Передача параметрів (питання до програмерів)

Обговорюєм операційні системи, усілякій софт, комп'ютерні ігри.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Передача параметрів (питання до програмерів)

Повідомлення Yurez »

Огляд проблеми:
роблю програмку, в якій є декілька форм. Потрібно, щоб ці форми передавали параметри одна одній. Параметрів близько 20 в кожній формі, різного призначення і типу. Як просто і ефективно організувати передачу цих параметрів?
Мені в голову приходить тільки зберігати їх в табличці у текстовому вигляді. Можливо хтось знає кращий спосіб, не хотілося б вигадувати велосипед.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Передача параметрів (питання до програмерів)

Повідомлення keepo »

А в якому середовищі програмуєш?
Взагалі то в файлі це не самий простий вихід (звернення до файлу кожен раз формою, коли їй потрібні данні + файл треба закривати після цього).
Простіше всього зберігати такі данні в масиві в оперативній пам"яті ;)

А взагалі уточни задачу - наскільки часті звернення, протягом якого інтервалу змінюються значення...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: Передача параметрів (питання до програмерів)

Повідомлення Yurez »

Програмую в Делфі
Роблю програмку, яка працює з базою Interbase.
Через файл я і не думав :) Мав на увазі через текстову змінну.
Пояснюю детальніше, чому обрав такий дивний спосіб:
У гловній таблиці потрібно в одному записі помістити інформацію із декількох форм. Кількість даних у цих формах різна, різні типи змінних( текстові, цілі, флоати).
Виходить, що головна таблиця в базі мусить складатися із близько 30-40 стовпців(полів). Це, як на мене, трохи задико та незручно.
Ось моє рішення:Так як постійно використовуватимуться тільки деякі із полів - однакові для всіх форм, то із цих спільних полів і складатиметься головна таблиця, всі інші різношерстні дані запхаю в блоб. В першому пості я і хотів взнати як зручніше запихати/витягувати з блоба дані.
(Поки думав, як відповісти, проблема стала чіткішою :))
Відчуваю, що помилився десь ще на етапі проектування структури бази даних, але перероблювти влом та немає часу.
Відповісти