Warcraft III trouble

Обговорюєм операційні системи, усілякій софт, комп'ютерні ігри.

Модератор: Саня

Закрито
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Warcraft III trouble

Повідомлення Black »

Коли граю в Warcraft III - Reign of Chaos і максимальна кількість населення в мене і компа дуже часто під час бою картинка починає зависати, звук іде далі. Нажимаю Ctrl-Alt-Del i Alt-Tab, через секунд 10-20 знову Alt-Tab, продовжую грати далі. Ніхто з таким не стикався? В мене WinXP SP2, DirectX 9.0c, останній ATI Catalyst 5.7, Warcraft Patch 1.18. Хто що підкаже? :?
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Скоріше всього трабла заключається не в дровах, а в хардварі. Нехватка ресурсів - найбільш ймовірна причина. Спробуй збільшити максимальний розмір файлу підкачки, навіть якщо в тебе Гектар мозгів(в твого компа :lol: ) деякі проги звертаються до свопу і якщо його немає або його розмір малий виникають суттєві затримки! Поглянь також на таблицю переривань чи присутні конфлікти пристроїв, я зустрічав випадки коли відаха, звук, і сетаха вісить на одному IRQ, думаю коментарі тут лишні. :wink: Якщо так спробуй змінити IRQ для пристроїв, розділити ресурси, відключити непотрібні девайси для звільнення ресурсів!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Це або щось з відео або з AGP або дровами. Памяті достатньо, файл підкачки є і місце для його збільшення є (але я навіть не бачив, що вінда свопилась під час гри), конфліктів жодних нема.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Проблему вирішив. Такий глюк видавала збільшена частота AGP (замість 66,66 МГц була 70,33), оскільки частота шини 211 МГц. Змінив в BIOSі частоту AGP з Auto на 66MHz і тепер все паше ок.
Закрито