опа а ася поміняла протоколи. Давай ритися по нету шукати діельельки для міранди. Прога має бути від тої компанії яка надає послуги. А універсальної заміни немає. Практикою доведено, що спеціалізовані сервіси кращі за універсальні.


бывает. помню. один раз. или два. за 3-х летнюю историю пользования мною миранды менялся протокол. надо было искать дллку. искать очень сложно. меню - о программе - домашняя страница. там большими буквами "скачайте дллку а то протокол поменялся". чуть ли не в тот же день обновление было =)

выбор пейджера дело вкуса и привычки. очень популярен щас qip. я его несколько раз ставил. столько же раз сносил. ну не нравится он мне. миранда проще компактнее акуратнее. ну и плагины. например numlock на клавиатуре мигает при приходе сообщения. а у меня герои 5 на весь экран. удобно (звук я в пейджере не включаю. мешает)

мой выбор Miranda! кстати уже 0.6 release
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення SunSeth »

Belamor,
І пройшов до головного висновку - пейджер має простим.

Простішим за стандартну Міранду є хіба шо пас"янс "Косинка"  :D
Опа а ася поміняла протоколи. Давай ритися по нету шукати діельельки для міранди.

чого ж там ритися, коли є http://www.miranda-im.org/ і все на ньому, як на тарілочці ?
Прога має бути від тої компанії яка надає послуги. А універсальної заміни немає.

а це вже якесь марення :o типу: телефон має бути - нокіа, авто - мерседес, комп - РС, ОС - Windows і тд.
В таких випадках, все таки, краще говорити за себе, а не за якусь міфічну практику.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

ag326 писав: бывает. помню. один раз. или два. за 3-х летнюю историю пользования мною миранды менялся протокол. надо было искать дллку. искать очень сложно. меню - о программе - домашняя страница. там большими буквами "скачайте дллку а то протокол поменялся". чуть ли не в тот же день обновление было =)


Це спроба мене обломати? Та Боже - юзайте свою міранду. Я нікого не прошу юзати асю чи щось інше.
SunSeth писав: Простішим за стандартну Міранду є хіба шо пас"янс "Косинка"  Very Happy


Стандартна Міранда не несе всієї тої функціональності, що Ви виписали. Все ставиться як плагіни.

SunSeth писав: чого ж там ритися, коли є http://www.miranda-im.org/ і все на ньому, як на тарілочці ?


Сам знаю звідки що брати. Недотепно.
SunSeth писав: В таких випадках, все таки, краще говорити за себе, а не за якусь міфічну практику.


Говорю тільки з своєї практики.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення SunSeth »

Стандартна Міранда не несе всієї тої функціональності, що Ви виписали. Все ставиться як плагіни.


і Ваші ж слова..
Панти то все. Прога повинна виконувати просту функціональність - передавати/отримувати повідомлення. Все решту необовязкова фігня.
І пройшов до головного висновку - пейджер має простим.


щось я заплутався, вам чого ? простоти чи функцій ? В наявності і те і друге.
Говорю тільки з своєї практики.


так і треба було написати.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Згоден Ви запуталися. І абсолютно не зрозуміли моєї думки. Навідміну від декого я ніде не згадував і не рекламував ні одного пейджера. І здається я ж писав
Belamor писав: Я свого часу перепробував все. І пройшов до головного висновку - пейджер має простим.


Сам донедавна користувався Мірандою.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення SunSeth »

Belamor,
Навідміну від декого я ніде не згадував і не рекламував ні одного пейджера.
Прога має бути від тої компанії яка надає послуги.


Я свою думку висловив, далі не хочу вдаватись у флейм.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Мда ... Це як дитячий садок як на мене. В дитинстві отак дітки один перед одним А моя машинка вміє отак -вж вж вж а твоя не вміє. А ше в неї ось то є. і т.д і т.п.

Я свою думку висловив також. Основна функціональність пейджера - передавати і отримувати повідомлення. Все решта - на смак кожного. Хай кожен ізвращається як хоче.

Це та сама ситуація, що й з мобільними телефонами. Купу наворотів але після місячного юзання - використовується лише мала частина функцій - подзвонив, відправив смс.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти