Windows Vista!

Обговорюєм операційні системи, усілякій софт, комп'ютерні ігри.

Модератор: Саня

Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Хто бачив презентацію Windows Vista, читав цікаві огляди з цього приводу?
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

я бачив. якась чукча проводила нам презентацію
нічого цікавого
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
VictorZ!
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 223
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 20:18
Стать: чоловіча
Звідки: Volyn reg.

Повідомлення VictorZ! »

http://www.cnews.ru/news/top/index.shtm ... /15/217278

А що, 200 баксів віддавати ??!! Виявляється, є варіанти... :D  :D  :D
Аватар користувача
VictorZ!
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 223
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 20:18
Стать: чоловіча
Звідки: Volyn reg.

Повідомлення VictorZ! »

http://citkit.ru/articles/328/

От вам і Віста.... :o
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Повідомлення Viktor »

Експерти знайшли критичний недолік у Microsoft Office 2007

Кореспондент.net
26 Лютого 2007, 15:04

Експерти з інформаційної безпеки компанії eEye Digital Security знайшли перший недолік у пакеті Microsoft Office 2007, що вийшов офіційно менше місяця назад. Недолік виявився досить небезпечним - фахівці оцінили його як критичний.

І недоліком виявилося те, що в Microsoft Office Publisher 2007, дозволено віддалено виконувати довільний код на цільовій системі. Тобто атакуючий може виготовити шкідливий файл нового формату, який буде підтримуватись Office Publisher. При його відкритті система інфікується, і стає можливим виконання в ній довільного коду.

Детальна інформація про діру в захисті не розголошується. В даний час уразливість експлуатується рідко, можливо, у зв’язку з невеликою поширеністю Office 2007. Виконавчий директор eEye Росс Браун заявив, що експлойт до даного недоліку поки не виявлено.

Відразу після виявлення діри в Office Publisher 2007 у середині лютого повідомлення про це було відправлено розробникам пакета. За словами представників Microsoft, вони досліджують проблему разом з eEye і, у разі потреби, випустять відповідні патч та інструкцію для користувачів.

З моменту офіційного виходу MS Office 2007 30 січня 2007року пройшло менше місяця. Експерти eEye вважають, що настільки швидке виявлення першої серйозної уразливості продукту не на руку Microsoft.

"Одна справа — просто недолік, а інша — критичний недолік", — говорить Росс Браун. За його словами, у eEye використовують стандартні методи тестування і перевірки коду, дивно, що дана помилка не була знайдена в Microsoft. Росс Браун робить висновок, що розробники софтверного гіганта або поставилися до перевірки коду неуважно, або в цьому процесі брала участь недостатня кількість фахівців.

Нагадаємо, недавно Microsoft випустила патч до критичної уразливості антивірусного ядра Windows Vista і деяких інших своїх продуктів. Ця діра стала першою серйозною проблемою операційної системи, яка була закрита після її офіційного виходу.
:o
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Бачив  Вiсту - одним словом: MustDie!  :evil:  Стiльки вже га$#а туди навiшали шо то ппц. Красиво виглядаэ, не буду спорити, але на%#я ця вся красота якщо вона буде жерти 60% ресурсiв системи i лиш 40 оставить вам для запуску ваших МастДАй Аплiкейшнiв? Ви скажете : а я вiдключу графiку i в мене все буде лiтати! - можливо й так але нах тодi ставити таку шнягу шоб 5 Гект висiло в повiтрi... не простiше поставити 2000/ХРюшку?  
Вiдповiдь на питання чому воно так елементарна: З ростом вимог ОСки виросте i попит на новенькi кантупери, всi вже як iпанутi рвуться за Корами2ДУО... В МiлкоКорпорацii сидять далеко не повнi отморозки i заключити договiр якийсь з виробниками хардвара принесе дох лавешки...  :twisted:
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Повідомлення ag326 »

Dr_Phoenix писав: В МiлкоКорпорацii сидять далеко не повнi отморозки i заключити договiр якийсь з виробниками хардвара принесе дох лавешки...  :twisted:


там сидят умнейшие люди, потому и зарабатывают много =)
зачем же договор... майкрософту принадлежат акции, мнооого акций хардварных компаний =)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Dr_Phoenix, я не відключав графіку в жодній системі від Майкрософта. І все літає. Вісті правда 512 Мб памяті маловато. Поки під неї зроблять всі драйвери і люди почнуть ставити масово, то буде все якраз чотко. Ігри зараз не йдуть або погано йдуть під неї. Поки користуюсь ХР, але паралельно тестую Вісту (інколи).
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Консультант компании IBM Дэвид Шорт тестировавший операционную систему Vista на протяжении нескольких лет, заявил, что, по его оценкам, для оптимальной работы Windows Vista компьютеру нужен не рекомендуемый один, а 4 гигабайта оперативной памяти.

http://www.korrespondent.net/main/180718/
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Пишуть софт таким чином, що йому будь-якого заліза мало. Якщо зайнятися серйозною оптимізацією програмної частини, то й на Pentium III все літати буде.
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Re:

Повідомлення ag326 »

Саня писав: Пишуть софт таким чином, що йому будь-якого заліза мало. Якщо зайнятися серйозною оптимізацією програмної частини, то й на Pentium III все літати буде.


растут задачи добавляются функции и возможности. софт развивается и то быстро. насчет того что не оптимизируется... ты прав. не оптимизируется на столько - на сколько это возможно. НО! оптимизируется настолько насколько это целесообразно. убить на оптимизацию в два раза больше времени и в два раза больше стоимость продукта будет (к примеру) так уж дешевле проапгрейдить машину и работать дальше. ведь главное чтобы цели решались за приемлемое время и стоимость

на пентиум 3 уже никто летать не будет =)

вобщем доходы минус расходы надо увеличивать а не философствовать про недостаточную оптимизацию. я так думаю
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Windows Vista!

Повідомлення Саня »

Розумію, що теми це не стосується, але чому P4-3.0 не працює в 10 разів швидше, ніж Cel-300?
Та ж XP не набагато швидше завантажується, програми запускаються, та й операції виконуються...
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Re: Windows Vista!

Повідомлення ag326 »

Саня писав: Розумію, що теми це не стосується, але чому P4-3.0 не працює в 10 разів швидше, ніж Cel-300?
Та ж XP не набагато швидше завантажується, програми запускаються, та й операції виконуються...


апгрейд - это не только процессор. не надо утрировать.
если взять пентиум 4 современный то там Сата или Сата2 винт на 7200 оборотов, памяти 512 например
в 10 раз меньше, ну давай в 10.
тогда в твой воображаемый Цел-300 поставим винта на 4 Гб какой нибудь фуджик, 64Мб оперативки, и посмотрим где ХР быстрее загрузится и загрузиться ли вообще =)))

у меня когда то компьютер был 4 мб оперативки. и что? разработчики сволочи не оптимизировали 95-й и он у меня тормозил гад =)))

надо смотреть шире и дальше. 80-ти ядерный процессор интела только сегодня на стенде, через пару лет в продаже будет, через лет 10 будут 16-ти и 64-ядерные процессоры, видео будет уже на процессоре а то и в ядро впихнут, 256 гигабайт оперативки и 100Терабайт винты. та мобилки и комуникаторы будут мощнее компьютеров на которых сегодня виста запускается. а мы будем обсуждать у Блека на форуме - почему же тормозит на 8-ядерном а на 16-ти нормально. не оптимизировали разрабы негодяи =)

и главное, компьютер будет стоить как обычно 1000$
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Windows Vista!

Повідомлення Саня »

В оффтоп ліземо.
тогда в твой воображаемый Цел-300 поставим винта на 4 Гб какой нибудь фуджик, 64Мб оперативки, и посмотрим где ХР быстрее загрузится и загрузиться ли вообще =)))

Він в мене не уявний, а цілком реальний :-). Є Сeleron 300A, є Fujitsu на 4,3Гб. Пам'яті, правда, стоїть 320Мб і замість WinXP - Win2003Server.
Vist'у на цю машину я вже точно не збираюся ставити. Як і не збирався колись ставити XP :-). Мене Win98SE влаштовувала.
Я не розумію, навіщо від ОС оті навороти стосовно інтерфейсу. Операційна система повинна забезпечити взаємодію користувача з апаратурою ПК. Бажано, щоб взаємодія була комфортною. Ресурси повинні витрачатися на виконання програм користувача, а не так, щоб майже все йшло на потреби ОС і всі програми сиділи на підсосі.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Windows Vista!

Повідомлення Black »

А я люблю навороти... :) Навіть хоч вони і жруть системні ресурси.
Відповісти