Windows Vista!

Обговорюєм операційні системи, усілякій софт, комп'ютерні ігри.

Модератор: Саня

Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Windows Vista!

Повідомлення SunSeth »

black писав:Меню пуск зрусніше як на мене організовано, заходиш як в папку. Далі можна всі вікна виставити під кутом і переключитись на потрібне.
Я, як відданий прихильник Total Commander, меню "Пуск" запускаю, в кращому випадку, раз в тиждень. З вікнами щось не зрозумів, що там і як...
black писав:Оцінка продуктивності системи підказує, де в тебе слабке місце.
Теж не думаю, що цю фічу (?) хтось використовує хоча б раз на тиждень... Я і сам без різних приблуд знаю, що мені варто було б проапгрейдити...
black писав:Прикольніші ефекти, дизайн. Ще можливо щось, наразі не памятаю.
на любителя... та й ресурси під ці всі "красівості"....
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Windows Vista!

Повідомлення Саня »

Wikipedia писав:Операційна система — комплекс програм, що забезпечує управління апаратними засобами комп'ютера; організує роботу з файлами і прикладним програмним забезпеченням; здійснює введення і виведення даних.
Основна задача опереційної системи - керувати апаратними засобами ПК, раціонально та ефективно їх використквувати і зручну забезпечувати взаємодію людини і машини. В Microsoft чим далі тим більше відходять від цих простих речей. Створюють цяцьку і виходить, що не розумієш хто на кого працює. Чи то ОС працює на мене, чи то основна задача комп'ютера - забезпечити роботу ОС, а всі інші прикладні програми - то вже як прийдеться. Можливо ОС й надумає зробити те, що треба мені, користувачу ПК.

Навіщо мені ота вся красота, якщо через неї я ту саму роботу робитиму довше і через жопу?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Windows Vista!

Повідомлення Black »

А мені подобається. Ресурси комп має, чого б їх не використовувати. В кого їх немає - є він95, 98, 2000. Юзайте їх. Для чого мені проц 4000+, 1 Гб оперативки, відеокарта 256 Мб. Я хочу це все використовувати.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Windows Vista!

Повідомлення Саня »

Ресурси викорисовувати потрібно. І потрібно робити це ЕФЕКТИВНО.
640 КБ памяти должно хватать каждому (с) Білл Гейтс
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Windows Vista!

Повідомлення Black »

Вийшла бета-версія SP3 для XP:
бета-версию третьего пакета обновлений участникам тестирования. Данная версия имеет 3205 номер сборки и занимает всего 335 Мб.

Уже известно, что Service Pack 3 содержит 1073 исправлений и обновлений, 114 из которых относятся к системе безопасности, также добавлено 4 важных функции. Первая из них — это новая схема активации, которая не требует ввода серийного номера во время установки. Вторая функция — это модуль защиты доступа к сети, впервые представленный в Windows Vista. Два других нововведения — это модуль криптографического режима ядра операционной системы и алгоритм Black Hole для оптимизации сетевой маршрутизации.
Аватар користувача
fenix83
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Сер 28 березня 2007 р. 14:24

Re: Windows Vista!

Повідомлення fenix83 »

чув, що при інсталяції Vista просить вінт, де вільного місця має бути не менше 50 Гб (а може 60 Гб - я вже точно не пам"ятаю), це правда чи ні?
все буде в шоколаді!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Windows Vista!

Повідомлення Black »

Я ставив на роздыл 8 Гб, але пысля установки залишилось десь близько гіга. Проблематично було ставити проги. Тому розширив перший розділ до 25. Але все -таки вісту грохнув, бо неможливо було працювати, повно глюків.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Windows Vista!

Повідомлення Belamor »

Зображення
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
ksiusha
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 96
З нами з: Пон 03 вересня 2007 р. 21:26
Стать: жіноча
Звідки: Itali

Re: Windows Vista!

Повідомлення ksiusha »

black писав:Меню пуск зрусніше як на мене організовано, заходиш як в папку. Далі можна всі вікна виставити під кутом і переключитись на потрібне. Оцінка продуктивності системи підказує, де в тебе слабке місце. Прикольніші ефекти, дизайн. Ще можливо щось, наразі не памятаю.
Meni takog ysi zi "prubambasu" podobajytsia,garno! Bilshe nijakix zmin ne bacy. Xoca zrazy tiagko perejtu z XP na Vista(prunajmi meni) :oops:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Windows Vista!

Повідомлення Black »

Важко, бо під Вістою ніхера не працює. І все глючить.
Ko3bMa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Сер 09 січня 2008 р. 10:51
Стать: чоловіча

Re: Windows Vista!

Повідомлення Ko3bMa »

Народ, скажіть пліз, а НАХЄРА Віста? ..запустили пару СТАЛКЕРів і О ЧУДО! - маєте той самий результат! )) ...занадто вже великий розрив в часі між ХР і Вістойу...згадайте як вінди виходили..3.11-95-98-Ме-2к-ХР...між ними проходили пару років...а тут - зо 6, не менше...так шо ацтой, як то кажуть))
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Windows Vista!

Повідомлення Black »

Я жду третій сервіс-пак до ХР. :)
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Windows Vista!

Повідомлення SunSeth »

black писав:Я жду третій сервіс-пак до ХР. :)
А ти що з часу виходу СП2 на вінапдейт не заходив ? Чи ти думаєш, що там буде щось супер-мего ? Будуть акумульовані всі хот-фікси і апдейти ось і все, скоріше всього. Для тих, хто регулярно апдейтися із вінапдейта там нічого нового-кращого не буде, це 99 %.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Windows Vista!

Повідомлення Black »

В мене всі оновлення, які є насьогодні встановлені. Крім апдейтів в СП3 буде додано нові функції деякі. Згадай як це було в СП2, брендмауер і ще дещо. Бета сервіс-паку вже є давно в інеті і можна почитати, що там заплановано нового, якщо цікаво. Можливо перейду на вісту, якщо не буде в мене одного глюка, з яким неможливо було просто працювати.
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Windows Vista!

Повідомлення SunSeth »

Бета сервіс-паку вже є давно в інеті і можна почитати, що там заплановано нового, якщо цікаво.
Ссилку в студію !
Відповісти