Поділіться будь-ласка

Обговорюєм операційні системи, усілякій софт, комп'ютерні ігри.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
vetal
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: Сер 03 січня 2007 р. 15:18
Звідки: Луцьк

Поділіться будь-ласка

Повідомлення vetal »

Якщо хтось має WindowsXP SP2 FuckYouBill2007 то дайте будь-ласка серійник до неї. Дуже треба а внеті не можу найти.
Аватар користувача
PhoeniX
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 26 жовтня 2007 р. 19:51
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк Україна

Re: Поділіться будь-ласка

Повідомлення PhoeniX »

В мене є "Фак" ставиться без ніякіх серійних номерів це точно, але тоді треба було вибрати при інсталяції "Установка Windows XP Pro SP2 Piter Pen Edition" (майже в самому низу списка). Бо ти наверно поставив просту, вона без різних "модів", серійніка тож немаю, я раз по ошибці тож так попав, пришлось заново переставити :)
Кстаті на ФакЮБіла трохі жаліються, що вона не дуже стабільно себе веде, сам помічав, в мене вже 3 місяці стоїть, але ще може бути. Рекомендую попрбувати поставити нові версії "ZverCD" , а прогі які йдуть разом з факюбілом можна без прблем ставити наверх на "Зверя".
Аватар користувача
vetal
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: Сер 03 січня 2007 р. 15:18
Звідки: Луцьк

Re: Поділіться будь-ласка

Повідомлення vetal »

дякую, дійсно треба було вибирати установку не "обычная" а "автоматическая" і тоді серійник не просить. І ще одне: якщо хтось надумає ставити цю вінду то не беріть "полностью автоматическая" бо вона вбиває всі раздєли і створює свій єдиний , тобто вся інфа злітає з вінта.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Поділіться будь-ласка

Повідомлення Black »

Мене повністю влаштовує стандартний диск Майкрософта з СП2. А всі оновлення і доповнення типу діректа, джави і дот нет я краще поставлю сам. А то хер знає шо там воно наставить і як воно буде робити... Такі диски не признаю...
Аватар користувача
ART
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: Суб 16 лютого 2008 р. 00:28
Стать: чоловіча

Re: Поділіться будь-ласка

Повідомлення ART »

Я тебе розстрою :). там дірект ставиться окремо
SHURA - MUST DIE


Зображення
Аватар користувача
PhoeniX
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 26 жовтня 2007 р. 19:51
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк Україна

Re: Поділіться будь-ласка

Повідомлення PhoeniX »

vetal писав:дякую, дійсно треба було вибирати установку не "обычная" а "автоматическая" і тоді серійник не просить. І ще одне: якщо хтось надумає ставити цю вінду то не беріть "полностью автоматическая" бо вона вбиває всі раздєли і створює свій єдиний , тобто вся інфа злітає з вінта.

Мені аж смішно стало як ми не замітили такого "малопомітного " пункта якій йде самий перший при установці цеї вінди "!!! ПРОЧИТАЙ ПЕРЕД УСТАНОВКОЙ !!!" :lol:
Тикішо ставив Фака то зайшов туда, там був і серійний номер (DP7CM-PD6MC-6BKXT-M8JJ6-RDXGJ) і пояснення яка установка що означає... :)
Відповісти